Adnan Oktar Diyor Ki...

 

 Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Şubat 2017> Daha Fazla

Hadislerde Mehdi'nin Türk milleti içinden çıkacağı bildirilmiştir. Türkiye, Mehdiyetin yurdudur.
Mehdi, Peygamberimiz (sav)'in soyundandır. Mehdi'nin zaferi Peygamberimiz (sav)'in zaferidir.
Depremlerin artması Mehdi'nin çıkış alametlerinden biridir.
Kürtler asil ve soylu insanlardır. Kürt analarımızı, bacılarımızı dinsiz, Allah'sız komünistlerin eline terk etmeyiz. Bunu unutsunlar.
Bediüzzaman'la kimse boş yere uğraşmasın. Kendisi dünyaca çok sevilen bir alim, bizler de kendisini çok seviyoruz.
Bediüzzaman'ın insanların hidayetine vesile olan sıcak bir üslubu var. Din teknikeri olanlar ise sadece kalplerin katılaşmasına sebep oluyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2017> Daha Fazla

İran halkı da Anadolu insanı gibidir, sevgi şefkat doludur. İran ile Amerika'nın dost olmasını sağlamak için uğraşacağız inşaAllah.
Sabırlı, affedici, merhametli, dürüst, güzel sözlü, tevazulu ve fedakar olan sevgiyi bulur.
Saygı ve sevgi birbirine bağlı iki muhteşem güçtür. Saygı olmadan sevgi, sevgi olmadan saygı olmaz.
İnsanın amacı sevgi olacak. Allah'ı sevecek, Allah'ın yarattıklarını sevecek. Candan sevgi olunca kin, nefret, haset olmaz. Sevgi tüm sorunları ortadan kaldırır.
İncil'de Hz. İsa'nın haşa Allah'ın oğlu olmadığını ifade eden, uyuduğunu, yemek yediğini, insan olduğunu vurgulayan bir çok açıklama vardır.
Türkiye'yi sanatla, estetikle, kaliteyle güzelleştirelim. Kimsenin korku ve gerilim içinde olmadığı bir Türkiye inşa edelim. Fikri, partisi ne olursa olsun herkes tanışıp görüşüp biraraya gelsin. Birlik olalım. Korkuları, endişeleri tamamen kaldıralım.
Müslüman Kardeşler sanatı, sevgiyi, kaliteyi, dostluğu esas alan yeni bir çizgiye, Mehdiyet çizgisine girsin. O zaman çok rahat ederler.
Ahir zamanda depremlerin artması önemli bir dönemde olduklarını anlamaları için insanlara bir nevi uyarıdır.
Hadiste Mehdi'nin yerde ve gökte gerçekleşecek bazı alametleri olduğu bildirilir. Bunlardan biri de depremlerin artmasıdır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Şubat 2017> Daha Fazla

Çok daha büyük olaylar göreceğiz. Kardeşlerimiz hiç tedirgin olmasınlar. Herkes ayağını yere sağlam basacak, kaderde olan gerçekleşiyor.
İslam dünyaya son kez hakim olacağı, İsa Mesih ve Mehdi zahir olacağı için dünya çok büyük olaylarla bu buluşmaya hazırlanıyor.
Dünyanın en merhametli ordusu Türk ordusudur. En itinalı, en özenli ordusudur. El Bab'da siviller zarar görmesin diye çok özen gösteriliyor.
Tevrat ve İncil'in bozulmamış hükümleri geçerlidir. Ve bir çok Kuran ayetinde Tevrat ve İncil'e gönderme vardır.
Mehdi devrinde bulunacak olan Ahit sandığının içinde Harun'un asası da olacak. Harun’un asası filiz vermiş, çiçek açmış bir asadır.
Pakistan, İngiliz derin devletinin en etkili olduğu yerlerden biridir. Terör eylemleri de Müslüman kıyımı için uyguladıkları bir taktik.
Irak'ta düzenlenen terör saldırılarının ardında İngiliz derin devleti vardır. Şii-Sünni çatışması çıkarmak ana amaçlarıdır.
Biz milletçe Tayyip Hocam'ı korumakta kararlıyız. Vatanımızın evladını İngiliz derin devletinin eline asla bırakmayız.
Muasır medeniyet denildiğinde kast edilen Türkiye'yi bilimin, sanatın, kalitenin, güzelliğin hakim olduğu ülkelerin daha üzerine çıkarmaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletine karşı tam netice alabilmek için İslam aleminin mutlaka birleşmesi gerekiyor.
Trump'ın "İsrail ve Filistin mutlu olacaksa ben de aldıkları karara uyarım" sözü çok güzel olmuş. Bu sevecen üslup çok önemlidir.
Trump'a yönelik İngiliz derin devleti kuşatmasının çetin olduğu görülüyor. Kendisine tam destek verilirse gerekli kararlılığı gösterecektir.
Komünizmde sosyal adalet zorla oluşturulmaya çalışılır. İslam'da ise insanların zevkle, sevinçle malı dağıtması vardır. Sosyal adalet tamdır.
Allah dünya sistemini güçlü olanın zayıf olana, zengin olanın fakir olana yardım etmesi üzerine yaratmıştır. Velayet sistemi esas olmalıdır. Velayet sistemiyle insanların birbirine sahip çıkması Kuran'a göre farzdır. Bu farz uygulandığında fakirlik, yoksulluk, yokluk kalmaz.
Allah insanları şefkatle, yardımseverlikle, dostlukla yaşayacak şekilde yaratmış. Nefret ve kin insanların yaşam sevincini yok eder.
Dünya sadece sevgiyle güzel olur. İnsanları sevgiden çok alaycılık, rekabet, laf sokmayı tercih edecek hale getirmişler. İnsanların bir çoğu sevgisizlikle dünyalarını cehennem hayatına çevirmiş. Mehdiyet bu cehennem ateşini söndürecek nurdur. Mehdiyet deccaliyetin dünyayı saran negatif aurasını tertemiz sevgi dolu pozitif bir auraya çevirecek. Dünya cennet gibi olacak.
Tevrat'a göre Mehdi (Moşiyah) doğru olanı yapmakta süratli davranacaktır.
Allah Mehdi'ye İslam ahlakının dünya hakimiyetini, sanat, zenginlik ve güzellikte müthiş bir ilerlemeyi nasip edecek inşaAllah.
Müslümanın Kuran'ın dışında bir dini olmaz. Müslümanın kendi kafasına göre ölçüleri olmaz, Kuran'a göre ahlakı ve ölçüleri olur.
İsrail ile İran, İran ile Amerika arasındaki gerilim de suni. Türkiye ile İran, İsrail ile İran, İran ile Amerika ilişkilerini düzelteceğiz.
Münafıklar konusunu gündeme getirmemizin ardından siyasiler de münafık karakterinin ahlaksızlığını vurgulamaya başladılar. Bu, çok güzel.
Tayyip Hocam İngiliz derin devletine karşı yiğitçe karşı koyan bir Anadolu insanı. Bu tavrı koyduğu için millet kendisini seviyor. Bir kardeşimiz saldırıyla karşı karşıya kaldığında onu korumak Kuran ahlakının gereğidir. Tayyip Hocam'ı milletçe elbirlik koruyacağız.
İran'ın Türkiye'ye karşı çok dostane açıklamaları olması gerekir. İran ile Türkiye'nin dost olması bölge için ferahlık olur. Türkiye ile İran'ın dost olmasını isteyen insanlardan biri Tayyip Hocam'dır. İran'ın da bu dostluk talebine coşkuyla karşılık vermesi gerekir.
Hem Şiilerin hem Sünnilerin kabul edeceği manevi önder Mehdi (as)'dır. İslam alemi ancak Mehdi (as) etrafında birleşecektir.
Mezhep ve etnik çatışmaların tam anlamıyla ortadan kalkması ancak Mehdiyetle mümkün olur. Bölünme fitnesi Mehdiyetle izale olacaktır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Şubat 2017> Daha Fazla

Putin, Trump ve Tayyip Hocam İngiliz derin devletine karşı ittifak yapsınlar. Rusya ve Amerika arasında bir an önce saldırmazlık paktı olsun. Putin ve Trump silahları kaldırmak konusunda hiç tereddüt etmesinler. Silaha harcanacak parayı halklarının rahatına harcasınlar.
Putin'in Batı'ya yaptığı Hristiyanlıktan, dindarlıktan uzaklaşmama çağrısı çok önemli ve güzel.
Allah Hz. Süleyman'ı çok zengin kılmıştı. Sarayında her gün çok sayıda misafir ağırlıyor, en güzel ikramlarda bulunuyordu. Hz. Süleyman'ın aklı, bilgeliği, Saray'ın mimari güzelliği, Saray'da yaşayanların şıklığı ve kalitesi Sebe Melikesi’nin imanına vesile oldu.
Bediüzzaman deccal taraftarlarının en önemli özelliğinin merhamet ve şefkati bilmemeleri olduğunu söylemiştir.
Hadislerde Mehdi zamanında Asr-ı Saadet döneminde olduğu gibi küllenmiş duyguların bir bir tomurcuklanıp çiçek açacağı bildirilmiştir.
Ülkeler arasındaki tüm duvarlar Mehdi döneminde kaldırılacak inşaAllah.
İngiliz derin devletinin Suriye politikası tamamen çöktü. Suriye’yi ardından Türkiye'yi parçalamayı planlıyorlardı. Planları ayaklarına dolandı.
Türkiye ile dost, mümin muttaki Kürt kardeşlerimizin uluslararası kanunlara uygunsa Suriye'de özerklik oluşturması milletimizi rahatsız etmez. Biz sınırımızda komünist PKK devleti/bölgesi istemiyoruz. Kürt kardeşlerimizin Suriye'de kanunlara uygun bölgesinin olması sorun olmaz.
Amerika ile Rusya arasında gerginlik oluşmasının hiçbir gerekliliği yok. İki ülke arasında saldırmazlık paktı yapılsın, rahat yaşasınlar. Rusya ile Amerika silah giderlerini yarı yarıya düşürüp halklarının refahı için harcama yapsınlar.
Allah muazzam güzellikler yaratıyor. Bu güzellikleri, bu nimetleri sürekli anmak, anlatmak önemlidir.
Budizm hak dinin bozulmuş halidir. Budizmin içinde de namaz, oruç, zekat gibi ibadetler değişmiş halde vardır.
Namaz çok eski, kadim bir ibadettir. Tarih boyunca tüm kavimlerde namaz ibadeti vardır. Kaya resimlerinde de bu gerçek görülmektedir.
İnsanların zalim, nankör olması Allah'ın sevmediği bir durum. Nankörlük çok korkunç bir ahlaktır. Allah'ın verdiği nimetleri hep saymak gerek. Müslümanın nimetleri sürekli aklında tutması ve Allah’ı aşkla çok sevmesi gerekir.
Gezegenlerin yörüngeleri üzerinde dönüşleri sonucu ortaya çıkan desenler Allah'ın muhteşem geometri sanatının tecellisidir.
Genç kızların bir kısmı evlilik konusunda maddiyata göre düşünüp adeta çılgına dönüyorlar. Evliliğe verdikleri önemi haşa Allah'a vermiyorlar.
Çiçeğin toprağın içinde incecik kökleri oluyor, o kökle toprağın içinden potasyum, magnezyum, faydalı her şeyi alıyor zararlı olanı almıyor. Kökle topraktan alınan metalleri suyla taşıyor, ince ince hangi renk için hangi maddeyi kullanacağını biliyor, tam ölçüde kullanıyor. Gözü olmadığı halde tek tek yağlı boya tablosu gibi boyama yapıyor, her rengin sınırları belli oluyor ve çiçeğin muhteşem renkleri oluşuyor.
Allah sonsuz güzel bir varlık. En değeri bilinmesi en çok sevilmesi gereken varlık O'dur. İnsanların büyük kısmı çok nankör, bu nankörlüğü nasıl elde ettikleri çok şaşırtıcı bir durum. İnsanların Allah'ın değerini bilmemeleri çok ibret verici.
Bir insanın görme, duyma, dokunmadaki sistemi bildiği halde Allah'ı hiç anmaması asla anlaşılır bir şey değil. Çok büyük bir gaflet.
Kulağa gelen atomları ve elektriği beyinde konuşma, müzik, tiz ve bas ayarı yapılmış şekilde duymak hayranlık uyandırıcı bir mucize. Kulaktan gelen elektrik kalitesini insan sadece uğultu olarak algılayabilir. Ama müzik olarak duyuyor, yönü biliyor, baz tiz ayrımı yapıyor.
Görmenin gözle bir alakası yok. Göz sadece elektriği nakleden konumunda. Görüntüyü beynin içinde ışıl ışıl gören biri var. Görüntünün oluşması için beyne gelen elektrik çok zayıf bir elektrik. Bu zayıf elektriği 3 boyutlu net görüntü olarak görmek büyük mucize.
Allah bu kadar detay yaratmışken bir insanın haşa Allah'ı hiç düşünmemesi olabilecek en büyük nankörlük, vefasızlık ve ahlaksızlıktır.
Arıda, kuşlarda, baktığımız her yerde muazzamn bir sanat var. İnsanların bir kısmı ise hiç düşünmeden birbiriyle kavganın peşinde oluyor.
Allah çok büyük. İnsanların bir kısmının Allah'ı hiç düşünmeden yaşıyor olması çok çok şaşırtıcı bir durum. Bunu anlamak mümkün değil.
Atomların yapısı tek başına muhteşem, atomlar 15 milyar yıldır enerjisi bitmeden, hiç çarpışmadan sürekli hareket ediyorlar.
Bazılarının Allah'ı bir kere bile düşünmeden yaşıyor olması şaşırtıcı. Özellikle gençlerin hiç ölmeyeceklerini sanmaları gaflete sebep oluyor.
Allah çok detaylı bir sanatla dünyayı yaratıyor. İnsanların büyük bölümü ise nankörler. Allah bu nankörlüğe karşı sonsuz merhamet sahibi.
Işık ve renk çok büyük olay. Kapkaranlık beynin içinde çok detaylı renkli görenin kim olduğu üzerinde Darwinistler hiç düşünmek istemiyorlar. Sesin duyulması, sesi idrak eden bir şuurun olması çok harika bir olay. Hisseden, duyan, kokuyu alan kim? Bunlar çok büyük mucizedir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Şubat 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin çok kaliteli olması lazım. Hitabetin, kıyafetlerin, evlerin, sokakların, her şeyin çok kaliteli olması hayatidir. Avrupa sanata, kaliteye önem verdiği için darbe diye bir risk dahi olmuyor. Her insan oraya gitmeye çalışıyor, çünkü sanat ve kaliteyi özlüyor.
Mülteciler konusunda Trump'ın çok üstüne gidenler, Obama döneminde 2 milyon mültecinin Amerika'dan sınır dışı edildiğini hiç anlatmıyorlar.
Suriyelilerin bu vatanda huzur, zevk içinde gezmesinden biz mutluluk duyarız. Onların mutluluğundan rahatsız olan üslup kullanmak çirkindir. Türkiye'nin çoğu zaten muhacirdir. Suriyeli misafirlerimizi vatandaşlığa alalım. Sevgisizlerin tepkisinden kimse çekinmesin.
Kadın özgürlüğü, fikir özgürlüğü, ifade özgürlüğü konusunda Türkiye'de güzel bir modeliz, dayanak noktasıyız. Coşkulu, imanlı gençlik yetişmesine, Darwinizmin çökmesine, solun felsefi zemininin ortadan kalkmasına bizim çalışmalarımız vesile oldu.
Benim zenginliğim tevekkülümdür. Ne bankada param ne üstüme tapulu bir malım var. Benim zenginliğim Allah'tan. 40 yıldan beri bir gün dahi tatile gitmedim, soğuk da olsa sıcak da olsa burdayım. Her imkanımı tebliğ için harcıyorum.
Hitleri'i iktidara getiren de İngiliz derin devletidir. Hitler'in en önemli finansörlerinden biri Rockefeller ailesidir.
Münafıklarla Müslümanlara zarar vereceklerini sananlar boşa uğraşıyor. Tüm münafıklar Allah'ın kontrolündedir. Müslümana zarar veremezler.
İngiliz derin devletinin yancıları sürekli pislik peşinde olan insanlar arasına serpiştirilmiş iblislerdir, münafıklardır.
İngiliz derin devletinin ilk yapacağı şey 300 yıllık Türkiye ve İslam alemi aleyhindeki faaliyetini durdurmak olacak, bunu göreceğiz.
İngiliz derin devleti sona geldiğinin farkına olmasının şokunu yaşıyor. İlimle, irfanla, kanunla, hukukla tamamen sona gelecekler inşaAllah.
Ahir zamanda İslam Birliği’nden bahsetmek çok büyük sevaptır. Tayyip Hocam ısrarla bu ibadeti yerine getirsin, her fırsatta birliğe çağırsın.
İslam ülkelerinin liderlerinin neredeyse hiçbiri İslam aleminin birliğinden bahsetmezken Tayyip Hocam'ın hep bahsetmesi onun için büyük şeref. İslam ülkelerinin bir çoğunun derdi sadece petrol satmak, uçağı altınla kaplatmak oluyor. İslam aleminin birliği için uğraşmıyorlar.
Peşpeşe çok büyük olaylar göreceğiz, ama kimse telaş etmesin. Türkiye'ye hiçbir şey olmayacak. Sonu hep güzel olacak inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Şubat 2017> Daha Fazla

Mehdi insanlardaki taşlaşmış yürekleri yumuşatacak, insanlara Allah aşkı ve Allah sevgisini öğretecektir.
Musevi kaynaklarına göre Mehdi'nin çıktığı yıllar insanların büyük acılar çektiği, zulümlerin yaygın olacağı dönemdir. (Haham Yitzchak dedi ki: Kral Moşiyah'ın ortaya çıkacağı yıl dünyanın tüm kralları birbirleriyle çekişecekler. Ve dünyanın tüm milletleri titreyecek ve korkacaklar ve yüzlerinin üzerine düşecekler ve doğum sancıları gibi sancılara tutulacaklar. İsrail de titreyecek ve korkacak ve şöyle diyecek, "Nereye gelmeli, nereye gitmeliyiz?", Yalkut Shimoni, Yesheyah 499)
Böl parçala sistemi deccallerin yöntemidir. Firavun da büyüklenmiş, ırk üstünlüğü iddiasında bulunmış ve halkını parçalara bölmüştü.
Hadislerde Mehdi talebelerinin gece tebliğ ve ilim faaliyetinde olduklarına özellikle dikkat çekilmiştir.
Allah Kuran'da, İncil ve Tevrat tamamen geçersiz demiyor. Kuran, İncil ve Tevrat konusunda hakemlik yapıyor. İncil ve Tevrat’ın Kuran'a uygun bölümleri geçerlidir.
Tevrat Mehdi'yi binlerce yıl önce çok detaylı anlatmıştır.
İman edenlere tarih boyunca hep baskı ve iftira olmuştur. Her dönemde iftirayla, düşmanlıkla, nefretle karşılaşmışlardır.
Müslümanların İncil ve Tevrat'ı da okuması, hakkında bilgi sahibi olması gerekir. İncil ve Tevrat'ın Kuran'a uygun bölümleri geçerlidir.
Bazı alimler Mehdi'nin çıkış alametlerine dair hadisleri özenle gizliyor, bilinmesini istemiyorlar. Bunun vebali büyük olur.
Okullarda milli şuur dersi olmalı, gençlerin şuurlu yetiştirilmesi çok önemli. Milletçe birbirimize kilitlenmemiz en etkili kuvvetimiz olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2017> Daha Fazla

Allah'a teslim olmadıktan, Allah'ı anmadıktan sonra kalpler felah bulmaz.
Tutku çok güzel bir nimettir. Tutku için çok candan bir Allah sevgisi çok samimi bir Allah korkusu ve derin bir iman gerekir.
Bazı insanların imkanı, parası, mesleği her şeyi var ama samimi sevgiyi hayatı boyunca bir kere bile yaşamamış. Bu yüzden bizim sevgiyi yaşadığımızı görünce delicesine haset ediyorlar. Hasetleri büyük acı çekmelerine sebep oluyor.
Ağaç topraktan suyu çekiyor, en üst dala kadar götürüyor, renkleri oluşturacak mineralleri seçiyor, tablo yapan usta gibi renklendiriyor. Bitkinin hücresi meyveye gereken oranda minerali, vitamini, yağı topraktan alıp seçecek akla sahip.
Kalite maddi imkanla doğru orantılı değildir. Maddi imkan olmasa da kaliteli, güzel bir hayat yaşanır, sanattan zevk alınır. Örneğin betondan kule yapacağına, her yeri garip yeşile boyayacağına elindeki imkanla çok sanatlı ve kaliteli işler yapabilirsin. Kıyafette, binada, sokakta sanat, kalite olmadığında insanların yaşama gücü kırılıyor, içten içe bir kızgınlık oluşuyor, toplum bir nevi çürüyor.
Kadınların ezildiği bir ülke bereketli olmaz. Kadınlar her yerde özgür olsun, ister çarşafla ister dekolte gezsin, her yerde hürmet görsün. Mecliste, her yerde kadınlar önde olsun. Kadınların özgürlüğü kalitenin yüksekliğinin delilidir. Kadın güzelliği tüm dünyaya hayat verir. Kadınlar baskı altına alındığında dünyanın neşesi biter. Kadın güzelliği yoksa mezar hayatı vardır.
Kalite çok önemli bir konudur. Kalite eksikliği bir ülke için çok ciddi bir tahribattır. Kalite bozulduğunda o ülkede çökme olur.
"İnsanlık" adı altında sunulan felsefe de İngiliz derin devletinin Firavun döneminden öğrendiği bir dindir. Müslüman "insanlık" dini için değil, Allah'ın rızası için yaşar. Hayatının her anı Allah içindir, insanlık dini için değildir.
İngiliz derin devletinin felsefesi Firavun'un felsefesiyle aynıdır. ‘Böl, parçala, yut’ İngiliz derin devletinin Firavun'dan öğrendiği felsefedir.
Dindarlık Allah içindir. Müslümanın her şeyi, yemesi, içmesi, hayatı Allah içindir.
Osmanlı'nın en çok toprak kaybettiği, Darwinizm'in eğitim sistemine yerleştiği, Kıbrıs'a İngilizlerin yerleştiği dönem Abdülhamit dönemidir.
Rusya'nın içinde de Putin'e muhalif olan gizli bir derin devlet yapılanması var ve İngiliz derin devleti kontrolünde hareket ediyorlar.
İran ve Amerika'nın arasını düzeltmek mümkün. Gereksiz, suni bir gurur oluşmuş. Bunu kırmak, barışı sağlamak mümkün.
İngiliz derin devleti ve uzantılarının Tayyip Hocam'ı kafaya taktığı görülüyor. Milletimiz için öncelikli konulardan biri kendisini korumak.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Şubat 2017> Daha Fazla

Hz. İsa çamurdan kuş benzeri bir şey yapıyor, üflediğinde canlı uçan bir kuş oluyor. Evrimle yaratılış olmadığının açık bir delilidir bu.
Müslümanlar kardeştir, yardım etmek farzdır. Milletimizin Suriyeli kardeşlerimize yardım etmesi farzdır. Allah bize Ensar olmayı lutfetti.
Ebu Cehil de en güzel surette mi yaratıldı diyorlar. Evet annesinden ilk doğduğunda en güzel surettedir, daha sonra aşağıların aşağısına indi. Kuran'da evrim var diyenler zer aleminde tüm insanların yaratılmış olduğu gerçeğini gizlemesinler. Kuran'da evrimle yaratılış yoktur.
İnsanla şempanzenin ortak atası diye bir şey yok. Şempanzeden insana dönüşümü gösteren milyonlarca fosil olması şart. Bir tane ara fosil yok.
Evrim teorisi Sümerlerden, Antik Mısırdan gelme putperest bir hurafedir. Bilim değildir. Darwinistler bu gerçeği görmenin paniğini yaşıyor. Proteinin yapısı adeta bir dantel gibi kompleks ve bir proteinin oluşması için başka proteine ihtiyaç var. Tesadüf olması imkansız.
Tevrat'a göre dünya yaratılmadan önce yedi şey yaratılmıştır. Bunlardan biri de Moşiyah yani Mehdi'nin adıdır.
Zeki ve bilgili olmak illa akıllı olmak değildir. Akıl imanla gelen bir nimettir.
Zer aleminde tüm insanlar Hz Adem ve tüm Peygamberler kusursuz tam insanlar olarak var ve Allah'a söz veriyorlar. Kainat sonra yaratılıyor. Hz Adem ve Havva zer aleminde var, cennette oluyorlar ve daha sonra dünyaya gönderiliyorlar. Dünyada evrimle aşama aşama gelişme yok. Kuran'da evrim olduğunu iddia edenler zer aleminde insanların hepsinin var olduğunu göz ardı ediyorlar. Samimiyetsizlik yapmamaları gerekir.
Evrim teorisi bilimsel olarak bitti. Darwinizm öldü. Boş yere çırpınmasınlar, ölüyü diriltemezler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Şubat 2017> Daha Fazla

Şeytan hep insanların ayağını kaydırmak ister. Münafık da müminlerin birliğinin bozulmasını, işlerinin başarısız olmasını ister.
Münafık karakterini gündemde tutmak çok önemlidir. Münafıklar asıl karanlık yönlerini ve nefretlerini sahte hesaplarında ortaya koyarlar. Müslümanların arasında kendisini küfürle hiç ilgisi yok gibi gösteren münafık, sahte hesaplarında haramları savunur, din aleyhine yazar.
Çabuk öfkelenmek de küfürden gelen bir alışkanlıktır. Allah İslam'ı tanıdıktan sonra tüm bu çirkinliklerin bırakılmasını istiyor.
Biz "Allah'ım ilmimi arttır" diye dua etmekle yükümlüyüz. İlmin sahibi Allah'tır. Müstağniyet müminde asla olmaz.
İnsanların bir kısmı İslam'a girdiğinde küfrü tam bırakmıyor. Küfürden gelen çirkin yükleri tamamen bırakmak lazımdır. Çirkeflik, laf sokma, yapmacıklık, çabuk moral bozulması, üzüntü, tevekkülsüzlük küfürden gelen çirkin yüklerdir. Bunlar İslam'a girildiğinde terk edilmelidir.
Allah münafıklara ilk başta geniş imkan verir ama en sonunda helak eder. Sahip oldukları imkanlar daha da azgınlaşmalarına sebep olur.
Kadınların özgür olamadığı, gülemediği, sokağa çıkamadığı, neşeli olamadığı toplumlar çöker. Allah kullarına zulme izin vermez. Kadın istediği gibi gülecek, eğlenecek. Erkeklere eğlenceyi, neşeyi hak görüp kadınlara görmemek olmaz. Kadınlar vicdanıyla doğruyu bilir.
Allah'ın küfre ve münafıklara süre vermesi, son ana kadar ertelemesi Müslümanları yanıltmamalı. Son ana bırakma Allah'ın sünnetlerindendir.
Cennetteki en güzel varlık, en güzel nimet Allah'ın Zatı’nın tecellisidir.
İnsanların arasında çok sayıda ruhu olmayan tıpkı insana benzeyen bir nevi zombi varlıklar vardır. Allah Kuran'da bunlara dikkat çekmiştir. Sadece nefrete göre kodlanmış, sevgi, güzellik bilmeyen, sözden anlamayan adeta hayvan gibi yaşayan bu manevi ölüler özel olarak yaratılmıştır. Bu zombilerin varlığı müminlerin korkularının artmasına vesile oluyor. Mümin bunların konumuna düşmekten sakınıyor. Bu dünyanın güzel yönlerinden biri bu mahluklarla müminlerin verdiği ilmi mücadeledir.
Bazı Katolik kiliselerde homoseksüelliğin sözde meşru hale getirilmesi ve Darwinizm'in yayılması İngiliz derin devletinin yönlendirmesidir.
Münafık akıl hastalığı şeklinde Müslümanların başarısız olmasına uğraşır. Küfürle uğraşmaz ama müminlerin faaliyetlerini engellemeye çalışır.
Allah Kuran'da münafıkların ahlaksızlığını, oyunlarını çok kapsamlı anlatmıştır. Münafık şeytani, marjinal, garip bir mahluktur. Münafığın mantıklarıyla şeytanınki tamamen aynıdır.
Tayyip Hocam'ın kültür ve sanatın üstünde durması da çok güzel. Allah kendisini, devletimizi, milletimizi ve dünyayı hayırla sarsın inşaAllah. Kültüre, sanata hakim olan dünyaya hakim olur. Sanat ve kültür olmadığına yenilgi olur. Tayyip Hocam önemli bir konu üstünde durmuş.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Şubat 2017> Daha Fazla

