Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Cennet baştan sona kadar sanat galerisidir. Allah en büyük Sanatçıdır. Cennette her yeri sanat eserleri ile donatıyor. Niye? Sevgiyi yaşayalım diye. Sanat eşittir sevgi, sevgi eşittir sanattır.
(A9 TV; 19 Ağustos 2015)

Stalinist komünist bir ayaklanma var ve adamlar bölgede komünist bir devlet kurmakta kararlı. Bunların ideolojisine darbeyi indirelim. Darwinizm okullarda okutulsun fakat mutlaka çok kapsamlı cevabını verelim. Komünizm anlatılsın ama geçersizliği de anlatılsın. Ancak bilgiyle, akılla karşılık verirsek netice alırız.
(A9 TV; 19 Ağustos 2015)

Terörist saldırısı olduğunda asker, polis veya vatandaş her ne surette olursa olsun nefsi müdafaada bulunmasından dolayı sorumlu olmasın. Buna kanunla şekil verilmesi acil.
(A9 TV; 19 Ağustos 2015)

On iki İmam’a coşkulu sevgi güzeldir. Bazılarının On iki İmam’dan bahsetmeleri ayda yılda bir oluyor. Bu hiç iç açıcı bir şey değil, bereketlerinden istifade edemezler. On iki İmam’ı sevmeyen Peygamber (sav)’i de sevmiyordur. Hz. Ali (ra)’ı sevmeyen Peygamber (sav)’i de sevmez.
(A9 TV; 19 Ağustos 2015)

Aleviler mükemmel insanlardır. Alevi düşüncesi de çok çok güzel bir düşüncedir. Sevgileri güzeldir, derinlikleri güzeldir. Alevi kardeşlerimiz aşk mimarıdır. Ama gerçek Aleviler; mana sırrına ermiş, arif olmuş, derinleşmiş olanlar. Diğerleri yolda daha, inşaAllah.
(A9 TV; 19 Ağustos 2015)

bakımından hepsine de otomatik silahlar verilsin. Yeri göğü inletirler. Bu vatan millet müdafaası. Var olma veya yok olma savaşı veriyoruz. Asker ne gerekiyorsa yapsın. Bu farz-ı ayn’dır. PKK’ya karşı mücadele etmemek haramdır. PKK’