Bütün güç ve kudret Allah'ındır. Allah dilemedikçe kimse bir şey yapamaz.
Şeytan insanları marjinal olmaya çekiyor. Mesela Karun çok marjinaldi, Samiri de münafıklarda da bu ortak bir özelliktir, mantıkları anormaldir.
İsa Mesih'in de vefatından sonra hızlı bir geri gidiş oluyor ve küfrün en azgınlaştığı dehşet verici günler yaşanıyor ve kıyametle bitiyor.
İnsan hatırasıyla birlikte her an yeniden yaratılıyor. Bir anlamda her an yeniden doğmuş oluyor.
Yemen'de çocuklar açlıktan şehit oluyorlar. Müslümanların üzerlerindeki sorumluluğu çok iyi düşünmeleri gerekir. Rohingyalı Müslümanları çok vicdansızca eziyorlar. Her yerde açmaza sokulmuş durumdalar. Tüm Müslümanların onlara sahip çıkması gerekir.
Bazıları kendi mantıklarına göre erkeklere her şeyi hak, kadınlara her şeyi yasak görüyorlar. Kadınların illa bakımsız, çirkin olmasını istiyorlar. Kadına şiddet uyguluyor, hatta şehit ediyor ‘sevdiğim için yaptım’ diyorlar. Kadını istemediği bir hayata zorlamak çok büyük zulümdür.
Sözünü bilmeyen, her şeye düşman olan, güzellikten zevk alamayan, sevgisiz, acımasız, kendi pis, hayatı pis olanları sabırla eğiteceğiz.
Mehdi'nin vefatından sonra Müslümanların lideri İsa Mesih olacaktır. Mehdi hayattayken İsa Mesih O'nın veziri olacaktır.
Kürtlerin kendilerine has çok güzel bir efendilikleri ve ahlakları var. Çoğu insan kıymetlerini bilmiyor.
Evrim biyoloji veya bilim dersinde değil, eski kültürlerde batıl din nasıldı diye anlatılacak konudur. Sümerlerden gelen putperest inançtır.
Hz. Adem cennetten dünyaya tam insan olarak gönderiliyor, evrimle aşama aşama oluşma diye bir şey Kuran'da yok.
Zer aleminde insanların kainat yaratılmadan önce var olması, Kuran'da evrim olduğunu söyleyenlerin iddiasını tamamen geçersiz kılıyor.
Kuran'ın hayata nasıl geçirileceğini bilmek önemlidir. Örneğin üzüntü duymak, tedirginlik yaşamak, küsmek Kuran'a uygun olmayan tavırlardır.
Allah'ın sanatının kesintisiz anlatılması gerekir. Biz de ömrümüzün sonuna kadar Allah'ın sanatını anlatacağız.
Allah'ın sanatı anlatıldığında kişinin hayret edebilmesi önemlidir. Hayret gücünün yüksek olması kıymetlidir.
Allah'ın sanatını iyi anlaşılır şekilde anlatabilmek önemlidir. Hafızada kalması için özel hatırlatma teknikleri kullanmak gerekir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Şubat 2017> Daha Fazla

İsa Mesih'e ve Mehdiyete karşı olmak daima bereketsizlik getirir.
İngiliz halkını da Amerikan halkını da seviyoruz. Bizim ilmi mücadelemiz İngiliz derin devletine karşıdır.
Tevrat'ta Mehdi'nin Allah'tan çok korktuğu ve cendere gibi çok zor imtihanlarla karşı karşıya kalacağı anlatılmıştır.
Bazı televizyon programlarında saldırgan, maddiyatçı, kavgacı kadın modeli öne çıkarılıyor. Oysa böyle sevgisiz olmak bir nevi beladır, felakettir.
Maddiyata dayalı sevgi, sevgi değildir. İnandırıcı değildir. Bir kadın ev, araba için sevgisini veriyorsa bu çok küçük düşürücüdür.
Bazı gençlerde yüz yıl yaşayacakmış gibi bir hal oluyor. Oysa gençlik çok çabuk geçiyor. 20 yaşında bir insan 2 on senede yaşlanmış olacak.
Rohingya Müslümanları çok acımasızca eziliyor. Sırf onların çektikleri dahi İslam aleminin gafletten uyanması için yeterli olmalı.
Her ülkede meclislerin çoğunluğunu kadınların oluşturması lazım. Kadınların değer gördüğü yerleri Allah bereketli kılıyor.
Rusya ve Amerika saldırmazlık paktı yapıp askeri harcamaları yarı yarıya azaltsınlar. Buradan gelen gelirleri halkın refahına harcasınlar.
Trump aleyhindeki kampanyaları hiç ciddiye almasın. Karalama yapanlara kimse itibar etmez, bizler de etmiyoruz. İçi rahat olsun.
Trump vize konusunda mahkemenin verdiği kararla konuyu kapatsın. Asıl olarak dindarları bir araya getiren toplantılar üzerinde dursun.
1400 yıllık İslam tarihinde hiç bu kadar çok "Mehdi gelmeyecek" denilmemiştir. Bu, Mehdi'nin geldiğinin alametlerinden biridir.
Hz. Süleyman devrinin bağnazları Hz. Süleyman'ın eşlerinin güzelliğine, temiz ve bakımlı olmalarına akıl almaz haset ediyorlardı.
Hz. Süleyman'ın sarayı çok ihtişamlı, eşleri çok güzeldi. Bağnazlar Hz. Süleyman'ın güzelliğe olan sevgisini takdir edemiyorlar.
Bediüzzmanan Mehdi'nin birinci vazifesinin Darwinizmi ve materyalizmi yıkmak, ikinci görevinin İslam Birliği’ni oluşturmak olduğunu söylüyor.
Depremlerde ölenler şehit, yaralananlar gazi, kaybolan mallar da sadaka hükmündedir inşaAllah.
Hicri 1506'ya kadar Allah'ın izniyle İstanbul'da çok büyük deprem olmayacaktır.
Hayvanları doya doya seveceğimiz yer cennet olacak inşaAllah. Dünyada hep acizlik ve eksiklik var, cennette ise mükemmelik var.
Samimi bir Müslümanın namazı unutması söz konusu olmaz. Namaz Allah'a sevgimizi gösterdiğimiz nefis bir ibadettir, bir nimettir.
Hem sanat, güzellik olmasın diyorlar hem de karşı oldukları bu değerlerin hakim olduğu Avrupa'ya sığınmaya çalışıyorlar. Bu da samimiyetsizlik.
İslam güzel olan her şeydir. Sanat, kalite, nezaket, görgü, neşe, sevinç İslam'ın içindedir. İslam'ı güzellikle ayrı göstermek samimiyetsizlik.
İngiliz derin devletini deşifre etmemiz tarihte aldıkları en büyük yenilgiye sebep oldu. Fikren tamamen yok olduklarını göreceğiz.
Putperest bir inanç olan evrimi bilimmiş gibi göstermek tarihin en büyük mantık çöküntüsüdür. Evrim bilim değildir. Bilim yaratılışı ispatlar.
Kalu Bela'da tüm insanlar var. Fiziksel tüm özellikleri tam ve eksiksiz. Bu gerçek, evrimle yaratılış iddiasını geçersiz kılıyor.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Şubat 2017> Daha Fazla

Allah kainat yaratılmadan önce tüm insanlardan zer aleminde söz alıyor. Yani kainattan önce insanların tamamı var, evrimle yaratılış yok.
Allah'ın aklı muhteşem üstün, ama insanlar çok az kısmını düşünüp görüyorlar.
Mümin "şu olursa ne yaparız" diye bir endişeye kapılmaz. Her bir elektron, her bir nötron, her bir atom Allah'ın kontrolü ve bilgisi dahilindedir.
Müslümanlar kardeştir ve birbirinin velisidir. Müslüman Müslümana kusur aramak gözüyle bakmaz.
Süleyman Mescidi'nin inşaatında çok fazla sayıda dindar mason çalışmıştır. Bu masonlar çok titiz bir çalışma yapmışlardır.
Trump, "Ülkemize, değerlerimize saygı duyanları, bizi sevenleri kabul edeceğiz" diyor. Bu, haklı bir talep. Trump İslam'a değil radikalizme karşı.
Trump'ı savaş isteyen saldırgan bir insan gibi göstermeye çalışıyorlar. Bu yanlış bir imaj. Trump Müslümanlara değil radikalizme karşı.
İngiliz derin devletinin Osmanlı'nın dağılma sürecindeki oyunlarını çok detaylı anlattık. Tüm halkımız bu konuda tam bilinçlendi.
Dünyanın etrafını bulut gibi göktaşları sarmış ama bir çok insan bunu önemsiz görüyor. Bu umursuzlık normal bir durum değil.
İngiliz derin devleti bir çok yapıyı kullanabilir. Ama bunu etkisiz hale getirmek, asıl gücün yani derin devletin adını açıklayarak olur.
Malum çevreler Trump'a darbe tehditlerini bıraksınlar. Darbe falan yapamazlar. Amerika dindar olacak, onlar da asla engelleyemeyecekler.
Rusya ve Amerika’ nın arasının düzelmesi karışık bir şey değil. Sevgiyi, dostluğu karmaşık göstermemek gerekir. Dostluk, kardeşlik kolaydır.
Trump dindarlarla toplantılara devam etsin. Toplantılarda 7 müezzin ezan okusun, 7 şofar, 7 çan çalınsın. Bir de askeri masrafları azaltsın.
Amerika tarihinde ilk defa bir Başkan'a bu kadar anormal tepki gösteriliyor. Trump’ın aldığı tedbirler gelip geçici, İslam alemi desteğe devam etsin.
1980'lerden itibaren göktaşlarının dünyanın etrafını bir bulut gibi sarması ve kaplaması da çok mucizevi bir olaydır.
Bütün bilimsel veriler 1980'den itibaren depremlerde görülmemiş tarzda artış olduğunu gösteriyor. Bu, Mehdi'nin geliş alametlerinden biridir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Şubat 2017> Daha Fazla

Cehennem ehli, cehennemde büyülendiklerini ve zaman algısının bozulduğunu zannediyorlar, o yüzden azabın sonsuzluğunu anlayamıyorlar.
Hadislerde Hz. Musa ile Mehdi'nin bir çok benzerliği olduğu bildirilmiştir.
Tayyip Hocam, Putin ve Trump'la ittifak halinde olsun. Trump'ın son uygulamalarını kalıcı görmesin, geçici bir politikadır, düzelecektir.
Şeyh Şamil tarihe geçmiş bir yiğitliğe ve delikanlılığa sahipti. Ruslar da onun cesaretine ve azmine hayrandı.
Putin dürüst delikanlı. Türkiye ile Rusya'nın ilişkileri daha da güçlü olsun. Yunanistan ile de gereksiz gerilimlere girmeyelim.
Kırım'da Türkiye ve Rusya garantör olsun. Kırım bir barış merkezi haline gelsin. Kırım mübarek bir belde. Türkiye ve Rusya'nın garantörlüğüyle Kırım'ı hep birlikte ihya edelim. Ukrayna ile de dostluğumuzu güçlendirelim.
Cehennemde acının algısı da değişik oluyor. Bizim dünyada bildiğimiz anlamda bir yanma acısı değil, daha farklı bir acı oluyor Allahualem.
Cehennem ehli çok anormal mantığa sahip oluyor. Kendilerinin büyülendikleri için azap çektilerini sanıyorlar, sonsuz azap olduğunu anlamıyorlar. Cehennemde olduklarına ve sonsuza kadar kalacaklarına inanmadıkları için bir çıkış olacağını sanıyorlar. O yüzden sürekli çıkış arıyorlar.
Musevi kaynaklarda Mehdi'nin çok çileler çekeceği ve tüm çilelere Allah aşkıyla zevkle sabredeceği bildirilmiştir.
Trump her 3 dinin temsilcilerinden üç bin kişiyle düzenli yemekli toplantılar yapsın. Toplantılarda çan, şofar ve ezan mutlaka olsun.
Bizim İngiliz derin devletini deşifre etmemizin ardından bir anda Türkiye'ye sempatiklik yapma yarışına girdiler, dost görünmeye çalışıyorlar.
Trump yapabiliyorsa askeri harcamaları iyice azaltsın, oradan gelecek geliri Amerikan halkının refahına harcasın.
Anayasayı bölünmenin bütün kapılarına kapalı hale getirelim. En küçük bir yerde dahi açık kalmasın.
Trump dindarlarla yaptığı toplantıları mutad hale getirsin. Yapabiliyorsa her ay Museviler, Hristiyanlar, Müslümanlarla bir araya gelsin.
İslam ülkeleri Trump'ı desteklemeye devam etsin. İlk yaptığı icraatta hatalar olmakla birlikte desteğe devam etmek gerekir.
Anayasanın hayati hedefi federasyonu yani bölünmeyi imkansız hale getirmek olmalıdır. Bu yüzden bu konuda tam güvence oluşturmak önemlidir.
Öcalan başkanlık sistemini en baştan beri savunuyor. İngiliz derin devletinin de istediği model eyaletler olan bir başkanlık sistemidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2017> Daha Fazla

Mehdiyetin sevgi, merhamet, güzellik, iyilik anlayışını dünyaya hakim etmek önemli. Tartışmayla, kavgayla hiçbir mesele çözülmez.
Klasik siyaset üslubu, soğuk savaş dönemi kavgacı üslup artık tüm dünyadan kalkmalı. İran ve Amerika'nın arasını da mutlaka düzeltelim.
Trump'ın Amerika'yı dindarlaştırmak için yapacağı her çalışma bereket getirir.
Allah'ın varlığını, Kuran'ın hakikatini anlatan kitap şeytanı kızdıran, müminin ruhuna güzellik veren bir nimettir.
Amerika'nın İran'la savaştan bahsetmesi büyük bir hata olur. İran'la karşıtlaşmak Rusya'yla da karşıtlaşmak olur. Hep barıştan yana olunmalı. Tüm ülkelerin dostluk, kardeşliği esas alması gerekir. Amerika da İran da gerginlikten uzak, dostane bir üslubu tercih etmeli.
Türkiye'nin modern olması Türkiye'nin üzerindeki baskıları büyük oranda kaldırır. Kadınların özgür olduğu, insanların modern, kaliteli olduğu, demokrasinin hakim olduğu bir Türkiye'yi hiç kimse ezemez.
Yunanistan'la dost olalım. Vizeyi kaldıralım. Krizler, sevgisiz üsluplar yakışmıyor. Kardeş olalım, birlikte güzel yaşayalım.
Evrim okullarda "her şeyi tesadüfle açıklayan bir putperest inanç" olarak okutulabilir. Ama bilim olarak okutulamaz. Bilim evrimi reddediyor.
Nur talebelerinin en güzel yönlerinden biri Devlet'e sadık ve vatansever olmalarıdır. Bediüzzaman onları sadık olarak yetiştirdi.
Bediüzzaman'ın en çok üzerinde durduğu konulardan biri Mehdiyet. Üstadımız'ın üzerinde durduğu konuyu arka plana atmak bereketsizlik getirir. Bediüzzaman "Ben Mehdi'nin pişdar bir neferiyim, öncüsüyüm" diyor. Nur talebelerinin de açıkça bunu dile getirmeleri önemli, bereket getirir.
Trump'ın Ulusal Dua Gününde tüm dinlerin temsilcilerini davet etmesi çok güzel bir uygulama.
Batı'nın YPG/PKK'yı desteklemesinin sebeplerinden biri de bölgede bağnazlığa karşı denge unsuru olacak modern bir yapı olduğunu sanmaları. Türkiye eğer çok modern olur, kadın haklarını, sanatı, bilimi güçlendirirse bu iddiayı öne sürenlerin tüm kozları ellerinden alınmış olur.
Türkiye eğer ultramodern bir ülke haline gelirse Türkiye'yi parçalamak isteyenlerin elindeki en büyük silah alınmış olur. Eğer Türkiye sanatın, bilimin, estetiğin hakim olduğu, kadın haklarının en üst düzeyde temsil edildiği ülke olursa ellerindeki kozu yok ederiz.
Türkiye'yi parçalamak İngiliz derin devletinin 200 yıllık planı. 200 yıl önce çizdikleri haritayı uygulamaya çalışıyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Şubat 2017> Daha Fazla

Önümüzdeki günlerde daha büyük olaylar olacaktır, ama neticesinde insanlık ve dünya düze çıkacak. Barış ve güzellik dünyaya hakim olacak.
Amerika'nın ihtiyacı olan maneviyat ve dindarlıktır. Trump, Musevi, Müslüman, Hristiyan dindarlarla sık sık bir araya gelsin.
Aleviler baştacıdır, sultandır. Sevgi, aşk, dostluk, muhabbet Aleviliğin temelidir. Bu değerleri anlamayanlarla hiç muhatap olmasınlar.
Hadislerde Mehdi'nin ileri yaşlarda dahi genç görünümlü olacağı bildirilmiştir. 70-80 yaşlarında bile 40 yaş görünümünde olacaktır.
Mehdilik kişinin çalışarak, gayret ederek, isteyerek kazanacağı bir makam değildir. Allah'ın seçtiği kişiye nasip ettiği bir makamdır.
Gergin bir Türkiye faydalı olmaz. Ilımlı üslup güzel olur. Ilımlı üslup kendimizden emin olduğumuzu, kendimize güvenimizi gösterir.
Sadece eleştirel üslup kullanarak insanları ve yanlışları düzeltmek mümkün olmaz. Olumlu, akılcı, ılımlı üslupla çözüm elde etmek kolaydır.
Türkiye olarak sürekli doğruya teşvik eden sevecen üslup kullanmamız gerekir. Sürekli karşıt, eleştiren üslupla netice alınması mümkün olmaz.
Tevrat'ta Mehdi'nin tüm milletlere barışı ve sevgiyi öğreteceği, herkesin ona tam tabi olacağı anlatılmıştır.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Şubat 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin yaptıklarını yüzlerce belgeyle ortaya koyuyoruz. Kimsenin itiraz edemeyeceği deliller sunuyoruz.
Çile ehli insanlar mükemmel sanatçı oluyorlar. Çingeneler de bu yüzden çok iyi sanatçılar. Çingene olmak şereftir, güzelliktir. Çingene, zenci denildiğinde hakaret olur diyenler yanlış düşünüyor. Çingene de zenci de güzelliktir. Hepimiz Hz. Adem'in evladıyız.
Trump'ın öncelikleri Amerikan toplumunun daha dindar olması, gerçek dindarları desteklemesi ve halkın refahını sağlaması olmalıdır.
Teksas'da yakılan caminin onarılması için yardım kampanyası başlatan Museviler çok güzel ahlak göstermişler.
Müslümanlara karşı düşmanca tavır alan sevgisiz insanlarla ortak hareket etmek Trump'a da Amerika'ya da zarar verir. Trump sevgiden yana olmalı.
Amerika'da Müslümanlar 3. sınıf insan konumuna getirilirse bundan en çok Amerika zarar görür. Trump'a bunun tehlikelerini iyi anlatmak gerekir.
Hz. Eyüp Allah'ın verdiği sıkıntılara ve yoklukla imtihan etmesine karşı çok güzel sabrediyor. İmtihanı çok değerli. Hep aslan gibi ayakta. Hz Eyüp karşılaştığı ağır imtihanlarda, "Dünyaya çıplak geldim çıplak gideceğim. Rab verdi Rab aldı" diyor. Mükemmel ahlak gösteriyor.
Trump'in ilk yapması gereken Amerika'nın daha dindarlaşması için çaba göstermek, silahlara yatırım yerine halkını refahını yükseltmek olmalı.
Trump'ın siyaseti komünist Amerika'ya karşı dindar Amerika'dır. Bu yönüyle kıymetli ve önemlidir. Hatası olursa düzelmesi için eleştirilir.
Trump iktidara yeni gelmiş bir lider olarak halim adımlar atsa daha doğru olur, keskin kararlar boş yere yıpranmasına sebep olur.
Dostluk her zaman bereket getirir. Her zaman sevecenlikle, şefkatle konulara yaklaşmak lazım.
Evrim bilim değildir. Her şeyi tesadüflerle açıklamaya çalışan putperest bir inançtır. Bilim delille konuşur. Evrimin hiçbir delili yok.
Kıbrıs'ta verilecek bir karış toprağımız yok. Kimse toprak vermeyi makul göstermeye çalışmamalı.
İnsanları bir şeye ikna ederken kitle psikolojisini kullanarak değil de anlatarak, fikri her yönüyle ortaya koyarak ikna etmek önemlidir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

Kuran'a iman eden Kuran ayetleriyle yaşar. Kuran'ın hükümlerinden başka hükümlere göre hareket edenlerin ortaya koyduğu şirk dinidir.
Sanatçıların unutulması, değerlerinin bilinmemesi çok acı bir olaydır. Bir sanatçı asla unutulmaz, sürekli gündemde tutulmalıdır.
Sevgisiz insanların çevrelerindekiler de kirli, sevgisiz, saygısız, kötü sözlü, kaba insanlar oluyor.
İman mutlaka yüze yansır. Müminin yüzünde imanın getirdiği bir nur olur.
700 milyonun üzerinde fosil var. Hepsi Yaratılışı ispat ediyor. Evrim olduğunu gösteren bir tane bile fosil yok.
Türkiye'ye yakınlaşan ülkelere peş peşe oyun oynanıyor. İsrail, Rusya, Azerbaycan, İran gibi ülkeler bir anda hedef haline geldi.
PKK/YPG'ye verilen zırhlı araçlar muhtemelen Obama döneminin uygulamalarının devamıdır. Bundan sonra bu anormallikler yaşanmayacaktır.
"Zü" sahip ve malik anlamları taşır. "Karn" ise, asır (yüzyıl) anlamlarına da gelir. Zülkarneyn sahibüzzaman anlamına da gelmektedir.
Zülkarneyn hem iki boyutlu (maddi manevi) anlamına hem de iki çağa hükmedebilen anlamına gelir.
Zülkarneyn o kıssada anlatılan zatın vasfıdır, adı değildir. Zülkarneyn iki cihetli. iki yönlü demektir. Bu kıssada Mehdiyet anlatılır.
İsrail ile Türkiye'nin arasının düzelmesi için çok önemli çalışmalar yaptık. Şimdi güzel neticelerini alıyoruz inşaAllah.
Trump'ın yıpranması Amerika için de dünya için de riskli olur. Yıpranmasına sebep olacak politikalardan kaçınması daha faydalı olur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ocak 2017> Daha Fazla

Biz Amerikan halkının mutlu huzurlu olmasını istiyoruz. Dindar, neşeli, candan yaşadıkları günlere bir an önce dönmelerini isteriz.
Hatalı bir politika izletip Trump'ın başını belaya sokmaya çalışıyor olabilirler. Bunlara karşı Trump'a mutlaka doğruları gösterelim.
Trump önceliği maneviyata versin. Amerika'nın dindarlığının güçlenmesi için çalışmalar yapsın. Müslüman din adamlarıyla bir araya gelsin.
Trump'ı doğru bilgilendirmek, doğru yönlendirmek önemli. Vize konusunda yaptığı uygulama gereksiz yere sıkıntılara sebep olacaktır, yapmamalı.
Müslümana yapılan eleştirinin Kuran'la olması gerekir. Kendi mantığına göre değil 'Kuran'a göre böyle' diyerek eleştiri yapmak önemlidir.
İngiliz derin devleti çok eski tarihlerden itibaren Müslümanlara vurmak için nerelerin başının tutulması gerektiğini iyi organize etmiş. İngiliz derin devleti sermayeyi sırf şeytanlık için kullanır. Onları asıl ilgilendiren şeytani faaliyet yapmaktır.
Darwinizmin bilimsel geçersizliğini tüm delilleriyle gözler önüne serdik. Darwinizm'i bir daha diriltemeyecekleri şekilde yerle bir ettik.
Dindar masonlar İslam'a mühim hizmetler yapıyorlar. Yakında tüm dünya bu hizmetlerin büyüklüğünü görecek. Osmanlı'yı Darwinizm ve dinsiz masonlar yıktı. Ama dindar masonlar şu an hakimiyeti ele geçirmek üzereler.
Kadın, değerinin bilindiği ve saygı gördüğü yerde özgürce giyinebilir. Kadına saygının bilinmediği ortam kadınlar için çok tehlikelidir.
İnsanı sevgi güzelleştiriyor. Güzellik, et ve kemikle olmuyor.
Rusya İngiliz derin devletini gördü ve konunun üzerine gidiyor. Rus diplomatlarının çok iyi korunması ve her türlü önlemin alınması lazım.
Hz Adem zer aleminde var, oradan cennete, oradan dünyaya geliyor. Evrimle yaratılış diye bir şey söz konusu değildir.
700 milyondan fazla bulunmuş fosil var, bunların içinde bir tane bile evrim olduğunu gösteren fosil yok. Evrimin hiçbir bilimsel değeri yok.
Evrim teorisi Sümerler'de gelişmiş putperest bir hurafedir. Tüm dünyanın tesadüfler sonucu oluştuğunu öne sürer, bilim değildir.
Hz. Musa'nın talebelerinde ve Kehf Ehlinde olduğu gibi Mehdi'nin talebelerinde de Mehdi'nin zuhuru öncesinde manevi uyku olacağı bildirilmiştir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Ocak 2017> Daha Fazla

Bizim milletçe Rumlara karşı içimizde bir öfke yok. Kıbrıs'ta sınırlar açılsın, iki halk bir arada kardeşce yaşasın. Toprak vermek asla olmaz.
Kıbrıs'tan toprak verilmesi de Türk askerinin çekilmesi de asla kabul edilemez. Kıbrıs'tan çekilmesi gereken bir askeri birlik varsa önce İngiliz üslerinin kapatılması ve İngiliz askerlerinin çekilmesi gerekir. Kıbrıs'ta bulunan Türk askeri her iki tarafın da güvencesidir. Türk askerinin varlığından rahatsız olmak çok anormal bir durumdur
Allah ahirette insanlara "dünyada ne kadar kaldınız?" diye sorduğunda, "Bir gün ya da daha azı kadar kaldık" diyeceklerdir.
Müminin vefat anında tedirgin olacağı hiçbir şey olmaz. Canı rahatlık ve güzellik içinde alınır. Ölümden sonrası için de müminin endişe edeceği tek bir an bile yoktur.
Tüm insanlar zer aleminde vardı. Evrimle dünyada yaratılma diye bir şey yoktur. Hz. Adem de zer aleminden cennete, oradan dünyaya gelmiştir.
Ölüm, kaliteli bir rüyadan uyanmak gibidir. Uyanır uyanmaz da ahirete geçmiş olur insan. Geri dönüşü olmaz artık.
Kadınların üstünde fazla baskı oluyor. İlla kadınlara nasıl yaşayacaklarını öğretmek istiyorlar. Kadınlar vicdanlarıyla ne yapacaklarını bilirler.
Kitap evdeki sessiz mürşiddir. Gece gündüz bıkıp usanmadan tebliğe devam eder, tüm mahalleyi eğitir. Kitapla tebliğ en iyi yöntemdir.
Bazı insanlar dini çok yanlış biliyor. Dindar olan içine kapanır, asosyal olur, neşesi azalır, mistik bir havaya bürünür sanıyorlar. Din bu değildir. Tam tersine imanla, dinle insan hayat bulur, neşe bulur. Mümin dışa dönüktür, hayat doludur, aksi müşriklerin iddiası ve yaşamıdır.
Tesadüfler sonucu yeni genetik bilgi oluşması diye bir şey söz konusu değildir. Genetik anti evrimci bir bilim dalıdır.
Evrim kainatın oluşumunu tesadüflerle açıklamaya çalışan Sümerler devrinden kalma bilim dışı, putperest bir hurafedir.
Evrim Sümerlerden kalma bir hurafedir. Yaratılış bilimdir. Bilime karşı putperest hurafelerin sunulmasını kabul etmeyiz. Evrimcilerin elinde evrimi gösteren tek bir fosil dahi yok. Sadece hayali çizimler ve masallar var.
Fosil kayıtları canlıların bir anda ortaya çıktığını, kademeli gelişme diye bir şey olmadığını gösteriyor. Bunun anlamı evrim yok demektir.
Evrimcilerin çırpınması bizim evrimin geçersizliğini daha kapsamlı anlatmamıza vesile oluyor. Her çırpınışları fayda sağlıyor. Biz evrimin olmadığını milyonlarca bilimsel delille ortaya koyuyoruz. Evrimi savunanlar tek bir delil sunamıyor, sadece demagoji yapıyorlar.
Kuran'da evrim var yanılgısını savunanlar cennetin, meleklerin, cinlerin, cennet köşklerinin, bitkilerinin nasıl yaratıldığını açıklayamıyor. Kuran'da evrim yoktur. Bilim de evrimin olmadığını ispatlamıştır. Aşama aşama gelişme, oluşma diye bir şey yoktur.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Ocak 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz (sav)'in bildirdiğine göre Allah Mehdi'ye tüm peygamberlere verdiklerini verecek ve Mehdi dünyayı başka bir dünyaya dönüştürecektir.
Bazı Müslümanların hem Batı'nın medeniyetine şiddetle karşı olması hem de Batı'da yaşamak için can atması çok büyük bir çelişkidir. Müziğe, sanata, resime, heykele, Batı'da olan tüm medeniyete karşı olduklarını söyleyenler okumaları için çocuklarını hep Batı'ya gönderiyorlar. Eğer Batı'ya eleştirilerinde samimi olsalar Batı'da yaşamak için böyle can atmazlardı. Bu kişiler bilinç altlarında medeniyetin güzelliğini biliyorlar.
Cennette insanlar evrimle yaratılmıyor. Dünyaya gelmeden önce de insanlar Kalu Bela'da vardı. Sonradan evrimle gelişmediler.
Kuran'da evrim yoktur. Allah kainat yaratılmadan önce tüm insanları yarattığını ve onlardan söz aldığını bildirmiştir.
İngiliz derin devletinin oyunlarını belgeleriyle deşifre etmemiz deccaliyetin çöküşünün başlangıcı oldu.
Kuran'da hükmü kaldırılan bir ayet yoktur. Kuran'ın bütünü kıyamete kadar geçerlidir. Kuran'ın bazı hükümlerinin nesh edildiğini iddia edenler ahirette bu çirkin cesaretlerinin karşılığını tam olarak alacaklardır. (Bakara Suresi, 85: Sonra (yine) siz, birbirinizi öldürüyor, bir bölümünüzü yurtlarından sürüp-çıkarıyor ve günah ve düşmanlıkla aleyhlerinde ittifaklar kuruyor ve size esir olarak geldiklerinde onlarla fidyeleşiyordunuz. Oysa onları çıkarmanız, size haram kılınmıştı. Yoksa siz, kitabın bir bölümüne inanıp da bir bölümünü inkar mı ediyorsunuz? Artık sizden böyle yapanların dünya hayatındaki cezası aşağılık olmaktan başka değildir; kıyamet gününde de azabın en şiddetli olanına uğratılacaklardır. Allah, yaptıklarınızdan gafil değildir.)
Her gün sevgiyi hatırlatmamız, şeytanın her gün yaptığı düşmanlık eylemine karşı en güzel cevaptır.
Kadınların ezildiği her toplum yıkılır. Kadınlar hür ve özgür olacak. Her türlü özgürlüğü sadece erkeklerin hakkı görmek vicdani değildir. Kadınların kıymetini bilememek insanlar için bir felakettir. Kadının nasıl güzel bir nimet olduğunu fark edememek o insan için beladır.
Peygamberimiz (sav), Mehdi devrinde kadınların alabildiğine özgür olacağını bildirmiştir.
Bağnazların sanattan, kaliteden, eğlenceden, güzellikten uzak yaşamları farkına varmasalar da Müslümanların ezilmesine sebep oluyor.
İslam’ı içine kapalı, ölü, azap dolu bir sistem gibi gösterdikleri için insanlar İslam’dan kaçıyor. Deccaliyetin bu oyununu biz bozduk. Sevgi, eğlence, güzellik, dostluk en güzeliyle İslam’da yaşanır.
Tevrat'ta bahsedilen hakimiyet, Mehdi (Moşiyah) döneminde İslam ahlakının tüm dünyaya hakim olmasıdır.
Anadolu'yu tanıtan programlarda halkı mahcup edecek bir üslup kullanılması çok çirkin olur. Anadolu insanına hak ettiği saygı gösterilmeli. Toplumu sıradan, basit, kalitesiz eğlencelere teşvik etmek doğru değil. Halk hep kaliteli, güzel şeylere teşvik edilmelidir.
Bazı insanlarda dindar olduktan sonra durgunlaşması, hayat neşesini kaybetmesi, canlı olmaması gerektiği gibi yanlış bir kanaat var. Halbuki tam tersi olması gerekir. Din insana hayat ve canlılık verir. Birse bin canlı olur, birse bin hayat dolu olur insan.
Bir insan dini yaşamaya başlamadan önce bir çok hata yapmış olabilir. Ömrü boyunca bu hataların acısını çekmek Kuran'a göre doğru değil. Müslüman dini öğrendikten sonra bilmeden önce yaptıkları için tevbe eder ve o konular biter. Sürekli onun ezikliğini yaşamaz.
Dindar olmadan önce insanın kafası çok flu oluyor, dinin hükümlerini de flu olarak biliyor. Aklında bir şuur ve keskinlik tam oluşmuyor. Dini tam öğrenmeden önce insanlarda Allah sevgisi ve korkusu oluyor ama dini çok geride tutuyorlar. Dünya daha öncelikli oluyor. Bu yüzden tebliğ yapanlara çok büyük sorumluluk düşüyor. İnsanları sıkmadan, bunaltmadan şuurlarını açmak için gayret etmek lazım.
Suriye'de bir an önce normale dönmek, Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak ve seçimlerin yapılmasını sağlamak önemli.
Evrimi savunanların çoğu teori hakkında hiçbir şey bilmiyor. Ne fosilleri ne de proteinlerin nasıl oluştuğunu biliyorlar, bilmeden teoriyi savunuyorlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ocak 2017> Daha Fazla

Güzel bir imtihanla imtihan oluyoruz. Hadislerin işaretlerine göre daha büyük olaylar da olacak ama sonuç hep hayırlı olacak inşaAllah.
Peygamberimiz (sav) hadislerinde Mehdi'yi tüm detaylarıyla anlatarak Mehdiyet'e destek olmuş ve yardım etmiştir. Hadislerde bildirildiğine göre Mehdi'ye talebeleri zer aleminde, henüz dünya yaratılmadan, tabi olmuşlardır.
Allah insanı dünyayı yaratmadan önce var etmiştir. İnsanın evrimle aşama aşama var olması diye bir şey yoktur. (Maide Suresi, 7: Allah'ın üzerinizdeki nimetini ve: "İşittik ve itaat ettik" dediğinizde sizi, kendisiyle bağladığı sözünü (misakını) anın. Allah'tan korkup-sakının. Şüphesiz Allah, sinelerin özünde olanı bilendir.)
Allah'ın aklı müthiş hayranlık uyandıracak sonsuz bir akıldır. Allah'ın gölgeyi yaratması tek başına muhteşem bir sanattır.
Dünyada zorluk var. Çünkü aşk ve sevgi zorluk içinde gelişiyor. Aşk ve sevgi olmadığında ise hiçbir şeyin anlamı olmuyor. Derin sevgi ve derin tutkunun olması için acılar, zorluklar ve çile olması gerekiyor. İnsan başka türlü derinlik kazanamıyor.
Dünyada imtihan için verilen süre insanın vicdanını, kişiliğini geliştirmesi ve göstermesi için çok çok yeterli.
Dünya cennet ile cehennem arasında bir yer. Allah müminleri cennet ağırlıklı bir dünyada yaşatıyor, bu çok büyük nimet.
Nazilerin yaptığı soykırım Darwinist düşüncenin neticesi olan çok büyük bir vicdansızlıktır.
Kuran'ın hükmü ahirete kadar geçerlidir. Kuran'ın sevgi, şefkat hükümlerinin kalktığını iddia edenler büyük zulüm yapmış oluyorlar. Bazı bağnazlar Kuran'da sevgi, şefkat hükümlerinin nesh edildiğini söyleyerek Musevilere ve Hristiyanlara şefkatle yaklaşmayı yasaklıyorlar. Kuran'ın hiçbir ayeti nesh edilmemiştir. Allah Kitap Ehli'ne şefkatle, merhametle yaklaşmayı emretmiştir.
Homoseksüellik Allah'ın haram kıldığı iğrençliktir. İnsanların inancı gereği tiksindiği bir şeyi zorla dayatmak çok büyük zulümdür. Dolayısıyla kiliselerde rahiplere zorla homoseksüelleri evlendirin demek, rahiplerin inancına ters olan bir şeyi dayatmak gaddarlıktır. Homoseksüelliğe karşı olanları cezalandırmak zulümdür. Bir insanı inancına ters bir şeye sürüklemek en temel insan haklarına aykırıdır.
Güneş batmayan denilen sistem, Deccaliyetin gücü deşifre edildikten sonra çökmeye başladı. Deşifre olmak çöküşlerinin başlangıcı oldu.
İngiliz derin devletinin 200 yıldan beri devam eden Deccaliyet politikası artık sonuna geldi. Deşifre edilmeleri bu sonu hazırladı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ocak 2017> Daha Fazla

Deccaliyetin dünyaya hakim olmasına şaşırmayanlar Mehdiyet vesilesiyle İslam ahlakının hakim olmasına şaşırıyorlar.
Peygamberimiz (sav) "Allah'ım bana kardeşlerimi göster" diyerek Mehdi ve talebelerini görmek için dua etmiştir.
Peygamberimiz (sav) "Mehdi devrinde yaşayanlar çok kısmetlidirler, Mehdi'yi ve arkadaşlarını sevenler mübarek olsunlar" buyurmuştur.
Peygamberimiz Mehdi’ye ilk karşı çıkacak olanların bazı bağnaz alimler olacağını söylemiştir. Mehdi'nin dini değiştirdiğini iddia edeceklerdir.
Peygamberimiz (sav) "Allah Mehdi'nin çıkışını kullarına kaçınılmaz bir surette gösterecektir" buyurmuştur.
Hadislere göre Deccalin saçları kıvırcık ve karışıktır. Tek gözü kör, iri yapılı, cildi kırmızıya yakındır. Başının görünüşü kertenkeleyi andırır. Hadislere göce Deccalin sihir ve ispiritizma, hipnoz ile kitleleri etkileme gücü de olacaktır. Muhtemelen masonluk içinden çıkacaktır.
Peygamberimiz ahir zaman ve Mehdiyetle ilgili muazzam detaylar vermiş, hepsi öyle birebir gerçekleşiyor ki harika bir dönem olduğu görülüyor.
İslam ahlakının hakimiyeti tüm dünyanın katılımıyla olacak. Rus, Çin, Amerikan siyaseti, Birleşmiş Milletler, masonlar hepsinin katılımıyla olacaktır. Dünya tarihi Mehdiyete göre şekillenmiştir. Birleşmiş Milletler’in kuruluşunun temelinde de Mehdiyet vardır.
İsa Mesih uzuna yakın orta boyludur, atletik bir yapısı vardır. Yüzü duru ve pırıl pırıldır. Ağzı, burnu kusursuz güzelliktedir.
Hadislere göre İsa Mesih keskin bakışlıdır, gözleri yeşile yakın ela rengidir, altın rengine bakan kestane rengi saçlıdır.
Deccaliyete karşı hiçbir devlet tek başına başarılı olamaz. Deccaliyetin kesin yenilgisi Mehdiyet ve İsa Mesih vesilesiyle olur. Deccaliyet Mehdiyet ve İsa Mesih'e hiçbir şekilde güç yetiremez. Bu metafizik bir durumdur. Mehdiyet karşısında kesin yenilecektir.
İsa Mesih'i inşaAllah hep birlikte göreceğiz. Bu nesil Peygamber görmekle şereflenecek. Asıl ilmi mücadeleyi Mehdi yapacaktır. Hristiyanların İslam'a tam dönüşü ise İsa Mesih vesilesiyle olacaktır. İsa Mesih'i görür görmez yüzündeki heybetinden insanlar hemen bir Peygamber gördüklerini anlarlar. Peygamber heybeti çok heyecan vericidir. Peygamberlerin heybeti insanlarda çok etkileyici bir hal oluşturduğu için Peygamberler çok şaka yapar, insanlardaki heyecanı kırarlardı.
Ateist dürüsttür, ben inanamıyorum diye açıkça söyler. Münafık ise kahpedir, haindir alçaktır. Müslümanları içten içe kemirmeye çalışır.
Evrimciler de "mutasyonun yararlı olması arabanın motoruna ateş edip motorun daha iyi olması gibi ihtimaldir" diye itirafta bulunmuşlardır.
Mutasyonlar %99 zararlı %1 etkisizdir. %1 etkisiz olanların da uzun vadede mutlaka zararlı etkilerinin çıktığı bilimsel olarak açıklanmıştır.
Mutasyon canlıların genlerinde meydana gelen hasardır. Mutasyon yeni bir canlı meydana getiremez, bir canlıyı diğerine dönüştüremez.
Bediüzzaman Risale-i Nur'da Mehdi'nin Hicri 1400'de yani 1979'da göreve başlayacağını açık ve net olarak söylemiştir.
Federasyon yaklaşık 200 yıl önce İngiliz derin devletinin planıydı. İstanbul'u, İzmir'i ayırıp Türkleri İç Anadolu'ya hapsetmek istiyorlardı. İngiliz arşivlerinde yer alan harita 1920'lerde İstanbul'u ayrı bir devlet olarak gösteriyor. Amaçları topraklarımızı paramparça etmekti.
700 milyonun üzerinde fosil var, tek bir tane bile evrimi gösteren fosil yok. Fosil kayıtlarında canlılar aşama aşama gelişmiyor.
Trump ve ekibi eleştiriye açık insanlar. Müslüman karşıtı oldukları iddiası gerçekçi değil, tepkileri radikalliğe karşı.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama döneminde Amerika tarihinin en büyük manevi çöküntüsünü yaşadı. Trump Amerikan rüyasını yani dindar Amerika'yı yeniden inşa edebilir.
Trump'ın "Radikal İslam"dan bahsetmesinde yanlış bir yön yok. Bununla, Kuran'a uygun olmayan sahabe İslamından uzak İslam'ı kast ediyor.
Radikal İslam diye bir şey yok demek gerçekçi değil. Kuran'da olmayan, yalan hadislere dayalı, şiddeti savunan anlayış radikal İslam'dır.
Kalitenin düşmesi, sanatın ortadan kalkması, neşenin kaybolması, kadın hakları olmaması darbeci zihniyet için gerekçedir. Bunlara önem verelim.
Deccaliyetin çok fazla yancısı, destekçisi, muhbiri olur. Kendi yandaşlarına adeta yalancı cennet sunarken karşı olanları cehennem gibi yaşatır.
Tüm sokakları meyve ağaçlarıyla dolduralım. Halkın tüm meyve ihtiyacı karşılansın. Tüm boş arazilerde tarım yapılsın, tarımı teşvik edelim.
İstişare, İslam'ın önemli hükümlerinden biridir. Peygamberimiz (sav) de hep istişareyle hareket ederdi.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ocak 2017> Daha Fazla

Şii Sünni diye bir ayrım yok, hepimiz Müslümanız. Kardeş olacağız, ittifak edeceğiz, bir olacağız.
Mehdi'nin çıkışının büyük ve küçük alametleri var. Afganistan'ın işgali, Kabe baskını, Irak'ın işgali gibi alametler Mehdi ile aynı dönemde gerçekleşmiştir.
Müslüman her zaman delil ile konuşmalıdır. Eleştirisi de anlatımı da delil ile, Kuran ile, hadis ile, bilim ile olmalıdır.
Abdülhamit'in şahsına bir Müslüman olarak saygı duyuyoruz. İngiliz derin devletinin kuşatması altında kalmış bir insan. Abdülhamit dönemin mağdur bir insanıdır. Onun devrinde İngiliz derin devleti Osmanlı'ya yerleşmiş ve ülkeyi parçalamıştır.
Dünyanın reçetesi Kuran'dır. İslam sahabe dönemindeki gibi yaşanmadığı için her yerde acı yaşanıyor. Huzur, Kuran'la hakim olur.
İngiliz derin devleti Türkiye'yi parçalamaya azmettiği için eyalet ve federasyona zemin hazırlayabilecek hiçbir şeye müsaade edilmemeli.
Churchill'in Beyaz Saray'da büstünün olması İngiliz derin devletinin "Biz her yerdeyiz" anlamında bir mührüdür.
Ahir zamanda Müslümanlar, dindar Hristiyanlar ve dindar Museviler ittifak edecekler. İslam ahlakı tüm dünyaya hakim olacak inşaAllah.
Mehdi'nin çıkışı çok yakın inşaAllah. Putin, Trump ve Tayyip Hocam bu kutlu dönemde güzel görevler yapacaklar inşaAllah.
Trump dürüst tavır gösteriyor. Eğer bir yanlışı olursa halk kendisini uyarır. Acımasızca karşıt olmak dürüst bir tavır değil.
Modern bilimin delilleri evrimi darmadağın ediyor. Okullarda bu deliller anlatılsın diyoruz. Evrim hurafesine bilimsel cevap verme hürriyeti olmalı. Evrimciler Kambriyen fosillerini 70 yıl sakladılar. Bilimi halktan saklayarak Sümer döneminden kalma pagan teoriyi ayakta tutmaya çalışıyorlar. Okullarda Sümer hurafesi olarak evrim anlatılsın ama mutlaka proteinin nasıl oluştuğu ve fosiller çocuklara öğretilsin.
Bakterinin içinde direnç olması evrim değildir. Bakteri bakteri olarak yaratılmıştır ve bakteri olarak devam ediyor, başka canlıya dönüşmüyor.
Adem ile Havva ve tüm insanlar önce nefs sahibi olarak zer aleminde yaratıldı, sonra dünyaya gönderildi.
Kuran'da evrim yoktur. Allah zer aleminde tüm insanları yaratmış, hepsinden söz almıştır. Evrimle aşama aşama oluş yoktur.
Evrimi savunmayan bir Müslümanı dünyada önemli makama getirmiyorlar. Bu yüzden bazı ezik karakterli kişiler evrimi savunarak bir yere gelmeye çalışıyorlar.
Bakteri direncini evrimle açıklamaya çalışıyorlar, oysa bakterinin sahip olduğu direnç Allah'ın ilk baştan bakteri içinde var ettiği sistemdir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Münafık çok nankör ve alçaktır. En çok sevgi gösterildiği anda, en beklenmedik zamanda Müslümanlara alçaklık yapar.
Müminin hastalığı günahlarına kefaret olur, bundan ibret alır. Münafık ise hastalıktan ibret almaz, neden bunu yaşadığını düşünmez.
Münafık çok nankördür, nimetin kıymetini bilmez. Kendisine yapılan binlerce iyilik olsa tek bir tane eksik olanı bulup ahlaksızlık yapar.
Münafık bir noktadan engellense başka bir noktadan pislik yapar. İçindeki lağımı akıtacak bir deliği mutlaka bulur ama hep aşağılanır.
Münafık dünyada da cehennemde de arsızdır. Dünyada da sürekli talepkardır, cehennemde de talepkardır.
Müminin münafığı hor ve aşağılık kılması ibadettir. Allah münafıkları müminlerin eliyle güçsüz kılar.
Münafık bir şey elde etmek istediğinde onu mutlaka hileyle elde eder. Müslümanların malını adeta gasp ile yağma etmeye çalışır.
Peygamberimiz münafıkların kendilerini ele veren alametlerini anlatmıştır. Bunlardan biri de selamlarının, sevgilerinin yapmacık olmasıdır.
Münafık çok ahmaktır ama o ahmaklığıyla Müslümanları kandırabildiğini zanneder. Bu alçakların oyunlarına gelmemek çok önemlidir.
Münafık Müslümanın üzerine kene gibi yapışıp kendi çıkarları için hayatını sürdürmek ister. Müslümanın dikkati bu konuda hep açık olacak. Münafığı Müslümanların ilmi mücadelesi, yaşadıkları, zorlukları ilgilendirmez. O sadece alçakça kendi menfaatlerini korumanın peşindedir.
Hamaney de mezhep savaşlarını körükleyenin ve oluk oluk Müslüman kanı akıtanın İngiliz derin devleti olduğunu ifade ediyor.
Mezhep taassubu Suriye'de, Irak'ta ve daha bir çok yerde Müslümanların birbirlerini kırıp geçirmesine sebep oldu.
Peygamberimiz Mehdi talebelerinin birbirlerine çok benzeyeceklerine dikkat çekmiştir. Mehdi'nin talebelerinin geceleri abid, gündüzleri ise aslanlar gibi olduğunu söylemiştir.
Kuran'da bildirilen Peygamberimiz döneminde yaşanan dinden sorumluyuz. Sonradan geliştirilen dinin Peygamberimiz dönemindekiyle ilgisi yok.
Bediüzzaman mezhebe tabidir ama Mehdi'nin en büyük müçtehid, en büyük müceddid olacağını, tüm mezheplerin Mehdi'ye bağlanacağını söylemiştir.
Peygamberimiz döneminde mezhepler yoktu, dört ayrı din yoktu. Tek bir din vardı. Mehdi döneminde de Peygamberimiz dönemi gibi olacaktır.
Amerikan başkanlarının Churchill'in büstüyle poz vermeye mecbur bırakılmaları İngiliz derin devletinin baskısını gösteren bir semboldür.
Dört ayrı mezhebin dört ayrı haram ve helalleri var. Haram ve helal sadece Kuran'da bildirilendir. Dört ayrı din, dört ayrı haram helal olmaz.
Münafık hastalığı da kendi çirkin amacı için kullanır. Bir şey elde etmek istediğinde sağlık konularını bahane eder, hayali hastalık çıkarır.
Münafık saplantılı ve takıntılıdır. Takıntılarından vazgeçmez. Kendince bir kötülüğü meşrulaştırmak için sonuna kadar uğraşır.
Münafıklar ulaşmak istedikleri amaç için uzun vadeli planlar yapar, o hedefi elde etmek için her türlü ahlaksızlığı yaparlar.
Trump'ın Suriye'de siyaseti Suriye'nin bütünlüğünü korumak üzerine olmalı. Trump'a komünist Marksist terör örgütünü desteklemek yakışmaz. Yeni Amerikan yönetimi Obama devrinde başlayan komünist terör örgütü PKK'yı desteklerse Amerikan rüyası değil Amerikan kabusu oluşur.
Irak'ta meşru hükümeti destekleyip demokratik sistemi tam oturtmak gerekir. Amerika'nın da politikası bu yönde olmalı.
Netanyahu'nun İran halkına dostluk çağrısında bulunması güzel olmuş. Ancak gerçek barış ve dostluk Mehdi (Moşiyah) ile mümkün olacaktır. Netanyahu İran halkına seslenirken, "Beklenen Mehdi ve Moşiyah aynı kişi, hepimizi onu bekliyoruz" dese halkın müthiş sevgisini kazanır.
Dünyanın kardeş olması çok kolay. Kavga, nefret, savaş zor olan. Buna rağmen kardeş olmamak için direnmeleri çok şaşırtıcı. Barışı çok zor gösteriyorlar. Dost olmayı, ittifak etmeyi, Müslümanların birlik olmasını zor gösteriyorlar. Oysa dostluk ve barış kolaydır.
Trump tek başına İngiliz derin devletine güç yetiremez, ama iyi desteklenirse güzel netice alır. Rusya, Türkiye, İran ve Çin destek olsun.
“Satranç, tavla haram, kadınlar gülemez, kadın hamileyken dışarı çıkamaz” diyerek bilerek veya bilmeyerek insanları dinden soğutuyorlar. İnsanları İslam'dan soğutmak için izlenen her yönteme karşı çok dikkatli olmak gerekir.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump eleştiriye açık bir insan. Yanlış konuşmaları, yorumları olursa eleştirildiğinde bunları düzeltiyor.
Müslüman aklı başında ve mutedil olur. Sokağın yanlış felsefelerine uymaz, insanların kendisinin güzel ahlakına uymasını sağlar.
Allah yolunda gayret eden tüm kardeşlerimizi Allah cennette en güzel şekilde ödüllendirsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin sistemli olarak Trump'a baskı uygulamak isteyeceği görülüyor. Bu durumda Trump'ı yalnız bırakmamak gerekir. Özellikle Amerika'da yaşayan Müslümanların İngiliz derin devletine karşı Trump'ın yanında olmaları çok güzel olur. Açık destek versinler.
Tüm güç kuvvet Allah'ın elindedir. Samimi iman edenlere karşı Deccaliyetin hiçbir etkisi yoktur, olmayacaktır.
İngiliz derin devletinin baskısına karşı Trump'ı Türkiye ve Rusya yalnız bırakmasın. İyi desteklenirse Trump cesur ve doğru hareket eder.
Resulullah (sav)'in haber verdiği büyük alametler Mehdi'nin olduğu zamanla aynı dilimde gerçekleşecektir. Bu da Mehdi'nin çıkışının mühim delilidir
“Mehdi gelip geçti, Mehdi'den bahsetmek bizi tembelleştirir, Mehdi şahsı manevidir” gibi tüm açıklamalar Mehdiyeti engellemek içindir.
Kendilerince Mehdiyeti etkisiz hale getirmek için kullandıkları samimiyetsiz yöntemlerden biri de "Hz. Mehdi’nin gelişine daha 100-200 yıl var" demektir.
Tanzimat Fermanı Londra'da, Islahat Fermanı ise İngiliz büyükelçisinin katılımıyla hazırlandı. Amaç Osmanlı'yı İngiliz denetimine sokmaktı.
Deccalden, İsa Mesih ve Mehdi'nin zuhurundan bahsedilmemesi de Mehdi'nin çıkış alametlerinden biridir. Peygamberimiz bunu bildirmiştir.
Trump şevkle, azimle Amerika'ya hizmet etmek istiyor, daha bir adım bile atmadan engel olmaya çalışmak yakışık almaz. Fırsat vermek önemlidir.
Üst akıl Rusya olabilir diyenler dikkati İngiliz derin devletinden dağıtmaya çalışıyorlar. Rus bürokrasisinde de bu yapı oldukça etkilidir. Putin de İngiliz derin devletinin yandaşları tarafından kuşatıldığının farkında ve bu tehdite karşı güçlü bir mücadele veriyor.
Suriye meselesini bir an önce çözelim, Suriye'nin bütünlüğünü sağlayalım. Türkiye bölgede Irak ve İsrail ile bağını çok güçlendirsin.
Fizik, kimya, fen, biyoloji bilimdir. Ama evrim kainatı tamamen tesadüflerle açıklayan eski Sümer dinidir, putperest bir inançtır. Evrim okullarda eski putperest inançlardan biri olarak okutulabilir ama bilimsel cevabı da verilmesi şartıyla. Fosilleri, proteinin yapısını okullarda mutlaka öğretmek gerekir. Her şeye tesadüf diyen, bilimsel dayanağı olmayan hurafenin bilim gibi dayatılmasını kabul etmeyiz.
Trump'ın seçilmesini protesto edenler Amerikan halkının seçimine saygı göstermeyi öğrenecek. Bizim dediğimiz olmazsa sokağa dökülelim olmaz. "Halkın ne dediği önemli değil, kıymetli ve asıl olan insan benim, benim dediğim olsun" demek demokrasiye uygun değildir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2017> Daha Fazla

Amerika kurumlarını asıl yöneten İngiliz derin devletidir. Amerikan halkı da İngiliz derin devletinin baskısı altında eziliyor.
İffet ve iman bir kadını en çok güzelleştiren nimetlerdir. İmanın nuru apayrı bir etkileyiciliktir.
Allah Kuran'da tüm insanları Kal-u Bela'da yaratıp var ettiğini bildirmiştir. İlkelden gelen aşama aşama oluşmuş insan diye bir şey yoktur.
Evrimin iddiasına göre fosil kayıtlarında milyonlarca yarım yamalak canlı görüntüsü olması gerekirdi. 700 milyon fosilin içinde böyle bir tane bile fosil yok.
Melekler, cinler aniden evrimsiz yaratılmıştır. Ahirette yaratılış evrimsiz olacaktır. Neden dünyada insanlar evrimle yaratılmış olsun? İnsanların evrimle yaratıldığına dair ne tek bir bilimsel delil ne de bir Kuran ayeti vardır. Kuran'da evrim yoktur. Allah, insanları en güzel surette "Ol" emriyle yarattığını bildirmiştir.
Bilimle hiçbir ilgisi olmayan, Sümer devrinden kalmış hurafe bir düşünce olan evrimi Kuran'la bağdaştırmaya çalışmak boşuna bir uğraştır.
Evrim teorisi bilim değildir. Evrim kadar mantık dışı bir putperest düşünceyi savunanlar ileride çok utanacaklardır. Tek bir hücrenin içi bir büyük şehirden daha komplekstir. Böylesine kompleks bir yapıyı tesadüf meydana getirdi demek utanç vericidir.
Kuşları, çiçekleri, kedileri, çilekleri, insanları her şeyi tesadüfle açıklayan evrim hurafesi karşısında diz çökmek utanılacak bir durumdur.
İngiliz derin devleti 200 yıllık bir örgütlenme, ahir zamanın deccali olarak zuhur ediyor. Çok dikkatli ve teyakkuzda olmak lazım.
Lenin, Darwinizm’i kendi fikirlerine temel alan bir insandı. Lenin'in savunduğu anarşi ve terörün temelinde Darwinizm vardır. Lenin, terörü ideolojisinin hayata geçmesi için mutlaka olması gereken bir husus olarak görür. Lenin’in ideolojisinin temelinde Darwinizm vardır.
İngiliz derin devleti hem sokak hareketleri hem istikrarsızlık hem de ekonomik kuşatma ile Trump'ı çökertmeye çalışıyor. Putin, Erdoğan ve Trump bu deccali güce karşı açık ve net ittifak etsinler. Deccaliyet çok azılı bir mahluktur. İttifakla karşı koymak gerekir.
Trump'ın "Establishment" denilen derin devlet yapısını eleştirmesi doğrudan İngiliz derin devletine yönelik bir eleştiridir, tarihte ilktir.
Bir insan tek bir arının petek inşa etmesini, bal yapmasını düşünse, bu konuya dikkatini tam verse çok güçlü bir imana sahip olur. Açısı, derinlikleri eşit petek inşa etmesi, balı doldurduktan sonra zarla kaplaması, balın tertemiz olması gibi binlerce detayda ayrı harika var.
Müslüman dünyası Trump'ı desteklesin. Trump'ın idealinin dindar Amerika yani Amerikan rüyasını geri getirmek olduğu görülüyor. Bu çok güzel.
Kiliselerin kapanacak hale gelmesi rahatsız edici. Kiliseler kapanacak hale geldiğinde Müslümanlar Hristiyanlara sahip çıksın. Kuran'a göre sinagoglar ve kiliseler Müslümanların emanındadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ocak 2017> Daha Fazla

Darwinizm'i bilim sandıkları için karşısında kendilerini ezik hissediyorlar. Darwinizm bilim değildir. Biyoloji içine girmiş hurafe yığınıdır.
Darwinizm saygı duyulması, itiraz edilmemesi gereken bir bilim değildir. Tesadüfleri put edinmiş Sümerlerden kalan bir pagan dinidir. Paleontoloji, fizik, kimya, biyoloji bilimdir. Evrim ise hurafedir.
Kadın güzelliği ve sevgisi dünyadaki en güzel nimetlerden biridir. Kadın sevgisinin insanların elinden alınması büyük bir manevi beladır.
Evrim tamamen bozuk, yarım, darmadağınık yapılar arasından kör tesadüfler sonucunda kusursuz yapının ortaya çıktığı iddiasıdır. Bu bilim değildir. Kainat ve canlılık Allah'ın "Ol" emri ile bir anda var olmuş, yaratılmıştır.
Allah Kuran'da evrimle yaratılış olmadığını, insanı "Ol" emriyle en güzel şekilde yarattığını bildirmiştir.
Darwinizme karşı olanı "Sen bilime mi karşısın" diye yıldırmaya çalışıyorlar. Darwinizm bilim değil hurafedir. Bilime değil hurafeye karşıyız.
Darwinizm anlatılsın, gençler hurafenin ne olduğunu öğrensin. Ama hurafenin bilimle cevabı da verilsin. Fosiller, proteinin yapısı anlatılsın.
Darwinizm baştan sona kadar tesadüfü kullanan eski putperest bir inançtır. Bilimle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bilime evet hurafeye hayır.
İnsanların çoğu Darwinizm'in oluşturduğu felaketin farkında değil. Faşizmin, komünizmin, tüm savaşların temelinde Darwinizm var.
Fosiller bilimsel delildir. Bilimsel delilden korkan teori hurafedir, bilimsel değildir. Evrim Sümerlerden kalma bir hurafedir.
Evrim teorisinin bilimsellikle uzaktan yakından ilgisi yok. Her şeyi tesadüfle açıklıyor. Tesadüfle açıklama yapan bilim olmaz. Tek bir proteinin oluşması için 60 ayrı proteinin aynı anda olması gerekiyor. Tek başına bu her şeye tesadüf diyen evrimi bitirmiş oluyor. Bırakın fosiller sergilensin diyoruz, asla diyorlar. Fosilden korkan bilimsel teori olabilir mi? Darwinistler bilimi yasaklamaya çalışıyor.
İngiliz derin devletinin kahpeliğine karşı Trump'ın korunması konusunda çok özen gösterilsin. Rusya, Çin, Türkiye Trump'ı desteklesinler.
Allah her şeyi hayırla yaratır, hayırla her iş bitmiştir. Biz sebebe sarılmak için tedbir alıp gayret ediyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ocak 2017> Daha Fazla

Tüm İslam alemi Trump'ın yanında. Rusya ve Çin de yanında olacak. Trump’ı İngiliz derin devletine karşı yalnız bırakmayacağız, gönlü rahat olsun.
Hayvanların ve çocukların güzelliği, birbirlerine duydukları sevgi cennetin bir misalidir.
700 milyondan fazla bulunmuş fosil var. Yüz milyonlarca fosilden neden bizim haberimiz yok, neden bizden gizleniyor diye herkes bir düşünsün. Fosilleri de proteinin tesadüfen oluşmasının imkansız olduğunu da evrim teorisini bilimsel olarak çökerttiği için halktan gizliyorlar.
Evrimi kendilerince saygın bir teori haline getirmeye çalışıyorlar. Evrim Sümerler devrinden kalan, her şeye tesadüf diyen bir hurafedir.
Meleklerin, cinlerin, şeytanların yaratılmasında ve ahirette yeniden dirilme olduğunda evrim yoktur. İnsanın yaratılışında da evrim yoktur. Bulunan 700 milyon fosilde evrime dair tek bir delil yoktur. Proteinin oluşumunda evrime dair delil yoktur. Evrim bilimsel olarak yoktur.
Bir insanın irfan sahibi, derin düşünen, derin kavrayan olması önemlidir. Tek başına kültürün bir insana faydası olmaz.
Peygamberimiz çok bakımlı, yakışıklı ve özenliydi. Gözlerine sürme çekiyor, tertemiz gül kokuyordu. Bakımlı olmak bir güzelliktir.
Kadının güzel, çekici ve cazip olması suç da değildir günah da değildir. Fıtratı bozmak yanlış olur. Kadın kadına erkek erkeğe benzeyecek. Erkek istediği gibi yakışıklı, kadın dilediği gibi bakımlı ve cazibeli olur. Mühim olan iffetli olunması, saygı duyulması, değer verilmesidir.
Hrant Dink'in öldürümesi çok acı bir olaydır. Savunmasız bir insanın sokakta vurulup yere serilmesi tüm milletin vicdanında yaradır. Hrant Dink Türkiye'den yana bir insandı. Konuşmaları dürüsttü. Bir insanın fikrine katılmayabilirsin ama fikrini anlatmasını engelleyemezsin. Hrant Dink yetimhanelerde büyümüş, mazlum, vatan sevgisi olan bir insandı. Böyle bir mazlumun katledilmesi çok vahim bir olaydır. Bu vatanın bir evladı olarak sokakta güven içinde olduğunu düşünerek gezen bir insanı çekip sırtından vurmak çok büyük günahtır.
İngiliz derin devleti seri cinayetlere başladı. Kendisini deşifre edenleri farklı yöntemlerle öldürüyor. Cinayet deccaliyet metodudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Kadınlara hürriyet verilmezse, helaller haram kılınırsa İttihad-ı İslam oluşmaz. Kadınların ezildiği bir yapıyı Allah başarılı kılmaz. İttihadı İslam'ın anahtarı kadınlardır. Kadınların mutlu, özgür olduğu bir toplum oluşturucağına söz verirsen Allah İttihadı İslamı oluşturur.
Allah insanı ilk yarattığı andan itibaren kusursuz ve mükemmel var etmiştir. (Tin Suresi, 4: Doğrusu, Biz insanı en güzel bir biçimde yarattık.)
Allah insanı ilk yarattığı andan itibaren kusursuz ve mükemmel var etmiştir. Evrim ise haşa Allah'ın yaratmasında kusur olduğunu iddia eder. (Kaf Suresi, 15-16: Ya, Biz ilk yaratılışta güçsüz mü düştük? Hayır, onlar 'karmaşık bir kuşku' içindedirler. Andolsun, insanı Biz yarattık ve nefsinin ona ne vesveseler vermekte olduğunu biliriz. Biz ona şahdamarından daha yakınız.)
Allah müşrikler için "akletmez bir kavimdirler" diyor. Müslüman ise aklını kullanır, okur, öğrenir ve araştırır.
İran dini lideri Ayetullah Hamaney'in İngiliz derin devletine dair son açıklamaları çok iyi olmuş. Allah çalışmalarımızı vesile ediyor.
Tüm güç, kuvvet Allah'a aittir. Bir başarı olduğunda onu nasip eden Allah'tır. Allah duamızı kabul ettiği için bize başarı nasip ediyor.
Obama da yakın çevresi de komünist eğilimliydi. Obama'nın yaptığı tahribatı Trump'ın düzeltmesini temenni ediyoruz. Trump anti komünist anti Darwinist bir insan. Rusya, Türkiye, İran, Çin ve tüm Türki devletler Trump'a destek olsunlar.
Darwinizm PKK ve tüm komünist örgütlerin ideolojisi, İngiliz derin devletinin dini ve tarihin en berbat hurafesidir. Biz Darwinizm'in anlatılması yasaklansın demiyoruz, cevabı verilsin diyoruz. Her şeyi tesadüf varetti diyen Darwinizm bilim dışı bir hurafe ve putperest inançtır. Bu ilkel putperest inanç cevabıyla birlikte anlatılsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Ocak 2017> Daha Fazla

İnsanın evrimle yaratıldığına dair hem bilimsel olarak hem Kuran'da tek bir delil yoktur. Tüm paleontolojik bulgular yaratılışı gösteriyor.
Yol, köprü, baraj yapılması, sanat ve özgürlük olmadığında eksik kalıyor. Tüm sokaklarda sanat olmalı, kadınlara özgürlük olmalı. Sanat ve Kalite bakanlığı kurulması çok önemli bir konudur. Bu, Türkiye'nin konuya verdiği önemi gösterir. Bir adım atılırsa arkası gelir.
Peygamberimiz (sav) "suda, denizde bir taç görüyorum, bu iblisin tacı ve kuzeyde bir adadır" diyor. Bu İngiliz derin devletinin tarifidir.
Darwinizm eski Sümerlerden gelen hurafelerle dolu bir pagan dinidir, evrim hakkında bilgisi olmayan bazı kişiler bunu bilmiyorlar.
Lindsay Lohan'ın İslam'a yakınlık göstermesi çok güzel. Bağnazların kendisine yönelik bir baskısı olursa bunlara hiç aldırış etmesin.
Beynin içinde gözü olmadan gören kimdir? İnsanlar bunu sorgulamalı.Elektrik sinyallerini üç boyutlu mükemmel bir görüntü olarak gören ruhtur.
İnsan vücudu dünyanın en gelişmiş bilgisayarlarından üstün bir yapıdadır. Hücre demiri, bakırı tanır, gerekeni alır, insan bu ayrımı yapamaz. Bir insan elementler arasında ayrım yapamaz ama hücre gereken elementleri alır ve tam gereken yerde gerektiği kadarıyla kullanır. Hücre Allah'ın dilemesiyle çok akıllı hareket eder, atomları ihtiyaçlarına göre seçerek, gereken yerlerde kullanır.
Darwinizmi ısrarla kabul ettirmeye çalışanlar, "herşey tesadüfler sonucu oldu, dini bırakın" diyeceklerdi ama buna müsaade etmedik, etmeyiz. Bütün delilleriyle Darwinizmin geçersizliğini anlattık. Boşuna çırpınmasınlar, evrim yoktur, evrim teorisi dünyadaki en çürük teoridir.
Charles Darwin: "Tavus kuşunun tüylerini görmek beni hasta ediyor" demiş ve canlılardaki mükemmelliği kabul etmiştir.
Evrimcilerden bazıları, paleontoloji biliminden faydalanarak gösterdiğimiz fosillerin gerçek olduğunu gizlice de olsa kabul ediyorlar.
Yaratılışı savunmak 'ilericiliktir'. Paleontoloji bilimini kullanarak, fosillerin değişmediğini, canlıların evrim geçirmediğini kanıtlıyoruz. Darwin zamanında mikroskoplar çok ilkeldi. Darwin hücre için 'su dolu bir baloncuk' diyordu, oysa hücre şehir gibi çok kompleks bir yapıdadır.
Bazılarına hakim olan gerici zihniyet asıl olarak Firavun ve Nemrut döneminden kalan evrim inancını savunmaktır.
Allah Kuran'da, "sanki yayılan çekirgeler gibi kabirlerinden çıkarlar" (Kamer Suresi, 7) buyuruyor, burada evrimle yaratılış yoktur.
Milletimiz evrim iddialarını kabul etmedi, bu bazılarının ağırına gitti ve kendilerince Kuran'da evrim varmış gibi göstermeye çalışıyorlar.
Evrim teorisinin ana amacı Allah'ın varlığını inkar etmektir.
Hz. Musa (as)'ın asasının aniden yılana dönüşmesi yaratılışın ispatıdır. Cennet ve cehennem de yeni bir yaratılışla var olur, evrim yoktur.
Türkiye'de Darwinizm'e inanmayanların oranı en az % 80'dir. Allah'a inananların oranı da % 95'tir. Allah çalışmalarımızı vesile etti.
İngiliz derin devleti özel seçtiği bazı kişileri Darwinist olarak yetiştiriyor sonra çeşitli şekillerde Darwinizme hizmet ettiriyor.
Bilim adamları hiçbir ara fosil olmadığını açıkça ifade etmiştir, türler aniden ortaya çıkmıştır ve hiç değişmemiştir yani yaratılmıştır.
Allah Kuran'da insanı en güzel biçimde yarattığını bildirmektedir. İnsanın ortaya çıkışında evrim aşamaları varmış gibi göstermek çok yanlış. Ayette geçen 'Biz gerçekten insanı en güzel biçimde yarattık' ifadesi insanın ilk yaratılışta kusursuz yaratıldığının ispatıdır.
700 milyon fosil varken ve bunlar canlıların değişmediğini gösterirken bilimsel gerçeklere karşı çıkıp, evrimi savunanlar yanlış yapıyorlar. 700 milyon fosil içinde tek bir tane bile ara geçiş fosili yok, hepsi Yaratılışı ispat ediyor. Yaratılış gerçeğine direnmek bilimsel değil.
Bir bilgisayar nasıl tesadüfen olmazsa, hücre ve protein de tesadüfen olmaz. Kimi Darwinistlerin sırf itibar için evrimi savunmaları yanlış.
Dünyadaki Müslümanların Darwinizme inanıp inanmadığına dair bir anket yapılsa Türkiye'de %80-90 oranında Darwinizme inanılmadığı görülür.
Kuran ayetlerine göre zor durumda olan Müslümanlar Allah'a bir Mehdi yani kurtarıcı göndermesi için dua ediyorlar.
Mehdi Tevrat ve İncil’de çok geniş şekilde yer alıyor. Kuran’da da birçok ayette Mehdiyete işaret eden kelimeler geçer.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ocak 2017> Daha Fazla

Deccaliyet öyle bir oyun oynuyor ki Müslüman ülkeler Müslüman öldürmek için deccaliyete para verip silah alıyor, Müslümanlar şehit ediliyorlar.
Her şey tesadüfle oldu diyen Darwinizm dünya tarihinin insan aklıyla alay eden en berbat felsefesidir.
İngiliz derin devleti lobisinin çok yerde etkili olduğu görülüyor. Avrupa Birliği’nin Türkiye'ye karşı para konusunu gündeme getirmesi de bunun göstergesi.
Kıbrıs'ın Abdülhamit döneminde İngiltere'ye verilmiş olması utançla hatırlanması gereken bir durumken bazıları bundan adeta sevinç duyuyor.
Kırgızistan'da düşen uçak sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyoruz. Allah ailelerine sabır nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2017> Daha Fazla

Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan da daha cesur olsun. İngiliz derin devletine karşı kararlı davransınlar.
Mehdiyetin bereketiyle Allah deccalin elini kolunu bağlıyor. Deccaliyet neye yeltense ayağına dolanıyor.
İslam ülkelerinin liderleri İngiliz derin devletinden çekinmesinler, cesur ve yiğit olsunlar. Cesur olurlarsa kimse kendilerine zarar veremez.
İsrail, Rusya, Çin, İran ile çok sıkı dost olalım. Hep birlikte İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.
İyi insanlar da var ama kötüler çok fazla. Güvenilmez, dengesiz insan çok fazla. Böyle bir ortamda çoğu insan sevgiyi yaşama imkanı bulamıyor.
İngiliz derin devleti özünde korkaktır, adı deşifre edildiğinde dehşete kapılır.
Güzel ahlak çok zor ve karışık değildir. Mümin sadece samimi olacak, samimi vicdanını kullanacak. Allah güç yetiremeyeceğimiz bir imtihan vermez. Karmaşık ve zor olan, yorucu ve sıkıcı olan ahlaksız olmaktır. Ahlaksızlığın vereceği yorgunluk dehşettir. Samimi olmakta insan hiç zorlanmaz.
Kardeşlerimiz "hamdolsun" değil "Allah'a hamd olsun" şeklinde söylerse daha doğru ve güzel olur.
Zahiren öyle gibi görünse bile hiçbir mümin sıkıntı içinde ölmez, canını sevinç ve neşe içinde verir.
En önemli konu Allah'ın sevilmesi. Allah sevgiyi çok lezzetli yaratmış, tüm güzellikler, cennetteki tüm nimetler sevgi için yaratılmıştır.
Bir insanın iman etmemesi çok şaşırtıcı bir durum. Tek bir molekül tüm insanlardan daha akıllı, ama bunu anlamazdan geliyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

Tutku Allah'ın müminlere özel verdiği bir nimettir, bir nurdur. Saygı olmadan sevgi olmaz. Bir kadının karşısındaki saygı duyulacak vasıflara sahip değilse o kişiye saygı duyamadığı gibi tutku da duyamaz.
Evrim teorisi şu an müfredattan kaldırılmış değil, sadece adı değiştirilmiş durumda. Hala “evrim yok, protein tesadüfen oluşamaz” denilemiyor. 700 milyon fosilin olduğu, bu fosillerin evrim olmadığını gösterdiği gençlere anlatılamıyor. Evrim her şeyi tesadüfle açıklayan hurafedir. Tek bir proteinin dahi tesadüfen oluşması bilimsel olarak mümkün değil. Canlıların tesadüf eseri olduğunu söylemek insan aklıyla alaydır.
Kuran'da evrim yoktur. Allah her şeyi "Ol" emriyle yaratmıştır. Aşama aşama evrimle yaratılış yoktur. Musa'nın asası bir anda yılana dönüşüyor. İsa'nın çamurdan yaptığı kuş canlanıp uçuyor. Bunlar evrimle değil Allah'ın ol emriyle yaratılıyor.
Enaniyet insan bedenini çürütür. Enaniyetli insan makul konuşamaz, makul mantık akışı yok olur, sevgi gücünü ve derin düşünmeyi kaybeder.
Abdülhamit'e itham edilen Kızıl Sultan, bağnaz gibi ifadeleri kabul etmeyiz. Bunlar gerçek değil. Ama Darwinizm'in Osmanlı'ya o dönemde girdiği doğru. Abdülhamit döneminde Darwinizm'in Osmanlı'ya girmesiyle büyük bir maneviyat çöküntüsü yaşandı. Asıl üzerinde durulması gereken konu budur.
Şu anda Darwinistler dahil Türkiye'de kimsenin Darwinizm'e aslında inanmıyor olması Allah'ın bize nasip ettiği bir başarıdır. İngiliz derin devletini, felsefesi olan Rumiliği deşifre etmeyi de Allah bize nasip etti. Modern İslam anlayışını ilk defa dünyaya gösterttik. Bizim dışımızda böyle bir model yok. Kuran’ın yeterliliğini çok kapsamlı anlattık. İlk defa bağnazlığı akılcı, şefkatli bir üslupla yerle bir ettik. PKK’ya birçok kişi neredeyse teslim olmuştu. PKK’nın bütün oyunlarını ortaya serdik. PKK tehlikesine karşı hükümet akıl almaz bir atağa geçti. Rumiliğin İslam'dan uzak bir felsefe olduğunu açık bilgilerle ortaya koyduk, aydınlarımız durumun vahimliğini gördüler. Mehdiyet unutulup gidecekti Mehdiyeti en akılcı, en bilimsel, en doğru şekliyle 1300 seneden sonra en kapsamlı anlatan biziz. Münafıkların günümüzdeki halini kimse bilmiyordu Kimse bunların farkına varmıyordu. Münafıklığın ne demek olduğunu biz anlattık.
Trump'a, Türkiye, Rusya, İran ve Çin en yüksek seviyede destek versin. O zaman Trump'a karşı olanlar dünyanın kendisine vermiş olduğu desteği görmüş olurlar.
Amerika'da sanatçıların Trump'a karşı tutumu onu seçen milyonlarca insanı hiç yerine koymak, saygı göstermemek demektir. Halka saygı göstermemek sanatçıya yakışmaz. O zaman halk da sanatçıya desteğini çeker, bu çok daha büyük bir karşılık olur.
Ülkücüler asil insanlardır. Hiçbir ülkücü siyasi hesapla basit şeylere tenezzül etmez. Onlar vatan için canını ortaya koyan insanlardır.
İslam alemindeki ve Türkiye'deki tüm cemaatler Mehdi’yi sever ve bekler. Her Nakşibendi her Kadiri Mehdi'yi sevgiyle, aşkla bekler. Süleymanlı kardeşlerimiz, Caferiler, Şiiler, Bektaşiler, Aleviler, Nur talebeleri Mehdiyet aşkına sahiptir. Heyecanla Mehdi'yi beklerler. Sevgisiz, Müslüman camialara karşı, kendi aklını çok beğenen bazı kişilerin Mehdiyet karşıtı uğraşıları boşuna bir uğraşıdır.
Menfaat görmediğinde Müslümanların aleyhine tavır alacak kişilere karşı dikkatli olmak gerekir. Dostluk güvenilir, efendi insanlarla olur.
İngiliz derin devleti deccaliyettir. Tüm İslam alemini mahvetmek amacındadır. Felaketin boyutunu tüm kardeşlerimiz görsünler.
İngiliz özentisi olan bazılarının sayfaları Churchill fotoğraflarıyla dolu. Atatürk'ten, Kurtuluş savaşından, milletin zaferinden hiç bahis yok.
İngiliz derin devletine karşı İslam aleminin birleşmesi dışında yol yok. Türkiye, Rusya, İsrail, İran, Çin'in de dahil olduğu bir İslam Birliği’nin acilen kurulması gerekiyor. İngiliz derin devleti ancak böyle durur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ocak 2017> Daha Fazla

Peygamberimiz Mehdi talebelerinin sevgi dolu olduklarını, münafıkların kirlerinden uzak olduklarını ve nurlu olduklarını söylemiştir.
Tek yanlı Darwinist eğitim verip bilimsel cevabını vermeyi yasaklamak makul değil. 700 milyon fosil evrim yok diyor. Bu, gençlere öğretilsin. Bilimsel olmayan Darwinizmi dayatmak, tek yanlı eğitim yapmak doğru değil. Gençlere fosillerin gösterilmesi lazım. Bilimsel bilgi öğretilsin. "Allah yoktur" diyen Darwinizmi bilimsel gerçek gibi gençlere dayatmak çok büyük vebaldir. Bu, uğursuzluk ve bela getirir.
İmtihanın böyle zor olması insanların kişiliğinin güçlü gelişmesine vesile oluyor. Sonsuza kadar yaşam olacağı için ona göre hazırlık oluyor.
Normalde her insanın çok normal ve dengeli olması gerekir ama insanlarda iyilik zenginliği olduğu kadar kötülük zenginliği de oluyor. Kıskançlık, öfke, egoistlik, kavgacılık, dedikoduculuk gibi negatif özellikler bazı insanların üzerine şaşırtıcı bir şekilde yerleşiyor.
Kadınları namazdan, abdestten, İslam'dan uzak tutmayı adeta marifet sanıyorlar. Bu anlayış Peygamberimiz döneminde yoktu, müşrikler geliştirdi. Önce kadınları namazdan, abdestten uzak tutmuşlar sonra da kadınların dini yarımdır diye cehenneme gidecekler demişler. Bu, şirk zihniyetidir.
İslam'ı tebliğ farz. Müslüman tüm gücüyle ilmen mücadele etmekle yükümlü. Müslümanları pasifleştirmeye çalışanlara kimse itibar etmesin.
Deccaliyet olan İngiliz derin devletinin sonu geldi. İngiliz halkının da üzerinde bela olan bu felaket artık bitecek inşaAllah.
Türkiye ve Rusya, Putin ve Tayyip Hocam İngiliz derin devletine karşı direnen iki aslan. Rusya ile mutlaka ittifak edelim, dost olalım. Ruslar güzel insanlardır, Anadolu terbiyesine sahiptirler. Türkiye Rusya ittifakı en yüksek boyutlara gelsin, bu konuda vakit kaybetmeyelim.
Tayyip Hocam Kırım konusunda İngiliz derin devleti ve Soros politikasını reddedip, Rusya ile ittifak etsin. Kırım'ın garantörlüğü bizde olsun. Kırım'ı Türkiye ve Rusya birlikte kalkındıralım. Rusya-Türkiye ittifakıyla Karadeniz'iz bir barış gölü haline getirelim.
Kırım konusunda Türkiye ve Rusya ittifak etsin, Kırım'ın garantörlüğü Rusya ve Türkiye de olsun. Karadeniz'i birlikte ihya edelim. Kırım'da Türkiye ve Rusya'nın garantör olması Ukrayna'nın dışlanması ya da bölünmesi anlamına gelmez. Tarihe uygun olan bu garantörlüktür.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti 1943 yılında Bengal'de kıtlık meydana getirip 4 milyon Hintlinin ölümüne sebep oldu, sonra da ülkeyi kontrolüne aldı. Bengal 70 bin ton pirinç üretirken, İngiliz derin devleti buna el koyup, gemilerle başka yerlere gönderip, kıtlıktan ölümlere neden oldu.
İngiliz derin devleti açıkça ifşa edilmediği için 300 yıldan beri şımarıkça ve arsızca faaliyetlerine devam ediyor.
İngiliz derin devletine örtülü olarak dikkat çekmek doğru olmaz, alenen İngiliz derin devleti açıklanmış olsa bu onların büyüsünü bozar.
İngiliz derin devletini direkt olarak anlatmak gerekir, net hedef gösterilmediği için Deccaliyet yüzyıllardır faaliyetini devam ettiriyor.
İngiliz derin devleti dünyanın dinsiz, tek dünya devleti haline gelmesini ister. Deccaliyetin asıl amacı budur.
Kalbinde hastalık olan insan zamanla, Kuran’la tedavi olabilir ama gerçek münafıksa düzelmez, ilk fırsatta eski pisliğine döner.
Münafığın yüzü sürekli masktır, hayasızlık yüzüne oturmuştur, utanma hissi yoktur, hayasızca müslümanlara iftira atar, çok seri yalan söyler.
Münafık kendine zarar gelmesin diye kesintisiz müslümanlara iftira atarak, kendince kusur bularak yaşamaya çalışır, aynı şeytan gibidir. Münafığın bedenine şeytan hulul etmiştir, müslümanları meşgul etme konusunda şeytani bir yeteneği vardır.
Münafık fitne çıkartmakta hayret edilecek derecede yeteneklidir, durduk yere pislik yapar. Münafık pislik üretme makinesi gibidir. Sürekli suç işlediği için suçlanmaktan çekinir, bunu gizlemek için sürekli müslümanlara iftira atar.
Münafık şeytanın insan suretine girmiş, insanlar arasında dolaşan bir halidir, müslümanların münafıklara karşı çok dikkatli olması lazım.
Münafık kör köstebek gibi çok ahmaktır, kendini zeki zanneder ama her oyunu yakalanır. Münafığın aklı çok zayıftır, o yüzden çok açık verir, sürekli kendini rezil eder. Münafık aynı kaçmaya çalışan kör köstebek gibi sürekli her oyununda yakalanır. Allah müslümanlara bu yönde bir güç verir.
Münafık her hareketini Allah’ın yarattığını kabul etmez. Bu yüzden bütün ömrü çırpınışlar içinde geçer. Münafığın Allah'a karşı gizli bir savaşı vardır.
Münafık herşeyi Allah’ın yarattığını düşünmez. Münafık için tek bir yaratıcı vardır o da kendi beynidir adeta beynine tapar.
Türkiye, Rusya, İran, Pakistan ve Çin birlik olursa İttihad-ı İslam hemen kurulur. Çin'de çok fazla sayıda müslüman var.
Rusya, Türkiye, İran ve Pakistan birleşerek, Çin'le de ittifak edilerek hemen İslam birliği kurulmalı.
İngiliz derin devletinin kolları ile tek tek mücadele etmek yerine doğrudan başa yönelmek akılcı olandır. bunun için de İslam Birliği gerekir.
Münafık dünya hakimi olmak isteyen deli bir ruha sahiptir, çok vesveselidir bu yüzden de delice bir panik içinde yaşar. Münafığın ruhunda deli bir boşluk vardır, onu sürekli doldurmaya çalışır.
Sevgi için derin samimiyet, derin Allah korkusu gerekir. Allah sevginin şartlarını Kuran’da belirtmiştir, bunlar olmadığında sistem çöker. Sevginin oluşması için samimiyet olacak ama bazılarının her hareketi poz oluyor, elleri, bakışları, yürüyüşleri pozdan ibaret oluyor. Sistem samimiyetsizliğin üzerine kurulu olduğu için tutku olmuyor. Tutku özel bir güç gerektirir, taklidinin yapılması kadını çok kızdırır.
İngiliz derin devleti ile iç içe olan bazı özenti yazarların ortak özelliği de Darwinist, Rumi ve homoseksüel destekçisi olmaları. İngiliz derin devletiyle bağlantılı bazı yazarlar da asi, kendini büyük gören, tartışmacı, laf söz dinlemeyen, kompleksli bir karaktere sahipler.
Özenti ruhu İngiliz derin devletinin felsefesinin bir yansımasıdır. Bu ruhu yaşayan kişiler hep aynı oluyor, bütün özellikleri ortak. Özenti ruhundaki kişiler kendilerince Peygamberimiz (sav)’e uygun olmayan sözler söylüyorlar, homoseksüelliği destekliyorlar. Bu gibi kişilerin garip bir sanat anlayışları var, hep özenti ruha sahip oluyorlar. Kendilerince herkesten üstün olduklarını düşünüyorlar. Bunlar Türk milletini sözde analiz eden, kendilerini yücelten kişiler. Hepsi Rumilik felsefesini kabul etmiş, homoseksüel destekçileri.
Sanat ve estetik eksikliği kargaşaya, mutsuzluğa yol açar. Halkın mutlu olmaması, sanatçıların ve kadınların ezilmesi gerilime sebep olur.
İngiliz derin devleti sistemi kan ve şiddet üzerine kurulmuştur ama İngiliz terbiyesi, İngiliz nezaketi güzeldir, bunu dışlamak olmaz. Biz ingiliz centilmenliğini, Fransız nezaketini, İtalyan sanatının estetiğini ve güzelliğini örnek alalım, Rusya da alsın, İran da alsın.
Bazıları İngiliz derin devletine karşı olmayı yanlış anlayıp, modernliği, kaliteyi, klas olmayı dışlıyorlar bu büyük yanlış olur.
Rusların iyi özelliklerinden biri de özenti İngiliz derin devleti ruhuna uzak olmalarıdır.
Milli menfaatler için ortaya çıkmak doğru olmaz. Milli menfaat peşinde olsak Suriyeli kardeşlerimizi almazdık, diğergam olduğumuz için aldık. Allah’ın rızasını düşündüğümüz, Allah’a hesap vereceğimizi bildiğimiz için Suriyeli kardeşlerimizi Türkiye'ye misafir olarak aldık. Aksinin zulüm olduğunu bildiğimiz için Suriyeli kardeşlerimizi ülkemize kabul ettik, onlar da bu vatanın has evlatlarıdır, bizim parçamızdır. Suriyeli kardeşlerimizle gurur duyuyoruz, Allah hepsine sağlık versin, kendi vatanları olarak kabul edip huzurlu olsunlar, sevinç duyarız.
Tayyip Hocam Çin’e, Rusya’ya ve İran’a sahip çıksın. Türkiye hep mütevazi, sevecen, alttan alan olsun, biz menfaat peşinde bir ülke değiliz.
Rusya ile Türkiye çok yakın olsun. Ruslar dürüst, mütevazi, iyi niyetli insanlar, hiçbir ülkenin bölünmesini istemiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye ve Rusya, Çin'e de sahip çıksın. Türkiye, İsrail, Rusya, Çin ve İran birleşirse çok etkili bir ittifak olur.
Çingene kardeşlerimizi kendilerince küçük görenler ahlaksızlık yapıyorlar. Çingene demek sanatçı, neşeli, kalender, güzel insan demektir.
Trump İngiliz derin devletinin alçaklıklarından hiç yılmasın. İstedikleri tuzağı kursunlar geri adım atmasın. İftiraları kaale almasın.
İslam Birliği bağnazlığa dayalı olmayacak. Modern, kaliteli, aydın, sanata dayalı bir İslam anlayışı hakim olacak.
İttihadı İslam olmadan bereket gelmez, bela kalkmaz. Allah'ın emri yapılsın, Müslümanlar birleşsin.
Tayyip Hocam'ı desteklemek bir siyasi mesele değildir. Milli bir meseledir. İngiliz derin devletinin isteğine asla boyun eğmeyeceğiz.
İttihadı İslam mutlaka kurulacak, İngiliz derin devleti de fikren yerle yeksan olacak.
Dünyadaki felaketlerin çözümü İttihadı İslam'dır. Tek başına ne Türkiye'nin ne Mısır'ın ne İran'ın gücü yeter. Birlik olursak felaket kalkar.
Fitneye karşı İslam aleminin birlik olması, Türkiye'nin de İslam alemiyle birleşmesi gerekiyor. İyilik isteyen İttihadı İslam'ı savunmalı.
İngiliz derin devletinin en önemli taktiklerinden biri farklı hedefler, ülkeler, kurumlar göstererek kendinden dikkati uzaklaştırmaktır.
Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.
İnsanların çoğu kadına saygıyı bilmiyorlar. Kadın dilediği gibi özgür olacak ama herkes kusursuz hürmet gösterecek.
Türkiye, Rusya, İran tam ittifak etse hiç kimse bu güçlü ittifakı sarsacak bir şey yapamaz. İngiliz derin devleti tam felç olur.
Kıbrıs'ta toprak vermek diye bir şey asla söz konusu olamaz. Bunu kabul etmeyiz.
İslam'ı tebliğ etme amacında olan bir Müslümanın sosyal medya sayfalarını çok faydalı kullanması önemlidir.
Yaşananları eleştirirken küresel güç diye genel bir eleştiri yapmak değil doğrudan İngiliz derin devletinin oyunu olduğunu söylemek önemlidir.
Anayasa değişikliği konusunda halkın iyi bilgilendirilmesi çok önemlidir. Halk değişen her maddeyi ve ne anlama geldiğini bilmeli. Sistem değişikliğine neden ihtiyaç duyuluyor, nerelerde tıkanıklık yaşanıyor, bu halka çok detaylı anlatılsın. Halk referandumda neyi oylayacağını çok iyi bilmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ocak 2017> Daha Fazla

Münafık müminlerle tartışmak için, kendi düşük aklınca müminlerin açığını bulmak için Kuran'ı öğrenir.
Münafık çok nankör olur, yapılan iyilikleri görmez. Sadece şikayet edeceği konuları gündeme getirir, hep kusur bulmaya çalışır.
Münafığın içi fokur fokur lağım kaynar, Müslümanları sevmez. İçindeki fesat ve pislik hiç ölmez, fırsat bulduğunda yine alçaklık yapar.
Münafık her şeyin kendi hakkı olduğunu zanneder. Sahip olduklarının Allah'ın lütfu olduğunu düşünmez, kendi zekasıyla elde ettiğini düşünür.
Münafık düşük aklınca kendisini Müslümanlara karşı Kuran'la korumaya çalışır. Müslümanlara akıl almaz iftiralarda bulunur.
Münafık hiçbir şeyden ibret almaz. Hastalık, dert münafığı akıllandırmaz, daha da azgınlaşır.
Münafık karanlıkta uçan yarasa gibidir. Ahlaksızlık yapmak için uygun ortamı bekler.
Münafık kaya porsuğu gibi sinsice bekler, ilk imkanda yine pislik ve ahlaksızlık yapar. Bu yüzden münafık üzerinden dikkat dağılmamalı.
İngiliz derin devleti başta Rusya'ya karşı olmak üzere seri cinayetlere başladı. Doğal ölüm gibi göstererek suikast yapıyorlar.
Mehdi'nin ve İsa Mesih'in zuhurundan önce çok büyük olaylar olacak, hiçbir kardeşimiz fütur getirmesin, sarsılmasın, sonu hayır olacak.
Bazıları kendi akıllarına göre gülmeyi Müslümanlara yasaklıyorlar. Oysa mümin iman sevinci ve neşesi içinde yaşar.
Kendisine saygısı olmayan, kavgaya yatkın, sürekli küfürle konuşanlar nefret dolu hayatı makul görüyorlar. Böyle hayat olmayacağını anlatmalı.
Sevgisiz, öfke dolu, küfürsüz konuşamayan, ufukları dar insanların eğitimi için Devlet özel bir eğitim programı uygulamalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

Musevilerin beklediği Moşiyah ile Mehdi aynı kişidir. Mehdi'nin hakimiyeti İslam ahlakının hakimiyeti demektir.
Neşe, sanat ve güzellik olmayan İslam iddiası, İslam'ın haşa bitmesi için şeytanın oynadığı bir oyundu. Bu oyunu biz bozduk.
Peygamberimiz Mehdi'nin taş kalpleri elmaslaştıracağını bildirmiştir. Mehdi dünyanın sevgi öğretmenidir.
Allah Kuran'ı insanların öğüt alması için kolaylaştırdığını bildiriyor. Şirk zihniyetindekiler ise Kuran anlaşılmaz diye yalan söylüyorlar. (Kamer Suresi, 17: Andolsun Biz Kur'an'ı zikr (öğüt alıp düşünmek) için kolaylaştırdık. Fakat öğüt alıp-düşünen var mı?)
Din gelenekçi Müslümanların gösterdiği gibi güç değildir, kolaydır. Şirke alışmış olanlar dinin kolay olduğunu görünce hayret ediyorlar. (Hac Suresi, 78: Allah adına gerektiği gibi mücadele edin. O, sizleri seçmiş ve din konusunda size bir güçlük yüklememiştir, atanız İbrahim'in dini(nde olduğu gibi). O (Allah) bundan daha önce de, bunda (Kur'an'da) da sizi "Müslümanlar" olarak isimlendirdi; elçi sizin üzerinize şahid olsun, siz de insanlar üzerine şahidler olasınız diye. Artık dosdoğru namazı kılın, zekatı verin ve Allah'a sarılın, sizin Mevlanız O'dur. İşte, ne güzel mevla ve ne güzel yardımcı.)
İran'ı uzun süre tehdit olarak gösterdiler, bu oyunu Türkiye bozdu. İran ile Türkiye'nin dost olması için biz de ilmi çalışma yaptık.
Allah bizim Sevgilimiz, biz Allah'tan uzak olmayız. Her nerede ne yapıyor olsak Allah'ı anarız. İslam hayatın dışında değildir.
İslam modernliktir, kalitedir, sevgidir. Müslüman bakımlıdır, dilediği gibi güler, eğlenir, dolu dolu yaşar. Aksini söyleyen yanlış biliyor.
Müslümanlıkta neşe ve sevinç vardır. Müzik, sanat, eğlence olmayan bir İslam oluşturarak İslam'ı adeta yeryüzünden silmek istediler.
Trump'ı Türkiye olarak, Türki devletler olarak ve İslam alemi olarak destekleyeceğiz. İngiliz derin devletine karşı, Rusya ve Çin de Trump’a destek verecektir.
Peygamberimiz Mehdi'nin kutsal emanetlerle çıkacağını söylemiştir. Kutsal emanetler İstanbul'dadır. Mehdi İstanbul'dan çıkacaktır.
Vakti gelinceye kadar Hz. Yusuf'un kardeşleri nasıl Yusuf'u tanıyamadıysa, Mehdi de vakti gelinceye kadar tanınmayacaktır.
Ben 1979'da tebliğe Mimar Sinan Üniversitesi'nde başladım. Mimar Sinan Üniversitesi o dönemde Marksizmin kalesi konumundaydı. Asıl amacım hep tebliğ oldu. Sosyete denilen kesimle Müslümanların bağı neredeyse sıfırdı. O cemiyet içinde ilk tebliği biz yaptık, İslam'la bağlantılarına vesile olduk. Bir çok Müslümanın girmeyi dahi düşünmediği Saint Benoit, Avusturya Lisesi, Dost Koleji, Robert Kolej gibi okullarda ilk tebliği biz yaptık.
Bir çok Müslüman meyhanedekine, klüptekine tebliğ yapmaz. Ama biz yaparız. Bu insanların yüzüne kapı kapatılmaz, biz onlar için emek vereceğiz. Resulullah da Ukaz Panayırında en dinden uzak kişilerin arasında tebliğ yapıyordu. Biz de İslam'a en uzak insanlara tebliğ yapacağız.
Müslüman ahlaken çökmüş, nefrete gömülmüş, tahrip olmuş insanları kurtarmayı hedefler. Onların kurtuluşu için gayret ibadettir. Müslümanın öncelikli tebliği Müslümana değil İslam'ı hiç tanımayan, şeytanın etkisine kapılmış kişileredir. Bizim asıl tebliğimiz o kitleyedir.
Bizim ısrarla gündemde tutmamızdan sonra tüm aydınlarımız, siyasilerimiz, yazarlarımız İngiliz derin devletinin üst akıl olduğunu anlatıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Ocak 2017> Daha Fazla

Müslümanın her şeyi Allah içindir. Allah için yaşar, Allah için ölür.
Kuran'da kadının dövülmesi diye bir hüküm yoktur. Bu, Kuran'a ve İslam'a iftiradır.
Kadınlara hürriyet vermeyen şirk dinidir. Şirk dini İslam değildir. Kuran dini kadınlara alabildiğine özgürlük verir. Şirk dininde kadın haşa hayvandan aşağı görülüyor ve acımasızca eziliyor. Bu yüzden de şirk dini olan yerde bereket olmuyor.
Samimi mümin, iyi bir insan asla çirkin olmaz. Allah onu mutlaka güzelleştirir.
Kediler sevgiyi çok güzel bilen çok şahane varlıklar. İnsanlar kedilerin tatlılığını ve kıymetini daha yeni yeni anlıyor.
Kadınların akıl almaz baskıya alındığı bir din İslam olamaz. Kadınları sokağa çıkarmıyor, gülmelerine izin vermiyor, %99'u cehenneme gidecek diyorlar. Allah'ın kullarını ezersen Allah da seni ezer. Kadınları ezen anlayış İslam değildir. Şirk dinidir. İslam'da böyle bir zulüm yoktur.
İngiliz derin devleti dünya çapında desteklemeden hiçbir terör örgütü kurulamaz, yaşayamaz. IŞİD'i kuran da İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devleti bugün PKK'ya çekilin dese PKK hemen çekilir. Hiçbir eylemi kalmaz. Derin devlet desteğiyle eylem yapıyorlar.
İngiliz derin devletinin dünyadaki hakimiyetini bütün delilleriyle ispat ediyoruz, bazılarının kabul etmemesi bu gerçeği değiştirmez.
Osmanlı'yı paramparça edenin İngiliz derin devleti olduğunu herkes biliyor, bazıları ise hala anlamazlıktan geliyorlar.
PKK, IŞİD gibi bütün terör örgütlerinin hepsini dünya çapında destekleyen İngiliz derin devletidir.
Ortodoks İslam anlayışına göre hayat, sürünmekle eş anlamlıdır. Güzel olan herşeyi haram kılmışlardır, müzik, televizyon seyretmek haramdır. Deccaliyet bazı müslümanları Kuran'da olmayan haramlar çıkartarak oyuna getirdi, biz bu oyunları bozduk, bozmaya da devam edeceğiz.
Eğlence, müzik, dans bazılarına göre Müslümanlara yasak olması gereken nimetler olarak gösterildi. Bütün dünya nimetleri müslümanlarındır. Müslümanlara kendilerince herşeyin kötüsünü layık gördüler, yemeklerin, kıyafetlerin en kötüsü Müslümanların olsun istediler, bu oyunu bozduk. "Müslüman müzik dinlemez, resim yapmaz, gazete okumaz", "Müslüman kadınlar dekolte giyinemez, gülemez" dediler, bunu da değiştirdik.
Alkol büyük tahribat yapar ve alkol alındığında vücut ciddi bir zehirlenme geçirir, öyle ki vücut alkolden bir an önce kurtulmaya çalışır.
Peygamberimiz (sav) "Allah'ı öyle çok zikredin ki, ta insanlar size deli desinler" buyurmuştur. (Ahmed b. Hanbel, 3/68; Hâkim, 1/499)
Ben dini her an yaşadığım için bazı insanlar şaşırıyorlar, ben her yerde, her zaman Allah'tan bahsederim.
İngiliz derin devletinin her adımını, hukuk ve kanun ölçüsünde takip ediyoruz ve deşifre ediyoruz.
Allah'ın ruhu sonsuzdur. Allah'ın ruhunu taşıyan bir varlık da bu nedenle sonsuza kadar yok olmaz.
Avrupa'ya hakim olan İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devleti yani Deccaliyet Ortadoğu'ya da hakimdir.
Şehit olan aslanlarımızın tabutlarının üstüne ölüm tarihi değil, "şehadet tarihi" şeklinde yazılması daha güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2017> Daha Fazla

Şehitlerimize ne mutlu, Allah neşelerine neşe katsın. Cennet sofralarındaki o güzel muhabbete inşaAllah bizleri de davet etsinler.
Hadislere göre Mehdi ve talebeleri, haklarında söylenen hiçbir olumsuz sözden, hiçbir aleyhte tuzaktan etkilenmeyecekler.
Peygamberimiz Hz. Mehdi'nin mutedil, halim, selim ve insanların en sevileni olduğunu bildirmiştir.
Hadiste Mehdi'nin büyük felaketlerde insanlar için sığınak olduğu haber verilmiştir.
Mümin hayatının her anında Allah'ı anar. Koşarken, yemek yerken, banyo yaparken, düğünde eğlenirken Allah'tan bahseder. Allah asla unutulmaz.
Mümin hep yatıştırıcı ve kardeşlerine karşı hep hüznü zanlı olmalıdır. Allah müminler kardeştir buyurmuştur.
Deccaliyet ne yaparsa yapsın milletimizin neşesini kaçıramaz. Deccaliyet yıkılacak, viran olacak. Türkiye büyüyecek, güçlü olacak inşaAllah. Deccaliyetin baskısı bu yıl ve önümüzdeki yıllar daha artacaktır, ta ki 2021'lere kadar. O tarihlerde inşaAllah Mehdimize kavuşacağız.
Ağzından kötülük akıp da sıhhatli mutlu olan hiçbir kişi yoktur. Bu kişilerin ağzından akan şer müminlere hayır olarak yansır kendilerine şer olarak geri döner.
Kötü söz onu söyleyene döndüğü için iyilerin üzerinde bir etkisi olmaz ama o sözü söyleyenin içini yakar. Kötü söz söyleyenin sağlığı bozulur, elinden yüzünden sağlıksızlık akar. Kötü söze muhatap olanın ise nuru ve sağlığı artar.
Şeytan insanlara Darwinizm ve materyalizm ile pusu kuruyor. Bu tuzağa düşenler bencil, saldırgan, şiddete eğilimli hale geliyor.
Deccaliyet olmadan mümin sevap kazanamaz. Ağzından nefret akanlar deccal ordusudur. Deccal ordusunun kalabalık olması mümini şaşırtmamalı.
İnsan fıtratı sevgi, dostluk, merhamet, şefkat üzerinedir. Ama insanlıktan çıkmış sevgisiz kitlenin dilinden de elinden de bela akıyor.
Ruhu şeytana esir olan nefret insanı olur, nefret dışında bir şey ifade edemez olur. Artık o insanlıktan çıkmış, bir nevi hayvan olmuştur.
Ahir zamandayız, kimi bombayla kimi alçaklıkla kimi ağzından lağım akarak terör oluşturuyor. Çok fazla haysiyetsiz insan var. Bir süre sonra bu haysiyetsizlerin ıslah olduğunu göreceksiniz. Kışın ortasında bir anda fırtınanın dinmesi gibi fitneler son bulacak.
Ahir zaman fitnelerinin çok olması Müslümanlar için bir nimettir. Bu zalim insanlar hem Müslümanın değerini gösterir hem sevabını arttırır.
Mehdi'ye kurtarıcı olma vasfını veren Allah'tır. Talut da Zülkarneyn de kurtarıcı olarak gönderilmiş o devrin Mehdi'si olmuşlardır.
Mehdiyete karşı olan bunca geniş bir kitleye ve Mehdi'yi bekleyenler çok az bir grup olmasına rağmen Mehdiyet tüm dünyaya hakim olacak.
Irak, Suriye, tüm Ortadoğu tüm dünya Mehdiyete göre şekilleniyor. Yaşanan bütün olayların temelinde Mehdiyet var.
Bir kurtarıcı beklenmesinin Kuran’da yer almadığını söylemek tamamen yanlıştır. (Nisa Suresi, 75: Size ne oluyor ki, Allah yolunda ve: "Rabbimiz, bizi halkı zalim olan bu ülkeden çıkar, bize Katından bir veli (koruyucu sahib) gönder, bize Katından bir yardım eden yolla" diyen erkekler, kadınlar ve çocuklardan zayıf bırakılmışlar adına savaşmıyorsunuz?)
Manevi değerlere derin saygı ve ehemmiyet vermek Sayın Bahçeli'nin önemli özelliklerinden biridir. O yüzden Sayın Bahçeli herkesin saygı duyduğu ve sevdiği bir insan. Devlet şuuru olan, manevi değerlere saygı duyan kıymetli bir insandır.
Şehitlik çok büyük bir şeref, çok güzel bir kavuşma, ne mutlu şehitlere. Allah sevdiklerine uzun ömür ve sabrı cemil nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ocak 2017> Daha Fazla

Cennette dünyadaki teknolojinin daha güzeli olacak. Cennette deniz de var, göl de var, nehir de var, deniz araçları da var. Cennette sürat tekneleri, sürat arabaları herşey vardır. “İstediğiniz herşey” diyor Allah. Kuran ayeti. “Ol dediğim de olur” diyor Allah. Dünyada her şey sebep sanatıyla yaratılıyor. Cennette ise sebepler tamamen ortadan kalkıyor.
Peygamberimiz Mehdi'nin çıkışında yaşanacak olayları o devrin kişilerinin isimlerine kadar haber veriyor.
Mehdiyete karşı mücadele uğursuzluk getirir. Mısır, Irak, Suriye Mehdiyete tavır aldı hepsine uğursuzluk getirdi.
Deccaliyetin yenilmesi Mehdiyet safında toplanmakla olur. Deccaliyetten korkup, deccal yok demek değil, Mehdiyet safında birleşmek gerekir.
Ortadoğu'yu paramparça eden harita, başında Churchill'in olduğu "40 haramiler" olarak adlandırılan ekip tarafından çizilmiştir.
Birinci Dünya Savaşı’nda Arapları da Yunanlıları da Osmanlı'ya karşı kışkırtan, organize eden İngiliz derin devletiydi.
Gülen örgütü, PKK, DAEŞ, El Kaide hiçbir terör örgütü İngiliz derin devletinin aklı, planlaması ve yönlendirmesi olmadan eylem yapamaz.
İngiliz derin devletini çarşaf gibi ortaya serdikten sonra yüzlerce aydınımız İngiliz derin devletine karşı tavır aldılar ve deşifre ettiler.
Eğitim müfredatında Allah yoktur denilen evrim olduğu müddetçe manevi bir eğitimden söz etmek mümkün olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2017> Daha Fazla

Kıbrıs'ta sürekli taviz vermek doğru olmaz. Toprak vermek kabul edilmez. Türklerle Rumlar kardeşce bir arada yaşarlar ama toprak verilmez. Kıbrıs'ta asıl yapılması gereken kardeşlik ruhunun pekiştirilmesidir. Toprak paylaşımı değil, kardeşçe bir arada yaşamak önemlidir. Kıbrıs'ta Türkiye'nin garantörlüğünün kaldırılması diye bir şey de kabul edilemez. En hayati konu kardeşlik bağının güçlendirilmesi. Kıbrıs'ta sevgisiz üslupla çözüm oluşmaz. Mühim olan kardeşlik ve sevgi ruhu. Önce bu ruhun pekiştirilmesi gerekir.
Allah Müslümanlara Kitap Ehli'nin yemeklerini helal kılmış, Ehli Kitap’tan hanımlarla evlenebileceklerini söylemiştir.
Amansız bir Hristiyan ve Musevi düşmanlığı Müslümana yakışmaz. Allah onların Ehli Kitap olduğunu bildirmiştir. Ehli Kitap'a şefkat duyulur.
Musevi düşmanlığı Kuran'a uygun değil. Museviler Hz. Musa'nın evlatları, binlerce yıldır Hz Musa'ya sadakat gösteriyorlar. Müslüman toptan bir kavme karşı olmaz. Her toplumun içinde olduğu gibi Musevilerin içinde de zalimler olur, sadece zalimlere karşı olunur.
Amerika’nın Trump yönetiminde eski güzel dindar günlerine dönmesini temenni ediyoruz. Bu idealine ulaşması için Trump'ı yalnız bırakmamak şart.
Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin de İsrail'in de Rusya'nın da Deccaliyetin baskısından kurtulduğunu göreceğiz inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ocak 2017> Daha Fazla

Hz. İsa ile Hz. Mehdi fiziki olarak birbirlerine benzeyeceklerdir. Mehdi bir çok Peygambere benzeyen özellikler taşıyacaktır. Mehdi aynı zamanda Hızır meşreplidir. Nuh gibi uzun ömürlü olacaktır.
Hadislerde deccal casus olarak belirtilir. İngiliz derin devletinin yancılarının hepsi casustur. Sürekli bilgi aktarırlar.
Hem Türkiye'nin hem İslam aleminin başı Deccaliyet ile yani İngiliz derin devletiyle dertte. Bu dert birlik olarak hareket edince kalkar.
Masonluk çok eski tarihlere dayanan bir yapı. Dindar masonlar, Firavun ve Nemrud gibi dinsiz masonların etkisiz hale gelmesini sağlamıştır.
Erbakan Hocamız dünya tatlısıydı, şakacı, hoşsohbet bir insandı. Tüm milletimizin gönlünde olan İslam Birliği’ni aslan gibi savunurdu.
İngiliz derin devleti Müslümanların kıyasıya birbirini yok etmesini istiyor. Şii Sünni düşmanlığı teşvik edilince de bu plan işlemiş oluyor.
Namaz vakitli olarak farz kılınmıştır. Namazın borcunun ödenmesi diye Kuran'da hüküm yoktur. Bu, insanları namazdan uzaklaştıran bir hurafedir.
Dinin kolay olduğu Allah'ın hükmüdür. Allah Kuran'da İslam için, "İbrahim'in dini gibi kolaydır" buyuruyor. Dini zorlaştırmak şeytanın oyunudur.
Anadolu'daki sözlü Mevlevilik ile İngiliz derin devletinin yaydığı Rumilik farklı şeyler. Rumilik’te homoseksüellik ve dinsizlik var.
Kuran'da zırha dikkat çekilmiştir. Tedbir almak, gerekli koruma tedbirlerinin alınması ibadet hükmündedir.
Büyük Ortadoğu Projesi, Decccaliyet olan İngiliz derin devletinin Ortadoğu'yu tuz buz etme projesiydi. Türkiye'nin Rusya ile ittifak etmesi bu projeyi bozdu.
Türkiye'nin DAEŞ ve PKK ile başının belaya girmesi İngiliz derin devletinin ve odaklarının 150 yıllık planıdır ve bu plan daha sürecek. İngiliz derin devleti Osmanlı'ya Abdülhamit döneminde girmiş ve kendine muazzam bir alan sağlamış, bu alandan çıkmayı da hiç istemiyor.
Her şey Allah'ın takdir ettiği şekilde gerçekleşiyor. Zalimler mutlaka yenilecek, adalet mutlaka yerini bulacaktır.
Paramparça bir Suriye oluşması hiç kimseye mutluluk vermez. Şiiyse ne güzel, Sünniyse ne güzel, Ehli Kitapsa ne güzel, hepsi birlikte yaşasın.
Suriye'de barış görüşmelerinin bir an önce Suriye'nin bütünlüğünü koruyacak şekilde tamamlanması için tüm gruplar katkıda bulunsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2017> Daha Fazla

Müziği, dansı, eğlenceyi, neşeyi, güzelliği yaratan Allah'tır.
İngiliz derin devletinin en yoğun hakim olduğu yerler Hindistan ve Pakistan bölgesidir. Hadislerde de bu bölgelere dikkat çekilmiştir.
İngiliz derin devleti tüm İslam alemini hasta etti ama Allah'ın izniyle baştabip Mehdi görevde, o hastayı şifaya kavuşturacak.
Satranç helaldir. Haram olduğuna dair hiçbir hüküm yoktur. Satranç zekayı ve dikkati geliştirir, muhakeme ve yargıyı güçlendirir.
İngiliz derin devleti İngiliz halkının da başına bela olmuş durumdadır. Biz İngilizleri severiz, Deccaliyet olan İngiliz derin devletidir. Ahir zamanın en şiddetli fitnesi Deccaliyettir. Şu anda dünya Deccaliyetin azgınlığını izliyor. Olayların daha da şiddetlendiğini görecekler.
Bağnaz sistemin en korkunç yönlerinden biri 4 ayrı mezhepte 4 farklı din oluşturulmuş olması. Birinin haram dediğine diğeri helal diyor. Kuran'a göre helaller ve haramlar bellidir.
Kuran'a göre abdest de namaz da kolaydır. Zorlaştırarak insanları namazdan uzaklaştırmış oluyorlar. Dini zorlaştırmayı takva zannediyorlar. Tam tersine şeytanın oyununa geliyorlar. Allah dinin kolay olduğunu bildiriyor.
Federasyona kapı açacak hiçbir sistemi milletçe kabul etmeyiz. Federasyon getirecek bir Başkanlık İngiliz derin devletinin planıdır.
Deccal insanların mutlu olmasını istemez, insanları kendisine haşa kul olmaya zorlamak için insanların yaşam sevincini ellerinden alır. Deccal neşeye, sevince, mutluluğa, güzelliğe, birlik beraberliğe en çok da imana ve Kuran'a saldırır. Bu hedefleri iyi bilmek lazım.
Hadiste Hz. Mehdi'nin hükmünün Hızır'ın hükmü gibi olacağı bildirilmiştir. Hz. Mehdi de Hızır meşreplidir.
Şii de Sünni de tertemiz Müslümandır. Şii kardeşlerimiz Hz. Ali aşığıdır, Mehdi aşığıdır. Şiiler, Aleviler bizim baş tacımızdır. Sünniler de Şiiler de çok acı çektiler, artık iki kardeşin birbirine sarılması vakti. Birlik olursak Deccaliyeti tam mağlup ederiz inşaAllah.
Makul ve normal yaşamak varken münafığın sürekli pislik ve ahlaksızlık içinde yaşamakta ısrar etmesi bir nevi mucizedir.
Şii ve Sünni çatışması oluşturmaya çalışan, nefret ifadeleri kullananlar bilerek veya bilmeyerek Deccal'e uymuş oluyorlar.
Hadiste Deccalin fil orduları vardır deniliyor. İngiltere Birinci Dünya Savaşı sırasında ordusunda fil kullanmıştı.
Şii Sünni çatışması çıkarmak için hem sözde Sünni hem sözde Şii alim görünümlü kişileri çıkarıp nefret konuşması yaptırıyorlar.
Deccal ilk başta alim bir kişi gibi ortaya çıkar, daha sonra Peygamberlik ve sonra da İlahlık iddia eder. Yanındakilere cennet vaat eder.
İslam alemi birleşmeden, İttihadı İslam olmadan, Mehdi ve İsa Mesih zahir olmadan Deccaliyetin fikren ölümü diye bir şey olmaz. Hiçbir ülke tek başına Deccaliyete karşı koyamaz. Mutlaka ittifak etmek, birlik olmak gerekir.
Deccaliyet haşa İlahlık iddiasıyla ortaya çıktığı için yılmaz. Can almaktan, terörden, anarşiden vazgeçmez. Deccal terör yapıp insan öldürürken haşa kendisinin İlah olduğunu ispatlamaya çalışır, "can alırım can veririm" diye mesaj verir. Tarihteki deccaller de can alıp can verdikleri iddiasında olmuştur. Firavun da Nemrud da insan öldürüp dirilttiğini söyleyip İlahlık iddia etmiştir.
IŞİD, PKK, El Kaide, bazı Şii milisler, Boko Haram hepsi İngiliz derin devleti tarafından yönlendirilen terör örgütleridir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ocak 2017> Daha Fazla

Kimsenin kimseyi kendince terbiye etme hakkı yoktur. Herkes kendi konumuna bakmalı. Müslüman sadece doğruyu ve yanlışı söyler, karşısındakini hiza edemez.
Müslüman camialara muhabbet, müsamaha gösterilmemeli demek çok sevgisiz bir üslup. Allah böyle bir sevgisizlikten razı olmaz.
Mehdiyet'in hakimiyeti dediğimiz Kuran'da Allah'ın emrettiği sevginin, kardeşliğin, merhametin dünyaya hakim olması, tüm silahların kalkmasıdır.
Müslüman Peygamber vefat ettikten sonra da mücadeleye devam etmekle yükümlüdür. İşte Mehdiyet zafere kadar, ta ki fitne yeryüzünden kalkıncaya ve din Allah’ın oluncaya kadar bu ilmi mücadeleyi yapanlardır.
Münafık asi, züppe ve çok sinsidir. Hz. Adem döneminden beri sinsilik tüm münafıkların özelliğidir.
İngiliz derin devletinin en önemli yönlerinden biri kendisini çok iyi gizlemesidir. CIA dahil bir çok istihbarat örgütü İngiliz derin devletinin etkisindedir.
Noel kutlayana gavur denmez. Allah Hristiyanlara gavur demiyor, Ehl-i Kitap diyor, Ehl-i Kitap'tan hanımlarla evlenebilirsiniz diyor.
Münafık çok nankör ve alçaktır. Müslümanların tüm iyi tavırlarına karşı onun sistemi hep Müslümanlarda hata ve kusur bulmak üzerinedir.
Münafıkta deli cesareti vardır. En çirkin cesaret münafıkta görülür. Samiri de çok çirkin cesarete sahipti ama kendini masum göstermeye çalıştı. Münafık cesareti tarihin en pis, en kirli, en ahmak cesaretidir. Mesela Halifeleri şehit etmeye cesaret edebilmeleri çok büyük ahlaksızlık.
Münafık yancıdır. Kendi keyfinin, menfaatinin peşindedir. Müslümanların çektiği sıkıntı onu hiç ilgilendirmez.
Münafıklık konusu 2017 ve 2018'de de üzerinde durduğumuz bir konu olacak. Tüm İslam aleminin konunun ehemmiyetini anlaması gerekir.
Kendi dahil herkesten nefret eden, temizliği bilmeyen, kültür seviyesi düşük bir kitle var. Bu kişilerin eğitimi önemli. Israrla doğruya çağırmalı. Bunların kelime dağarcıkları 200'ü geçmiyor. Tepkileri ilkel. Görgüleri yok. Her şeye saldırgan yaklaşıyorlar ama eğitilmeleri mümkün.
İslam alemindeki kargaşanın tek çözümü Mehdiyet'tir. Seyyidina İsa Mesih ve Mehdiyet dışında hiçbir çözüm yoktur.
TV yayınlarında genellikle saatlerce uzun uzun hikmetsiz konuşmalar yapılıyor. Çözüm gösteren konuşmalar neredeyse hiç olmuyor. Mesela saatlerce kadınların kıyafetine karışılmamalı, eğitim şart diyorlar. Ama eğitimin nasıl olması gerektiğini söylemiyorlar. Kuran'ın yeterliliğini, Allah sevgisi ve Allah korkusunu anlatmak gerekir. Mevcut Darwinist eğitimle baskıcı, şiddeti savunan insanlar yetişiyor. Bu kişilerin zihniyetini destekleyenler de var. Bunlara karşı çözüm Kuran ruhudur.
Terör saldırılarından sonra içe kapanmak, neşeden, hayattan vazgeçmek doğru bir yöntem olmaz. O zaman terör amacına ulaşmış olur. İnsanları mateme çağırmak doğru değil. Zaten terörün amacı Türkiye'nin neşesini kaçırmak, normal yaşamı engellemek. Bu oyuna gelmemek gerek. İnsanları mateme çağırmak yerine “bizi böyle yıldıramazlar, hayat sevincimizi elimizden alamazlar, moralimizi bozamazlar” denilmeli. Terör saldırılarından sonra akılcı yaklaşmak önemlidir. Kalben buğz edilir, gerekli tedbirler alınır, ancak yaşam sevincini terk etmek olmaz.
Eğlence yerlerinin tek tek kapandığı, gençlerin rahatlık bulamadığı, giyimlerine, yaşamlarına herkesin karıştığı bir Türkiye istemeyiz.
Herkesi gavur ilan eden, Hristiyan ve Musevi kardeşlerimize karşı akıl almaz bir nefret propagandası yürütenlere kimse itibar etmesin.
Türkiye modern bir ülke. Her düşünceden insanın istediği gibi yaşayabildiği bir ülke. Bu konuda bir geri gidiş olmasını kabul etmeyiz.
Müslüman haram olan konuları gündeme getirir ancak kimsenin nasıl yaşadığına karışamaz. İnsanların ne zaman eğleneceğine, hindiyi ne zaman yiyeceğine kimse karışamaz. Kuran'a göre kimsenin böyle bir hakkı yoktur.
Şehitlerin bulunduğu boyutta hüzün, üzülme yok. Orada sevinç içinde rızıklanıyorlar.
Böyle yiğit insanların olduğu bir ülkeyi İngiliz derin devleti hiçbir zaman teslim alamaz, alamayacak. Bizim milletimiz çok delikanlıdır.
Müslümanların, yılbaşının veya Hz İsa'nın doğumunun kutlanmasına bir karşıtlığı olamaz. Hz. İsa'nın doğumu Müslümanlar için de sevinç vesilesidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Aralık 2016> Daha Fazla

İttihadı İslam'dan hiç bahsetmeden, iman hakikatlerini, Kuran'ın mucizelerini anlatmadan İslam tarihi anlatarak İslam hakimiyeti olmaz.
İslam alemi birleşmediği müddetçe zulüm ve acımasızlık devam eder. Müslümanları birleştirmek için coşkulu, şevkli, samimi bir ruh gerekir.
Müslümanlar, İngiliz derin devletine karşı tek tek başarılı olamazlar. Ama İslam alemi birleşirse muazzam bir güç olur, derin devlet yenilir.
PKK, IŞİD, El Kaide, Boko Haram tüm terörist gruplar İngiliz derin devletinin çatısı altındalar. Bu yapıyla mücadele İslam Birliğiyle olur.
Tüm dünyaya 2017 hayırlı uğurlu olsun. Hadislerin ve Bediüzzaman'ın işaretleriyle çok önemli olayların olacağı bir yıl olarak görünüyor.
2017 kilit yıllardan biri. 2023'ler İslam'ın zaferiyle sonuçlanacak inşaAllah. Bu zafer bağnazlığın değil Kuran'ın zaferi olacak. Dünya ilk defa şeytanın etkisinden kurtulacak ve dünyaya iyilik, güzellik, barış, kalite, sevgi, merhamet, nezaket hakim olacak. Bunu göreceğiz.
Allah münafıkların tüm tuzaklarını yerle bir etsin. Ehli Kitap'a hayır ve güzellik versin, ateistlere hidayet nasip etsin.
Önümüzdeki yıllar İttihadı İslam'ın başlangıcının olacağı yıllar. Allah tüm Müslümanların ayaklarını sağlamlaştırsın, güç ve hayır versin.
Allah yeni yılı tüm İslam alemine bütün dünyaya hayırlı kılsın. Allah İslam aleminin üzerindeki belaları, uğursuzlukları, kavgaları kaldırsın. Bizleri İsa Mesih ve Mehdi'ye talebe yapsın.
Münafık her şeyi yaratanın Allah olduğunu anlayamayacak kadar ahmaktır. Kendisini gizlediğini zanneder, gizli sandığı her şeyi yaratan Allah’tır.
Münafık kendince cahil bir özgürlük anlayışı içindedir, sürekli başını belaya sokar, bir beladan kaçmaya çalışırken diğerine düşer.
Münafığın içinde Allah'a uzak olmaktan, haşa Allah'a karşı mücadele etmekten kaynaklanan muazzam bir sıkıntı ve anarşi vardır.
Münafığın yüzü kukla sahnesi gibidir. Yüzüyle sürekli oynar, bakışlarına pis ifade verir, menfaati gerektirdiğinde kendini mazlum gibi gösterir.
Münafığın ruhu sürekli karmaşa ve anarşi içinde olduğu için hayatının hiçbir anı huzurlu değildir, sürekli kin ve öfke içindedir.
Münafık Müslümanların tamamen dağılmasını ister. Kendisi Müslümanları terk ederken diğer insanlara siz de ayrılın, dağılın mesajı verir.
Münafık Müslümanların ne yaptığını da sürekli merak eder, Müslümanların başına bir sıkıntı gelmesini ister.
Münafık ilk başta Müslümanların içinde menfaat sağlamak için kendini saklar daha sonra Müslümanlardan ayrılmaya yeltenir ama başkalarını da kendisiyle birlikte sürüklemek ister.
Kuran'da en önemli konu münafıklarla ilmi mücadeledir. Çünkü münafık Müslümanların içinde İslam aleyhine faaliyet göstermektedir.
Rusya'nın karşı karşıya kaldığı saldırıların bir etkisi olmayacaktır. Özellikle Türkiye, İran, Rusya ittifak ederse çok sağlam bir güç olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2016> Daha Fazla

İntiharların bu kadar artması deccalin acımasız sisteminin, bencilliğinin, insanları nasıl ezdiğinin, nasıl mahvettiğinin delili.
Bizim anlatımlarımızdan sonra Rusya tarihinde ilk defa İngiliz derin devletine karşı net tavır koyuyor. Rusya'ya saldırıların artmasının sebebi de bu.
İngiliz derin devletini açıkça ifade etmekten, deccaliyetin mutlaka yenilgiye uğrayacağını anlatmaktan hiç kimse çekinmemeli.
Dini bozanların sisteminde tüm eziyet kadınlara yapılıyor. Kadını potansiyel cehenneme layık insan olarak görüyorlar. Oysa kadın çok kıymetlidir.
İslam ultra modern insanların yaşadığı, yardımlaşmanın, merhametin, iyiliğin, bilimin, sanatın en yüksek noktaya çıktığı en güzel sistemdir.
Tüm Peygamberler mütevazıdır, neşelidir, şakacı ve hayat doludur.
Müslümanların oluk oluk kanı akarken bazı sözde alimler de saatlerce hiçbir aciliyeti olmayan konular üzerinde konuşuyorlar.
İslam'ı yaşanması mümkün olmayan ve şiddet içeren bir din gibi gösterdikleri için dünyanın dört bir yanında Müslümanlar acımasızca eziliyor.
Şii ve Sünni diye Müslümanları birbirine kırdırmaya çalışıyorlar. Müslüman denilince bakımsız, kirli, zevksiz insanlar akla gelsin istiyorlar. Oysa Müslümanlık nezaket, kalite, güzellik, sanat, bilim, görgü, güzel söz, incelik özetle güzel olan her şeydir.
Kuran'da binden fazla münafıklarla ilgili ayet var ama İslam dünyasının en az üzerinde durduğu konu münafıklık.
Peygamberler hüzünlüdür inancı doğru değildir. Bu yanlış bir bilgidir. Az gülüp çok ağlamak küfre layık bir durumdur. Mutsuzluk, hüzün, üzüntü Müslümanın değil küfrün vasfıdır. Müslüman imani heyecanıyla neşeli ve sevinçlidir.
Sanat, kalite, estetik olmadığında hayatın anlamı ve güzelliği kalmaz. Eğitim olmadan da sanattan zevk alan bir nesil yetişmez. Bir an önce Sanat ve Kalite Bakanlığı kurulsun ki inşaattan ayakkabı imalatına kadar her yerde sanat ve kalite hakim olsun. Bu temel siyaset olsun.
Putin'in Amerikalı diplomatları sınır dışı etmeyeceğiz açıklaması çok güzel olmuş.
Amerika'nın siyasetini yönlendiren İngiliz derin devletidir. Ortadoğu'da yaşanan bu felaketin mimarı da İngiliz derin devletidir.
Bazı tv kanalları inanmadıkları ve uygulamadıkları hayatı insanlara telkin ediyor, İslam'ı sanatsız, güzelliksiz bir hayat gibi gösteriyorlar.
Avrupa'da Amerika'da nasıl böyle elektrik kesintileri yaşanmıyorsa Türkiye'de de yaşanmaması için tüm tedbirler alınmalı.
İran, Rusya ve Azerbaycan ile ittifakımızı güçlendirelim. Doğal gaz ve enerji kaynakları konusunda tam bir işbirliği olsun.
Kan dökülmemesini, Müslümanların kurtuluş bulmasını isteyen “Şii Sünni kardeştir, Müslümanlar bir olsun, bir manevi liderimiz olsun” demelidir.
Müslümanlara çözüm göstermeden sadece sorunları gündeme getirip şikayet etmek olmaz. Çözümün Mehdiyet ve İslam Birliği olduğu söylenmeli.
İslam aleminin karşısındaki gücün yani Deccaliyetin ne olduğunu açıklamadan, İslam Birliği'ni istemeden İslam aleminin sorunları çözülmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2016> Daha Fazla

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu çok dengeli, aklı başında, teröre tamamen karşı, her sorunu demokratik yöntemlerle çözmeye çalışan nezih bir insandır. Sayın Kılıçdaroğlu seyyid kökenli, son derece kaliteli bir Anadolu insanıdır.
Hz. Musa'nın sakalı çok gür ve uzun, omuzları çok geniş, bakışları çok keskindi.
Şehitlerimizin makamı çok güzel, onlara imreniyoruz. Allah şehitlerimizin ailelerine uzun ömür versin.
Kuran eksik ve hatalı yönleri düzelten bir kitaptır, kendinden önce gelen hak kitapları tasdik eder ama onlardaki tahrifatı da düzeltir.
Hz. İsa (as) çillidir, gri gözlüdür, çok keskin bakışlı, çok sevgi doludur. Sakin mizaçlı bir insandır, herkese karşı çok şefkatli, çok nezihtir. Hz. İsa (as) düşünme gücü çok fazla olan bir peygamberdir.
Kuran'da Tevrat ve İncil'e gönderme vardır ama bazı Müslümanlar bunu anlamak istemiyorlar, oysa İncil ve Tevrat okusalar ufukları geniş olur.
Müslüman, Hristiyan veya Musevi olan kişi peygamberlerden herhangi birini inkar ederse bu küfür olur.
Peygamber Efendimiz (sav)'in Peygamberliğini kabul eden bir Musevi’ye “kafir” demek Kuran’a uygun olmaz.
Ehli Kitap kendi şeriatını yaşayabilir ama Peygamberimiz (sav)'e kendince yalancı diyen ve Peygamberliğini kabul etmeyen küfre düşer.
Müslümanların Tevrat ve İncil'in tahrif edilmemiş bölümlerini okumaları ve hayata geçirmeleri gerekir. (Maide Suresi, 44: Gerçek şu ki, Biz Tevrat’ı, içinde bir hidayet ve nur olarak indirdik.)
İslam alemini paramparça eden, Osmanlı’yı yok eden üst akıl İngiliz derin devletidir. Bedüzzaman da bunu eserlerinde anlatmıştır.
Bediüzzaman da deccaliyetin dünya hakimiyetine dikkat çekmiştir. Deccaliyeti yönetenin İngiliz derin devleti olduğu net ifade edilmeli.
Allah aşkı durduk yere oluşmaz, emek vermek, çile çekmek gerekir. Acılar, sıkıntılar olmadan insanda delicesine bir aşk oluşmaz.
Dünya karmaşık bir yer değil, herşeyin bir sebebi var. Allah olayları yaratırken tek amacı var. Allah Kendisi’ni çok sevmemizi istiyor. Allah’ın en önemli vasfı sevmesi ve sevilmesidir. Kedilerin, süslerin, müziğin, insanların, ağaçların yaratılmasının sebebi hep sevgidir. Bütün yaratılıştaki amaç insanın Allah’ı sevmesidir. Sevgi olmazsa insanın aklı donuklaşır.
İngiliz hayranlığını telkin etme konusu Abdülhamit döneminden beri tüm Ortadoğu'da yaygın. Bu, İngiliz derin devletinin bir yönlendirmesi.
Türkiye de Rusya da Suriye'nin bölünmesine karşı. Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunması doğru bir siyaset.
Tevrat ve İncil Ehlinin Kuran'ı kabul etmesi şart. Kuran Ehlinin de Tevrat ve İncil'deki Kuran'a uygun bölümleri kabul etmesi şart.
Allah dinin zorlaştırılmasını istemiyor. Kuran'ın hükmünün yeterli olduğunu bildiriyor.
Tevrat ve İncil'in geçersiz olan kısımları Kuran'da bildirilmiştir. Kuran'a uygun bölümlerinin Müslümanlar tarafından da bilinmesi gerekir.
Amerika YPG/PYD'ye kameraların gözü önünde silah ve mühimmat veriyor, aksini iddia etmeleri gerçekçi değil.
Peygamberimiz, Mehdi'nin sakalının nasıl olacağını dahi detayıyla anlatmıştır. Bazıları Mehdi sakalsız olacak diyorlar. Bu doğru değil. Hiçbir hadiste Mehdi'nin sakalsız olacağına dair bir ifade yoktur. Peygamberlerin de çoğunun sakalının nasıl olduğu hadislerde vardır. İsa Mesih ve Hz. Davud'un sakalı kızıla çalan kestane rengidir. Mehdi ve diğer Peygamberlerin sakalının ise siyah olduğu bildirilmiştir. Hadislere göre Mehdi'nin sakalı kevsec (yanlarda az) alt taraftan cezm edilmiş (düzeltilmiş) şekildedir.
Peygamberimiz yeryüzünde akan kanı kendi soyundan gelecek olan Mehdi (as)'ın durduracağını bildiriyor ve Mehdi'yi çok detaylı anlatıyor.
PKK, YPG, IŞİD, El Nusra, El Kaide, Boko Haram ve diğer tüm örgütler İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle hareket ediyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

Yiğit lakabıyla anılır. Peygamberimiz "Bir mümine deli denilmedikçe imanı kamil olmaz" buyurmuştur.
Bir Müslümanı sırf düşüncelerinden dolayı 10 ay akıl hastanesinde tutmak bu hukuksuzluğu yapanlar için ayıp, benim için ise şereftir. Akıl hastanesinde bana yapılan hukuksuzlukların örneği görülmemiştir. Hükümlü olmadığım halde hemşire ve doktorlarla dahi görüşmem yasaktı.
İftira sebebiyle akıl hastanesinde tutulduğum dönem Türkiye'nin nasıl dönemlerden geçtiğinin anlaşılması açısından önemlidir. O günler benim şerefimdir.
Türkiye için en hayati konulardan biri kalite ve sanattır. Mutlaka Kalite ve Sanat Bakanlığı kurulması, bu alanda atılım yapılması lazım.
Büyük bir istihbarat örgütünün desteklemediği hiçbir terör örgütü varlığını devam ettiremez. PKK ve IŞİD İngiliz derin devleti desteğiyle var.
Mehdi hayret uyandıracak bir şahıstır. Bediüzzaman Mehdi için "acip şahıs" demiştir.
Din bozanlar mutluluğu, güzelliği, sanatı, estetiği dinin karşıtı gibi gösteriyorlar. O zaman Müslümanları bir nevi cehenneme itiyorlar. İslam cennettir. Allah Müslümanlar için dünyada da ahirette de cenneti istiyor. Müslümanlar dünyayı cennet gibi yapacaklar. Zulüm yapan, asıp kesen, şiddet uygulayan "gavur"dur. Müslümanların da Kitap Ehli'nin de içinde zulüm yapan çıkabilir.
Hristiyanlara ve Musevilere "gavur" denilmez. Onlar Ehl-i Kitap'tır. Allah Ehl-i Kitabın yemeğini ve hanımlarla evliliği helal kılmıştır.
Peygamberimiz'in vefatının hemen ardından münafıklar ve dönemin derin yapıları ittifak ederek Müslümanları büyük bir açmazın içine soktu.
Müslüman dediğin perişan olmalı, hayatında sanat, bilim olmamalı anlayışı şu anda İslam dünyasının amansızca ezilmesine sebep oluyor.
Peygamberimiz bir hırkayla oturur, 2-3 hurma yerdi diye yanlış bir inançları var. Oysa Allah Peygamberimiz'i zengin kılmıştır. Peygamberimiz'in ihtiyaç içinde yaşadığını iddia etmek sahabeye de iftira olur. Hiçbir sahabe Peygamberimiz'i ihtiyaç içinde bırakmaz.
Müslüman olmak perişanlıkla eş anlamlı olsun istiyorlar. Allah çiçekleri, kuşları, dünyayı süslü yaratıyor. Müslüman da bakımlı ve özenli olur.
Müslümanların kaliteli, nezih, görgülü, zevkli, temiz, bakımlı olması Kuran ahlakının gereğidir. Korkunçluğu din gibi göstermek zulümdür.
Hristiyanlar Hz. İsa'nın doğumuna sevinip kutluyorlar, Müslümanların bundan rahatsız olacağı bir şey olamaz.
Kürtler dürüst, mert, sözünün eri, her yönden güvenilir insanlardır. PKK ise kahpe ve alçaktır. PKK ya aklını başına alacak ya da bölgeden gidecek.
Biz Ortadoğu'da komünist Stalinist azgın bir yapı istemiyoruz. Kürt kardeşlerimiz bizim canımız, bizim baş tacımız.
Rusya, İran, Türkiye ve İsrail ittifakı kurulur, buna Suudi Arabistan ve Katar da katılırsa hem bölge hem dünya huzura kavuşur.
Rusya'da Putin'i tasfiye edip İngiliz derin devletinin etkisinde olan birini getirmek istiyorlar. Tüm Türki devletler Putin'e destek olsun.
İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle Amerika tarafından PYD/YPG/PKK'ya MANPADS verilmesi doğrudan Türkiye'ye yönelik bir harekettir.
Rusya, İsrail, İran ve Türkiye mutlaka ittifak etsin. Bu konuda hiç gecikme olmasın. Bölgede İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozalım.
Obama'nın siyasetini İngiliz derin devleti yönlendiriyor. İngiliz derin devletinin bu siyaseti Suriye'de çok büyük tahribata sebep oldu.
İngiliz derin devleti Suriye'deki yenilgisinin acısını Rusya'dan çıkarmaya çalışıyor. Art arda yaşanan suikastlar, uçak düşmesi bu yüzden. Deccaliyet bundan sonra da seri ataklara geçecektir. İran, Türkiye, Rusya, Mısır ve İsrail ittifak ederse Deccaliyet diye bir şey kalmaz.
İngiliz derin devleti Suriye'de mağlup oldu. Büyük Ortadoğu Projesini hayata geçirip Suriye, Irak ve Türkiye'yi böleceklerdi, planları alt üst oldu.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devletinin 1920’lerdeki planlarında İstanbul'u ayrı bir federe devlet yapmak vardı. 15 Temmuz'da da bu planı uygulamak istediler.
Hz. Süleyman'ın Mescidi'ni yeniden inşa edeceğiz inşaAllah. Museviler, Müslümanlar, Hristiyanlar Kudüs'te barış içinde yaşayacak.
Anadolu'daki Mevlevilik ile İngiliz derin devletinin felsefesi olan Rumilik aynı değildir. Rumilik, Müslümanlık dışında olan sapkın bir felsefedir.
İslam'ı seçen bir insanın Müslümanlığı nasıl yaşayacağına kimse karışamaz. Kişinin dini nasıl yaşadığı kendisinin sorumluluğudur.
Hadislerin işaretlerine göre 2019-2021 gibi dünya çok hayati olaylarla karşılaşacak, çok güzel değişimler göreceğiz inşaAllah.
Gençler de kadınlar da diledikleri gibi giyinmeli. Kimsenin kimseye baskı yapması doğru olmaz. Dinde zorlama yoktur.
Türkiye, İran ve Rusya ittifak ettiğinde hem bu ülkeler hem de tüm bölge huzurlu ve rahat olur. İsrail ve İslam ülkeleri de bu ittifaka dahil olacak.
Deccaliyet İslam alemini kasıp kavuruyor. Deccaliyeti tam olarak etkisiz hale getirecek olan Mehdiyettir. Şu anda bu iki güç mücadele ediyor.
Atatürk İngiliz derin devletine karşı çok kararlı olduğu için defalarca suikast girişimine maruz kalmıştır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Aralık 2016> Daha Fazla

Müslümanlar birlik olsa İslam alemi birleşmiş olsa hiçbir terör örgütünün etkisi olamaz. İslam alemi paramparça olduğu için bu fitneler devam ediyor.
Münafıkta sabır ve tevekkül şeytanın etkisiyle iptal olmuştur. Bu yüzden olaylardan çok olumsuz etkilenir, kolaylıkla sinir krizine girer.
Münafığın en belirgin özelliklerinden biri içinde akıl almaz bir huzursuzluk olması ve sinirlerinin sürekli gergin olmasıdır.
İngiliz derin devleti kendi askerlerine kendi insanlarına karşı da acımasızdır. İngiliz askerler üzerinde akıl almaz deneyler yapmışlardır.
Deccaliyetle mücadele tek tek Müslüman ülkelerin başarabileceği iş değildir. İslam aleminin birleşip Deccalin felsefesine Kurani ruhla karşılık vermesi gerekir.
Eğitim sistemindeki temel sorun Darwinist, materyalist müfredat olmasıdır. Anti Darwinist eğitim yapılmadıkça belalar son bulmaz.
Kuran'da kadının dövülmesi diye bir hüküm yoktur.
Deccal Mehdi ve İsa Mesih'e karşı atağa geçer ama her seferinde başarısızlığa uğrar.
İngiliz derin devletinin güç yetiremeyeceği sistem Hızır, Mehdi ve İsa Mesih'dir. Bu zatlar metafizik olarak galip yaratılmıştır.
Marx da Lenin de aslında İngiltere'de yetişmiştir. Kitaplarının ve fikirlerinin dünyaya yayılmasını İngiliz derin devleti teşvik etmiştir.
Üst aklın İngiliz derin devleti olduğunu söylemedikçe bu yapılanmaya karşı ilmi mücadele tam etkili olmaz. Aydınlarımız açıkça söylesinler.
Münafıklığın önemini gündeme getirmemizden sonra halkımız da münafıklık tehlikesinin farkına vardı.
Teröre ve şiddete her yönden karşı bir insanım. Mücadele ancak barışla, sevgiyle, ilimle ve irfanla olur.
"Dinde zorlama yoktur". İnsanlara din zorla ve baskıyla yaşatılmaz. Baskı ve zor kullanmak Kuran'a göre haramdır.
Recm (taşlayarak öldürme), Kuran'da yoktur. Putperest bir adettir. Peygamberimiz (sav) böyle bir şey söylememiştir.
IŞİD, El Kaide, Boko Haram gibi terör örgütlerinin uyguladıkları şiddete kendilerince delil gösterdikleri hurafe hadisler var. Bu hurafe hadislerin temel İslami kaynaklardan çıkarılması gerekir. Sakalını kesenin, namaz kılmayanın, içki içenin öldürülmesi gibi hurafe ve Kuran'a uygun olmayan hadislerin temel kaynaklardan çıkarılması gerekir. Bu ilmi çalışma yapılmadan radikal terörün bitmesi mümkün olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2016> Daha Fazla

Allah'tan Kuran'dan, Peygamberimiz'den neredeyse hiç bahsetmeyenler sabahtan akşama kadar Rumiliği övüyor. Bundaki anormalliği görmek gerek.
Mehdiyet atalet değil tam tersine canlılık, şevk, heyecan getirir. Mehdiyetin reddedilmesi felaketin adıdır.
Abdülhamit devrinde Filistin'deki Musevi nüfusu 80 bine çıkmış ve 36 Musevi yerleşim yeri oluşturulmuştur.
Mehdiyetin durdurulması mümkün değildir. Kaderde Mehdi, İsa Mesih geldi, görevlerini yaptı ve gittiler. Kimse kadere engel olamaz.
Allah'a ahirete tam iman edemedikleri halde din teknisyeni olarak hayatını devam ettirenler var. Bunlar din üzerinden menfaat elde ediyorlar.
İran, Rusya ve Türkiye'nin ittifakı İngiliz derin devletini felç eder. Pakistan, Mısır ve Suudi Arabistan da katılırsa çok etkili güç olur.
PKK, IŞİD, El Kaide tüm terör örgütlerinin beyni İngiliz derin devletidir. Bütün örgütler bu yapının yönlendirmesiyle hareket ederler.
Milletimizin inancına göre bir insanın Allah Katı’ndaki yeri önemlidir. Şehitler de Allah Katı’nda en güzel makamdadırlar.
Müminlerin müminleri sevmesi, cemaat halinde olması Allah'ın Kuran'da bildirdiği bir hükümdür.
Anayasanın 123. ve 126. maddelerinde yapılacak değişiklikler özerklik, eyalet, federasyon oluşturmaya zemin hazırlayacak nitelikte olmamalı.
İmam Rabbani, Abdülkadir Geylani gibi tüm büyük alimler Mehdi bekliyordu, hepsinin Mehdi beklentisi içinde olan cemaatleri vardı.
Müslüman münafıkların ve küfrün içerisinde kişiliğini, inancını, kararlılığını muhafaza ederek ilmi mücadelesine devam eder.
Müslüman münafık ve küfürle karşılaştığında herhangi bir panik yaşamaz. Sakince, akılla ve sabırla onları eğitir, ilmen mücadele eder.
Belanın kaynağının İngiliz derin devleti olduğunu açıkladık. Psikopatça saldırılarını arttırdılar. Tüm aydınlarımız bu konu üzerinde durmalı.
Rusya İngiliz derin devletinin oyunlarını gündeme getirdikçe ardı ardına saldırıya uğruyor. Rusya bu alçaklara karşı güçlü tedbir alsın.
Biz Lenin'in İngiliz derin devletiyle bağlantısını belgeleriyle açıkladıktan sonra Rus bürokrat ve siyasiler de bu konuda açıklama yaptı.
Türkiye üzerinde Abdülhamit döneminden beri başlayan bir İngiliz derin devleti baskısı ve kuşatması var. Bu baskıyı ilimle kaldıracağız.
Rus siyasetçiler İngiliz derin devletine açıkça dikkat çektiği için dört bir yandan Rusya'ya saldırılar başladı. Rusya'yı yalnız bırakmamalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Aralık 2016> Daha Fazla

Çok çabuk saldırganlaşan, görgüsüz, cahil ve kin dolu kitlelerin yetişmesi bir ülke için çok tehlikelidir. Nefret dolu olanlar tedavi edilmelidir. Sevgisiz insanları eğiterek düzeltmek mümkün. Böyle tiplere sakinlikle, sabırla yaklaşıp sürekli eğitmek lazım.
İngiliz derin devletinin Büyük Oyun dediği Büyük Ortadoğu Projesi ile Ortadoğu'yu onlarca küçük devlete bölme projesidir.
Ortadoğu'daki tüm terör grupları İngiliz derin devletinin yönlendirmesiyle hareket ediyor, hiçbiri kendi imkanlarıyla eylem yapamazlar.
1400 yıldır her gün Müslümanlar Mesih Deccalin fitnesinden korunmak için dua ederler. Deccal fitnesi tarihin en büyük fitnesidir.
Çocuklara bitki ve hayvan sevgisi kazandırmak çok güzel. Çocuklarını böyle yetiştiren aileler çok doğru yapıyorlar.
Hadiste bildirilen İsa Mesih'in arkasında namaz kılacağı ve İslam aleminin lideri olan kişi Hz. Mehdi'dir.
Hadislere göre Deccal, Mehdi devrinde radyo ve televizyonlardan üç defa konuşma yapacaktır.
İngiliz derin devleti Abdülhamit döneminden bu yana siyasetin içine akrep gibi çökmüş, şu anda bu sistem çöktüğü için panik yaşıyorlar.
Ahir zamanın Mesih Deccali tarihin en büyük fitnesidir. Yakın bir zamanda tüm dünya kendisini görecek. Deccal görünüşü garip ama çok bilgi sahibidir. İnsanları kendisinin Peygamber ve Mesih olacağına inandırır. Hadislere göre Deccalin tek gözü kördür, yüzü ürkütücüdür, saçları kızıldır. Kör olduğu halde Rab olduğunu iddia eder.
Mehdiyeti savunan kadar karşı olan da Mehdiyete hizmet eder. Örneğin deccaliyet Mehdiyete istemese de en çok hizmet eden unsurdur.
İngiliz derin devletinin zulmünün tam anlamıyla durması Mehdiyet vesilesiyle olacaktır.
Rumilik halkın Anadolu'da bildiği Mevlevilikten farklıdır. Rumilikte homoseksüellik var, haşa İlahlık iddiası var, Darwinizm var. İslam alemine içinde homoseksüellik ve Darwinizm olan Rumiliği model olarak sunmaya uğraşmasınlar.
Kuran ve İslam hayatın her yerinde vardır. Hiçbir konu dinden uzak değildir.
İngiliz derin devleti çok sayıda sahte hesap kullanarak halkı yönlendirmeye çalışıyor. Aslında bir avuçlar ama çok sayıda hesap kullanıyorlar.
Büyük Ortadoğu Projesi Ortadoğu'yu küçük küçük parçalara bölmek, Müslümanları birbiriyle savaştırmak ve silah endüstrisini zengin etmek projesidir.
Churchill savaştan ve kan dökülmesinden zevk aldığını söylemiştir. Bu İngiliz derin devletinin zihniyetini yansıtan bir felsefedir. Tüm Ortadoğu ve İslam alemi şu an İngiliz derin devletinin dehşet politikası altında eziliyor. Bu gerçeği görmezden gelecek bir durum yok.
İngiliz halkını seviyoruz ve dostuz. Ama İngiliz derin devleti kendi halkını da acımasızca ezen vahşi bir yapılanma, ilimle peşini bırakmayız.
Sevgi yerine kini, intikamcılığı, kibri insanlara sevdirmek şeytanın oyunudur. Hayret edecek şekilde bazı insanlar bu itici hali kabulleniyor. Müslümanlar sevgiden bahsettiğinde sanki anormal şeyden bahsediliyormuş gibi tepki veriyorlar. Sevgisizliği böyle kabullenmeleri şaşırtıcı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2016> Daha Fazla

Allah Kendisini bütün yüreğimizle, aklımızla ve gücümüzle sevmemizi istiyor. Kainatın yaratılış amacı sevgidir. Mümin tüm dikkati ve iradesiyle keskin bir sevgiyle Allah'ı sever.
Sevgiyi insanların kalbinden almışlar halbuki insanın bedenini ve ruhunu en çok etkileyen sevgidir. Şeytan insanlara sevgiyi unutturup yaşamın anlamını ellerinden almış. Sevgi olmadığında hayat kalmaz insan sadece organizma olur. Sevgi olmadığında acımasız bir bencillik oluyor. Sevgi olduğunda Kuran'daki velayet sistemi tam oturuyor, severek herkese sahip çıkılıyor. Hayatın amacı da cennetin amacı da sevgidir. Allah'ın izniyle sevgiyi tüm dünyaya hakim kılacağız.
İngiliz derin devleti İran, Rusya ve İsrail ile aramızın açık olmasını istiyordu. Hepsini ilimle, bilgiyle engelledik. Rusya ve İran ile aramızı açacaklardı, düşmanlık isteyenlerin sesi bizim kardeşlik ve dostluk isteyen seslerimiz altında boğulup gitti.
Ben her zaman mücadelenin fikri olması gerektiğine inanırım. Terörü savunan felsefeleri fikren ortadan kaldırmak en güçlü karşı mücadeledir.
Deccaliyet olan İngiliz derin devleti İngiliz halkının da dünyanın da başına bela. Biz fikren bu karanlık yapıya karşı mücadele ediyoruz.
Bizim İngiliz düşmanlığı diye bir konumuz asla yok. Çok İngiliz dostumuz var. Eleştirimiz onların da başına bela olan İngiliz derin devletinedir.
Hz. Süleyman döneminde de Peygamberimiz döneminde de Müslümanların kalitesi, güzelliği İslam'ın tebliğinde çok etkili oluyordu. Müslümanların güzelliğini, kalitesini, nezaketini, neşesini gören İslam'ı yaşamayı sevinçle kabul etmeli. Kalitesizlik İslam'ı içten çökertir.
CHP'nin yeni anayasada bölünmeye sebep olabilecek hususları gündeme getirmesi doğru. Üniter yapının korunması son derece önemlidir.
Yeni Anayasa maddelerinde eyalet yapılanmasına kapı açacak hiçbir hüküm olmamalı. Bizim Tayyip Hocam'a güvenimiz tam ancak ileride başka birinin suistimal edebileceği hiçbir madde olmaması gerekir. Kararname ile verilen yetkiler bu açıdan çok önemlidir. Yeni düzenlemede 123. ve 126. maddelerde ileride eyalet sistemine kapı açabilecek hususlar varsa bunlar mutlaka ortadan kaldırılmalıdır.
Bir insan Mehdiliği, Mesihliği kullanıp kan akıtıyorsa o mutlaka Deccaliyettir. Mehdi tek damla kan dökmez.
Putin uçağın düşürülmesi ve Büyükelçinin kahpece vurulmasında bir merkezden yönlendirme olduğunu söylemekte haklı, bu merkez İngiliz derin devletidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2016> Daha Fazla

Mülteci kamplarındaki kardeşlerimizin kış koşullarında zorluk çekmemeleri için her türlü tedbiri alalım, kendilerine yardımcı olalım.
Bir çok komünist lider ve ideolog kapitalizmin kalesi olarak bilinen İngiltere'de, MI6 tarafından yetiştirilmiş ve ülkelerine gönderilmiştir.
Saldırganlıkla, küfürle, hakaretle İslam'a insan kazandırılmaz. Bunlar sadece kötülük meydana getirir. Sevgiyle saygıyla insanlar kazanılır.
Deccal kendisinin Peygamber olduğunu iddia ederek ortaya çıkar. Şeytandan ilham alan biridir. Şeytanın ilhamıyla cinayetleri yönlendirir.
Deccaliyet dünyanın her tarafında "Deccal yoktur, Mehdi çıkmayacak" sözlerini söyletiyor, bazıları da bilmeden bu telkine uyuyor. Mehdi gelmeyecek denildiğinde Deccaliyetin gizlenmesi ve rahat hareket etmesi için ortam oluşuyor. Bazıları fark etmeden bu duruma destek veriyor.
İngiliz derin devletinin önemli taktiklerinden biri de kafa bulandırmak, hedef şaşırtmaktır. CIA, Mossad hepsinin ardındaki güç İngiliz derin devletidir.
İngiliz derin devleti kendi halkı da dahil her halka düşman bir yapıdır. Şu ülke rahat etsin diye bir anlayışı yoktur, hepsini ezer, yok eder. İngiliz derin devleti insan sevmez, kesintisiz savaş, kesintisiz kan dökme, kesintisiz fakirleştirme ister.
Samimi olarak Türkiye için mücadele etmek isteyenler tüm örgütlerin ve yapıların İngiliz derin devleti tarafından yönlendirildiğini, İngiliz derin devletinin ideolojisinin Rumilik ve Darwinizm olduğunu, anti Darwinist eğitim verilmesi gerektiğini, inanç bozukluğuna sebep olan hurafe hadislerin temel kaynak eserlerden çıkarılması gerektiğini anlatmalıdır. Asıl etkili ilmi mücadele böyle olur.
İngiliz halkı masumdur. İngiliz derin devleti ise münafıklardan ve şeytani ahlaklılardan oluşan karanlık bir yapıdır, asıl hedef bu olmalı.
İngiliz derin devletinin İslam aleminin içinde on binlerce yancısı var. Bunlar tek bir aile gibi davranıyor. Bu yüzden Müslümanlar birlik olmak zorunda. İslam ülkeleri tek tek ortaya çıktıklarında Allah korusun hep ezilirler. Mutlaka ittifak halinde toplu bir mücadele gerekiyor.
İngiliz derin devletinin bir ordusu var. PKK, YPG, IŞİD, bazı Şii milisler hepsi bu ordunun birer bölüğü konumunda, hepsi etkisizleştirilmeli. Bölgedeki tüm terör örgütleri tek bir beyinden ortak hareket ediyor. Bunlara karşı mücadele de tek noktadan, Müslümanların birliğiyle olmalı.
İran ile Türkiye dosttur. İki ülkenin çatışmaya sürüklenmesini isteyenlerin bu amaçlarına ulaşmasına ilimle irfanla izin vermeyiz. Şiilere ve İran'a karşı düşmanlık İngiliz derin devletinin bir oyunu. Biz milletçe bu oyuna gelmeyeceğiz.
Tehditlerden yılmak Müslümana yakışmaz. Müslüman cesur ve kararlı olur. Tehdit var diye ilmi faaliyet yapmaktan vazgeçilmez.
Şehit aileleri hepimize emanet, her birinin çok güzel yaşamasını sağlayalım.
Şehitlerimizin anısına düzenlenen maç "milletimizi yıldıramazsınız" mesajı verdiği için güzel olmuş, destek veren herkesten Allah razı olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2016> Daha Fazla

2017'de sadece Türkiye'de değil dünyada daha da büyük olaylar yaşanacak. Kardeşlerimiz hiç telaş etmesin, sonu hep hayır olacak.
Her toplumun içinde iyiler de kötüler de vardır. Hiçbir toplum toptan lanetli değildir. Böyle bir lanet anlayışı Kuran'a uygun olmaz.
Ahit sandığı melekler tarafından korunmaktadır ve Mehdi döneminde bulunacaktır. Mehdi dışında kimse ahit sandığını ortaya çıkaramaz.
Musevilerin lanetli olduğu iddiası Kuran'a göre doğru değil. Allah o dönemde ahlaksızlık yapan belirli bir grup Musevi'yi lanetlemiştir.
Bir topluma toptan düşman olunmaz. Müslüman sadece zulüm yapana buğz eder, mücadelesi zulme karşı olur.
Ruslar temiz insanlar. Türkiye ile Rusya düşman olsun diye uğraştılar, müsaade etmedik. İran ile de düşmanlığa müsaade etmeyiz.
Her olay kaderdeki gibi gerçekleşiyor. Bugün Türkiye'de yaşananlar da Hz. Musa'nın Kızıldeniz'i açması da Allah Katı’nda aynı anda oluyor.
Müslüman için her şey hayır, küfür ve münafık için her şey şerdir.
Allah Kendisi'nin sevilmesini ve insanların Kendisi'ne yönelmesini istiyor.
Suikastin ve olayların arkasındaki asıl güç NATO değil İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devletinin saptırmalarına aldanmamak lazım.
İnsanların çoğu Türkiye'nin karşısındaki gücün ideolojisiyle, felsefesiyle azgın bir yapı olan İngiliz derin devleti olduğunu anlayamıyor.
İngiliz derin devletinin ahmakça Büyük Ortadoğu Projesi macerası yüzünden Suriye'de ve Irak'ta akıl almaz kan aktı. Yakında tüm planlarının çöktüğünü göreceksiniz.
ABD'nin PYD'yi desteklemesi bölgede bir Stalinist devleti desteklemesi anlamına gelir. Bölgede böyle bir yapı oluşması herkese zarar verir.
Kahvehanelerde kitap bulundurulması, sohbet ehli insanların da gelmesi güzel olur. Her bir kahvehane kütüphane gibi olmalı.
Bu ülkede elçi olarak bulunan bizim emanımızda olan insanı sırtından vurmak çok büyük bir ahlaksızlıktır. Müslümanın yapacağı bir eylem değildir.
Türkiye, Rusya, Pakistan ve İran birleşirse İngiliz derin devletinin böyle bir güçle baş etmesi mümkün olmaz.
Müslümanların şeffaflaştırılması projesi İngiliz derin devletinin bir oyunudur. Asıl Chatham House gibi yerlerin şeffaflaştırılması lazım. Soros Vakfını “Müslümanları şeffaflaştırmak” konusunda yönlendiren İngiliz derin devletidir. Daha önce Mısır’da Müslümanları şeffaflaştırma oyununu oynadılar, sonra Suriye’de, şimdi Türkiye’ye bu oyunu oynuyorlar.
Hadislerde deccalin çok elli ve çok dilli olmasından bahsedilmiştir. Asıl İngiliz derin devleti ve deccaliyet üstünde durulması gerekiyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Aralık 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam'a destek olmak siyasi bir mesele değil. Adamlar Abdülhamit döneminden beri istediklerini devirmeye, Türkiye'yi yönlendirmeye alışmışlar. Bu çirkin sistem devam etsin istiyorlar. Tayyip Hocam'a milletçe destek olup bu sistemin bozulmasını sağlayacağız.
Türkiye çok hayati bir dönemden geçiyor. MHP, CHP, Ak Parti birlik ruhu içinde hareket etmeli. Sevgiyi, kardeşliği güçlendirelim Türkiye'nin şu anda klasik siyaset ve sert muhalefet üslubuna değil birliğe ihtiyacı var. Türkiye böyle zor dönemden geçerken bu durumu siyasi fırsatçılık gözüyle değerlendirmeye çalışmak çok büyük ayıp olur. Türkiye birlik olmalı.
Münafık hiçbir işle ilgilenmek istemez, her şeyi Müslümanlara yaptırmak, onları çalıştırmak, onlara yük olmak ister.
Münafıklar eşyayı değerinden kaybettirmeye, bozmaya ve hasar vermeye çalışırlar. Sürekli bir bozgunculuk çıkarmak peşindedirler. (Araf Suresi, 85: Medyen (toplumuna da) kardeşleri Şuayb'ı (gönderdik. Şuayb onlara:) Dedi ki: "Ey kavmim, Allah'a kulluk edin, sizin O'ndan başka İlahınız yoktur. Size Rabbinizden apaçık bir belge (mucize) gelmiştir. Ölçüyü ve tartıyı tam tutun, insanların (hakları olan mallarını) eşyasını değerinden düşürüp-eksiltmeyin ve düzene (ıslaha) konulmasından sonra yeryüzünde bozgunculuk (fesad) çıkarmayın. Bu sizin için daha hayırlıdır, eğer inanıyorsanız.”)
Münafık ekini, hayvanı, insanı her şeyi bozar. Deccaliyetin bu yüzyılda gıdaların ve hayvanların yapısını bozması da bu vasıflardan biridir. (Bakara Suresi 205: O, iş başına geçti mi (ya da sırtını çevirip gitti mi) yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya, ekini ve nesli helak etmeye çaba harcar. Allah ise, bozgunculuğu sevmez.)
Münafık imkan elde ettiği anda mutlaka sistemi, vicdanı, ahlakı bozar. Sağlıklı bir toplum olmasını istemez, o yüzden her şeyi tahrip eder.
Şeytan insanı en olmadık kuruntulara düşürerek tahrip eder münafık da tıpkı şeytan gibi zihni, mantığı, çevreyi her şeyi bozar ve tahrip eder.
Münafığın kesintisiz lağım gibi pislik akıtmasının sebebi ruhunun şeytanın kontrolünde olmasıdır.
Hz. Musa döneminde münafıklar bir çeşit yemek yetmez, sağlığımıza zarar diyorlar. Sürekli talepte bulunup acur, soğan istiyorlar. Amaçları yemek ya da sağlıkları değil Müslümanlara iş çıkarmak, sürekli kargaşa oluşturmak ve Müslümanların vaktini almaktır.
Münafık mevzi kazanmak için sağlığını kullanır. Peygamberimiz döneminde "bu sıcakta savaşa çıkılır mı?" demelerinin altındaki mantık budur.
Münafığın kullandığı damarlardan biri de "hürriyet"tir. Hürriyet adı altında dini, inancı, Müslümanları tahrip etmeye çalışır.
Münafık huzuru da tahrip etmek ister. Bu sebeple sürekli kargaşa, anarşi oluşturur. Ama bunu yaparken mutlaka makul görünen zemin oluşturur.
Münafık şeytan ruhlu olduğu için eşyayı, sevgiyi, dostluğu, hizmeti, müminleri her şeyi tahrip etmek ister.
Amerika’nın yeni Başkanı Trump’ı bir kez daha tebrik ediyor, eskiden olduğu gibi yeniden dindar bir Amerika inşa edeceğine inanıyoruz.
Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunması doğru bir siyaset. Bu siyaset, İngiliz derin devletine de büyük bir manevi tokat olur.
Rus Büyükelçisi milletimize emanet bir insandır. Emanet olan kişiyi sırtından vurmak çok büyük alçaklık ve kahpeliktir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2016> Daha Fazla

Mehdi her türlü zulmü ortadan kaldıracak bir sevgi öğretmenidir. Mehdi'nin görevi sosyal adalet, sevgi ve merhamettir.
Ağır siyaset anlayışıyla değil de çok seri hareket ederek hem İran ile hem Rusya ile çok güçlü ittifak kuralım, her alanda işbirliği yapalım.
İngiliz derin devleti Türkiye ve İran'ın dost olmasını, ittifak etmesini istemiyor. Türkiye ve İran'ı sömüremedikleri için olay çıkarıyorlar.
Münafık rahatsızlık verme makinası gibidir, her anı huzursuz olduğu için ya sözüyle ya bakışıyla ya esprisiyle mutlaka çevresindekilere rahatsızlık verir.
İran ve Rusya İngiliz derin devletini eleştirdikleri için bu ülkelere karşı saldırılar başladı. Türkiye, Rusya ve İran'ın ittifak etmesi şart.
Kuran'a baktığımızda münafığın ana gayretinin Müslümanların vaktini almak olduğunu görüyoruz.
Münafık küfürle işbirliği yaptığında, fitne çıkardığında çok yetenekli olur. İslam'a hizmet etmesi gerektiğinde ise kendini yeteneksiz gösterir.
Şeytan münafığın bedenini tamamen kontrol altına almak için çok yoğun baskı yapar, bu yüzden münafık adeta deli gibidir.
İns şeytan olan münafık çok aktiftir. 1 tane münafık dahi Müslümanların başına bela olur. Peygamberimiz döneminde 1 münafığın etrafında 300 kişi toplanmıştı.
Müslümanlar münafıkların fitnelerini deşifre edip fikren etkisiz hale getirmedikleri müddetçe dünyada rahat edemezler.
Karun Müslümanlar kendisine ilgi, şefkat gösterdikçe şımarıyor ve azgınlaşıyor. Daha sonra da Müslümanların başına bela oluyor.
Karun, Musa döneminin münafıklarındandı. Tüm münafıklar gibi azgındı. Karun'un anahtarlarıyla uğraşmak dahi Müslümanlara yük oluyordu. Karun'un anahtarlarının Müslümanlara yük olması, münafıkların Müslümanlara sürekli iş çıkarmasına, yük olmasına bir işarettir.
Münafık Müslümanların güzel ahlakını kendi menfaati için kullanmak ister. Arsız ve hayasızca sürekli talepte bulunur. Münafık çok karaktersizdir, kendince angarya olarak gördüğü işleri Müslümanlara yaptırmak ister.
Münafık anahtarcıdır, gizli şeyleri açmaya meraklıdır. Müslümanların her şeyini merak eder, açıp araştırmak ister.
İngiliz derin devletinin Rusya'ya karşı bir atak başlattığı görülüyor. Rusya Türkiye ile tam ittifak ederek bu oyunu bozacaktır.
Münafık küfri bir iş olduğunda çok enerjik ve aktif olur, müminlerin yanında ise İslam'a hizmet konu olduğunda çok bitkin ve donuktur.
Münafığın amacı Müslümanların neşesini, huzurunu kaçırmak, onları paralize etmektir. Buna müsaade edilmediğinde münafığın keyfi kaçar.
Münafığın şeytanın etkisiyle beyni ve ruhu donar. Müslümanlar şevkle faaliyet yaparken münafık boş ve donuk yaşar. Münafık Allah'tan uzak olduğu için hayvani bir duyarsızlık ve lakayıtlık içindedir. Saatlerce boş durabilir, boş işlerle vakit geçirebilir.
İngiliz derin devleti şeytanın etkisiyle kontrolü altına aldığı münafıkları muazzam kullanıyor. Cinayetlerde, fitnelerde münafık kullanıyor. İngiliz derin devleti münafıkları internet konusunda profesyonel hale getiriyor. İslam aleyhine kullanmak için hacker sistemleri öğretiyor.
Münafık iklime göre şekil değiştiren bir karaktere sahiptir. Münafıklar Peygamberimiz döneminde de "sıcakta savaşa çıkmayın" diye fitne çıkarıyorlar.
Bizim tüm hayatımız İslam. Dinin olmadığı hayatın tek bir anı, tek bir noktası olmaz. İslam'la yaşar İslam'la ölürüz.
Müslümanların manevi liderinin olması gerektiği, Müslümanların bu manevi önderi göndermesi için Allah'a dua etmeleri Kuran'da bildirilmiştir.
Lenin terörü savunur. Marksist Leninist ideoloji terör ve şiddet üzerine kuruludur. Terörü bitirmek için bu felsefeyi fikren kaldırmak gerekir.
Rusya Ankara Büyükelçisi kahpece, kalleşçe ve alçakça sırtından vurulmuştur. Bu çok büyük bir ahlaksızlık ve namussuzluktur. Binlerce yıllık Türk örfünde sırttan insan vurulmaz. Birini sırttan vurmak açık bir kahpeliktir. Özellikle misafire asla böyle eylem yapılmaz.
Türk Rus ilişkilerini daha da güçlendireceğiz. Rus milleti Anadolu insanının karakterini taşır. Rusya hep dostumuz olacak.
Rusya ve Türkiye’nin dostluğuna zarar vermek için düzenlenen hiçbir oyuna kanunla, ilimle müsaade etmeyeceğiz. Rusya ve Türkiye kadim dosttur.
Rusya Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a düzenlenen saldırıyı kınıyor, Rus Devletine, milletine ve ailesine başsağlığı temenni ediyoruz. Sn. Karlov çok sevecen, saygılı, güzel ahlaklı bir insandı. Allah ailesine ve sevdiklerine sabır nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2016> Daha Fazla

Şehit annesinin kışlık ayakkabısının olmaması milletimizi rencide ediyor. Şehit ailelerine yardım etmek ve sahip çıkmak çok önemli. Şehit ailesine şehadet haberi verildiği dakikadan itibaren tüm eksiklerin tespitinin yapılması ve ailenin tüm ihtiyaçlarının hızla karşılanması gerekir.
Her yazıyı yazdıran Allah'tır. Allah bir işin olmasını diler, kulunu vesile eder.
Rusya'da dindar Ortodoksların, Musevilerin, Müslümanların olması çok güzel. Sinagogların, Kiliselerin dolu olması bizi çok sevindirir. Rusya ile aramızı açmaya çalıştılar, Rus medyasındaki yazılarımızla Rusya-Türkiye dostluğunun güçlenmesine vesile olduk.
Putin'in yanlışları olabilir ama genel hatlarıyla İslam alemine çok faydası olabilecek bir insan. Tayyip Hocam Putin'e hep sahip çıksın.
Darwinizm İngiliz derin devletinin batıl dinidir. Bu hurafe dinine şeytan tüm dünyayı inandırdı. İngiliz derin devletinin sistemini çökertelim.
Allah'ı inkar eden, batıl bir din olan Darwinizme dayalı eğitim devam ettiği müddetçe terörün son bulması mümkün olmaz.
Allah'ı sevmenin ve Allah'ı anmanın dışında kalp ferahlamaz.
Münafık kalbini Allah'ın zikriyle değil de başka şeylerle ferahlatmaya çalıştığı için yaptığı her şey onun için bela ve sıkıntıya dönüşür.
Münafık kesintisiz kargaşa ister. Komünist sistemde de bu vardır, sürekli çelişki, anarşi, kargaşa olması istenir.
Münafığın olduğu yerde müthiş huzursuzluk vardır, münafıktan sürekli bela akar, çevresine hep rahatsızlık verir.
Münafık makul bir şeyi durdurup engellemeye çalışır ve Müslümanların vaktini boş işlerle almak ister. Sürekli şeytani hareketlilik içindedir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2016> Daha Fazla

Şeytan insanların tüm zaaflarını, eksik yönlerini bilir, bu yüzden de münafıkları nasıl kullanacağını çok iyi bilir.
Münafıkta şiddetli aşağılık kompleksi vardır. Bu sebeple insanların eksik yönlerini öne çıkararak kendini yüceltmeye çalışır.
Münafığın sinirleri çok gergindir, kontrolsüz araba gibidir. Aniden beklenmedik hareketler yapar.
Münafık Müslümanlara çok büyük öfke besler. Bu öfkenin büyüklüğünden ağzından sürekli nefret taşar. Nefretini gizlemeyi başaramaz.
Münafık çok tembeldir, kendisi oturup Müslümanları çalıştırmak ister. Böylece hem Müslümanların vaktini alır hem de sürekli talepte bulunur.
Münafıklarda geçici iyileşmeler görülebilir, bundan gaflete düşmemek gerekir. Münafık çok kinlidir, ahlakı çok bozuktur, ani atak yapar. Normalde bir insanın aklına seri ahlaksızlık gelmez, münafık şeytanın etkisiyle çok seri olarak ahlaksızlıklar yapar.
Modern istihbarat kurumlarının büyük bölümü İngiliz derin devleti tarafından kurulmuştur ve yönlendirilmektedir. CIA MI6 ve İngiliz Özel Operasyonlar birimi örnek alınarak İngiliz derin devleti tarafından kurulmuştur.
İran devleti İngiliz Şiiliğinden bizar olmuş durumda. İngiliz derin devleti bu yapıyı kullanarak Şiilerle Sünnileri çatıştırmak istiyor.
İngiliz derin devletinin Türklerle Kürtleri çatıştırmaya çalışması çok ahmakça bir provokasyon. Tam bir münafık ahmaklığı. Milletimiz provokatörlere asla itibar etmez. Ahmakça provokasyon yapanların oyununa asla gelmez. Milletin adeta zekasıyla alay ediyorlar. Binlerce yıldan beri aynı topraklarda kardeşiz. Hepimizin kanında Türklük de var Kürtlük de var. Türk Kürt Kardeştir.
Kürt demek mümin, Müslüman, tertemiz asil insan demektir. Kürtler canımız, baştacımız. Hiç kimse Kürt canlarımızın saçının teline dokunamaz. İngiliz derin devleti daha önce Ortadoğu'da insanları birbirine düşürmeye alışmış. Akılsızca Türkiye'de de yapabileceklerini sanıyorlar. Bu oyuna karşı birlikte Türk Kürt kardeştir diyelim.
İslam aleminin parçalanmışlığından faydalanarak Müslümanları iyice ezip yok etmek istiyorlar. Bunun tam tersine bir olacağız, çatışmayacağız.
İngiliz derin devleti Müslümanı Müslümana kırdırmak istiyor. İran ve Türkiye orduları dünyanın güçlü ordularından, bunlar savaşsın istiyorlar. İslam dünyasının iki büyük gücü olan Türkiye ve İran çatışmayacak, tam tersine inşaAllah birleşecek. Rusya'yı da yanımıza alacağız.
İran ve Türkiye dost iki Müslüman ülkedir. IŞİD nasıl Sünni Müslümanlığını temsil etmiyorsa Şii milisler de İran'ı temsil etmez. IŞİD de Şii milisler de İngiliz derin devleti tarafından yönlendirilen örgütlerdir. Bölgedeki tüm örgütler İngiliz derin devletinin koludur.
Bizim açıklamalarımızın ardından Hamaney'in bugünkü konuşmasında ‘Müslümanları birbirine karşı kışkırtan İngiliz Şiiliğidir’ demesi önemli. Hamaney tıpkı bizim dikkat çektiğimiz gibi İngiliz derin devletine karşı kurtuluşun ancak İslam Birliği'yle mümkün olduğunu söyledi.
PKK kahpe, pislik, kalleştir. Kürtler ise onurludur, asildir, dindardır. Kürtler ile PKK'yı bir tutmaya çalışanlar çok büyük yanlış yaparlar. Kürtler, Aleviler, Bektaşiler bu vatanın süsüdür, güzelliğidir. Bizim canımızdırlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Aralık 2016> Daha Fazla

Terörist moralle ayakta durur, bunların moralini yıkacak olan fikirlerinin yanlışlığının anlatılmasıdır. Bomba, silah bunları daha da şevklendirir. Ölmeye azmetmiş adamlar. Ama fikirlerinin geçersizliğini anlatırsan adam yıkılır, tamamen çöker. Anti Darwinist anti materyalist eğitim verilmeli.
İngiliz derin devleti İslam denildiğinde kadınların aşağılandığı, resim, müzik, sanatın olmadığı bir sistem akla gelsin istiyor. "Müslümanlar şiddet ister, Sünni Şii birbirlerini asıp keserler" telkini vermek istiyor. Biz de bu telkinin geçersiz olduğunu gösteriyoruz. İngiliz derin devletinin oluşturmak istediği cehennem gibi İslam anlayışını kaldırdığımız için ne kadar yancıları varsa iftiralarıyla üstümüze salıyorlar. Bu saldırıların üzerimizde zerre olumsuz etkisi olmaz, olmadığını da görüyorlar.
Rahmetli Başbuğ'un mekanı cennet olsun. Emek emek çok vatansever, kaliteli, mukaddesatçı bir gençlik yetiştirdi. Ülkücü gençliğin fedakar gayretleri olmasa 12 Eylül öncesinde komünizm Türkiye'ye hakim olabilirdi. Ülkücüler komünizme karşı set oldular. 12 Eylül öncesi ülkücü gençliğin çektiği çileyi gençlerin çoğu bilmiyor. Onların yaşadıkları bir destandır, hiç unutmamak gerekir.
Halep'in de Musul'un da kurtuluşu ancak İslam Birliği'dir. İran, Türkiye ve Pakistan birleşmiş olsa Halep'in H'sine dokunamazdı kimse. İttihadı İslam oluşsa hiçbir terör örgütü olmaz. İttihadı İslam'a karşı olanlar bilerek veya bilmeyerek bu zulmün kapısını açıyorlar.
IŞİD'i de Şii Milisleri de finanse eden, yönlendiren, katliam yaptıran İngiliz derin devletidir. Amaç Müslüman düşmanlığı oluşturmak. Nur olan, cennet olan İslam dinini asan, kesen, sevgisiz, cehennem dini gibi göstermek için tüm bu örgütleri İngiliz derin devleti destekliyor.
"Acem oyunu" diyerek toptan İran halkına düşmanlık yapmak Gülen örgütünün kullandığı çirkin bir üsluptu. Aynı üslubu Müslümanlar kullanmasın.
İngiliz derin devleti Osmanlı'nın son dönemlerinden itibaren darbelerle istediklerini iktidardan devirmeye, milletle oynamaya alışmış. Artık eski dönemlerde değiliz. Her denemelerinde başarısız olacaklar. Yine deneyecekler yine başarısız olacaklar, hep yenilecekler.
Halep'te, Irak'ta Müslümanları katleden Şiiler İngiliz derin devletinin yönlendirdiği zalimlerdir, MI6 Şiileridir. İran halkını, Şii kardeşlerimizi seviyoruz. Halep'te Irak'ta cinayet işleyen milislerin zulümlerini, katliamlarını lanetliyoruz.
Bizi Şii-Sünni diye ayırıp birbirimize kırdırmak istiyorlar, Müslümanlar arasında ayrım çıkaran böyle bir üslubu kabul edemeyiz.
Şii ve Sünni tertemiz Müslümandır, Halep’teki Şii katillerle İŞİD katilleri arasında hiç fark yok hepsini İngiliz derin devleti yönlendiriyor. Şiilerin de Sünnilerin de içinde zalimler var. Milyonlarca Müslümanın içindeki bu bir avuç zalim yüzünden Müslümanlar birbirine düşman olmaz.
Kadınlarla ilgili bazı kitaplarda yer alan yanlış izahların düzeltilmesi gerekiyor, bu izahlar çok vahim. Kadına karşı zulüm olduğunda Allah bela verir, bu uğursuzluk getirir. Allah kadınları sevgi için yaratmıştır. Kadın sevgisi olmayınca kadın nefretini yaygınlaştırıyorlar ve kadınları gülemez, eğlenemez hale getirmeye çalışıyorlar.
İran Sünni Müslümanları sever. Müslüman Müslümana düşman olmaz, kin de duymaz. Müslümanlar birbirlerinin arasını bulmalıdır. Şu an Müslümanı Müslümana kırdırma oyunu oynanıyor, bazıları istemeden de olsa bu oyuna düşüyorlar.
Allah dünya çapında yayınlanan makalelerimle geniş çaplı tebliğ yapma imkanı veriyor.
Türk İslam birliği dediğimizde ırk temelli bir birlikten bahsetmiyoruz. Türkiye'nin öncülüğünde tüm İslam aleminin birleşmesini kast ediyoruz.
Her çocuk İslam fıtratı üzerine doğar. Çocukları dahil bir toplumun toptan lanetli olduğunu söylemek İslam'a uygun değildir. Allah tüm Musevilerin değil zulüm yapanların lanetli olduğunu söylemiştir. Doğuştan bir halkın lanetli olduğunu söylemek zulüm olur.
Mehdiyetten bahsedildiğinde deccaliyet deşifre olacağı için İngiliz derin devleti ısrarla Mehdiyetin anlatılmasını istemiyor.
Mehdiyeti bekleyenler çakı gibi uyanık ve zindeler. Azimle Allah yolunda fikren mücadele ediyorlar. Atalete kapılanlar Mehdi yoktur diyenlerdir.
Şii milislerin yaptığı zulüm ve işkenceden tüm Şiiler, tüm İran sorumlu olmaz. Sünni bir terör örgütünün yaptığı zulüm nasıl Türkiye'yi bağlamazsa Şii milislerin işlediği cinayetler de tüm İran'ı bağlamaz. Milislerin kimliğinde Şii yazıyor ama İngiliz derin devleti yönetiyor.
Allah'ın izniyle bu son 10 yıl Mehdiyetin dünya tarihine sevgi damgasını vuracağı dönem olacaktır.
İngiliz derin devleti Müslümanlara, Müslüman görünümlü münafıklarla saldırıyor. Bunların çoğu vatanı satmaya hazır yancı tipler oluyor.
İran halkına toptan hakaret eden bir üslup çok çirkin. İran ile Türkiye'yi savaştırmak için provokasyon yapmak istiyorlar. İran ve Türkiye'nin ittifak etmesi İngiliz derin devletinin ağırına gittiği, Müslümanların faydasına olacağı için engellemeye çalışıyorlar.
Terör saldırılarının tek bir organizatörü vardır, o da İngiliz derin devletidir. Bu yüzden kullandıkları teknik, patlayıcı hep aynıdır.
İran ve Türkiye kardeş iki ülke. Şii Sünni kardeştir. Şiiler de Sünniler de Hz Ali aşığıdır. Kimse düşmanlık ifadelerine itibar etmesin.
Bizim eleştirdiğimiz İngiliz halkı veya devleti değil, İngiliz derin devletidir. İngiliz derin devleti İngilizlerin de başına bela olmuştur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2016> Daha Fazla

Ben her zaman önceliği kadınlara veririm, hayatın her alanında öncelik kadınlarda olmalıdır.
Şirk dinini İslam diye tanımış olanlar Kuran'daki İslamla karşılaşınca şaşırıyorlar. Kuran İslamı güzelliktir, sevgidir, neşedir, sevinçtir.
Öfkeyle hareket eden birine sert üslupla yaklaşmak olmaz. Müslüman her durumda sevgiyle, şefkatle yaklaşmakla yükümlüdür.
Irak ve Suriye'ye Şii adı altında gönderilen katiller İngiliz derin devletinin emri altında Allah'sız dinsiz, komünist katillerdir. Bu azılı katiller yüzünden tüm Şiilere karşı olmak akılsızlık olur. İran ve Türkiye dosttur. İki ülkenin dostluğu İttihadı İslam demektir.
Kürt kardeşlerimizi hedef gösteren provokatif paylaşımlara kimse itibar etmesin. Kürtler bizim canımızdır, başımızın tacıdır. Kürtler vatansever, dindar insanlardır. İstiyorlar ki Kürtlerle, İranla herkesle düşman olalım onlar da Müslümanları ezsin, buna izin vermeyiz.
İran ile Türkiye'nin arasını açmaya çalışıyorlar. İstedikleri kadar uğraşsınlar İran ile dost kalacağız. Ortadoğu'da İran ile Türkiye'yi düşman yapıp tüm Müslümanları yok etmeyi planlıyorlar. Böyle bir oyuna karşı İran ile daha iyi dost olacağız.
Allah'ın sevgiyi ve güzelliği Allah sevgisiyle bağlantılı olarak kaderde bütün olarak yarattığını bilmiyorlar. Sevgi özel yaratılır.
Bedenen ve ruhen kirli, güzel sözü hiç bilmeyen, sürekli terslik ve aksilik içinde yaşayanlar sevgisiz bir dünyada ezilerek yaşıyorlar.
PKK’nın silahı bırakıp yurt dışına çıkması diye birşey olmaz. Adamlar ideolojisi için on binlerce insanı katletmiş, ölmeye öldürmeye azmetmişler. Adamları caydıracak hukuki tedbirlerin yanı sıra mutlaka şiddeti savunan ideolojisini fikren ortadan kaldırmak gerekir yoksa vazgeçmezler.
Ufukları dar, sevgisiz, her şeye öfkeye duyan bir genç kitle var. Bunlara karşı sabırla, ısrarla, sevgiyle doğruyu anlatmak lazım.
İngiliz derin devletinin oyunlarına inat Türkiye ve İran kardeş kalacak. Şiilerle Sünniler arasında savaşa izin vermeyiz.
İran ile Türkiye çatışsın istiyorlar. İki dev güç birbirine düşerse tüm İslam alemi zarar görür, birleşirse tüm Müslümanlar rahat ederler. İran ile Türkiye'yi çatıştırmak İngiliz derin devletinin planıdır. Bu oyuna kimse gelmesin.
Atatürk Anadolu'ya on binlerce Kuran dağıttıran, cebinde sürekli Kuran taşıyan, İmam Hatipleri açtıran dindar bir insandı.
PKK'ya karşı da IŞİD'e karşı da mutlaka ilmi mücadele yapılması gerekir. İlmi mücadele terörün zeminini tamamen ortadan kaldırır.
Teröre, anarşiye karşı olduğumu her açıklamamla gösteriyor, terörle ilmi mücadele yapılmasını ve terörün fikri kaynağına inilmesini söylüyorum.
İngiliz derin devleti fikren gümbür gümbür yıkılacak. Zulüm payidar olmayacak. İslam ahlakının güzelliği dünyaya hakim olacak inşaAllah.
PKK, IŞİD, El Kaide hepsi dehşet, şiddet uyguluyor. Bu dehşetin ve şiddetin kaynaklarının ortadan kaldırılması gerekir, biz bunu söylüyoruz.
Teröre, anarşiye, şiddetin her türlüsüne tamamen karşıyım. Birini diğerinden ayırmam. Dehşet ve şiddeti asla kabul etmiyorum.
IŞİD, Taliban, El Kaide gibi örgütler şiddet ve dehşet uyguluyor. Müslümanların bunu kabul etmesi asla mümkün olmaz. Kuran'da şiddet olmadığını hep savunduk ve savunacağız. Kuran'a uygun olmayan ve şiddeti savunan mevzu hadislerin temizlenmesi gerekir.
İngiliz derin devleti insanları İslam'dan uzaklaştırmak için Müslümanlar hayatla iç içe olamaz imajı vermişti, biz bu imajı tamamen yıktık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2016> Daha Fazla

Şeytan müslümanların elinden müziği, sanatı, bilimi, güzelliği almıştı. Kuran'da helal olan tüm bu güzellikleri yeniden Müslümanlara kazandırdık.
Mehdiyet devri kadınların dünyada en mutlu oldukları devir olacak. Adeta cennette gibi rahat yaşayacaklar.
Münafıklar ünlü kişilerle tanışıp çevre yapmaya çalışır, bu çevreyi Müslümanların aleyhine kullanmaya gayret ederler.
Milletler büyük heyecanla şahlanma yapabiliyorlar. Şu an İslam alemindeki uyku halinin ortadan kalkması ve şahlanış Mehdiyetle olacaktır.
Müslüman aleminde esaslı bir manevi devrime ihtiyaç var. Bu da şevkin çok ciddi güçlenmesiyle olur, bunu sağlayacak da Mehdiyettir.
Münafıklarla ilgili konu anlattığımızda hem İslam alemindeki milyonlarca insana hem de kendi nefsimize anlatıyoruz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top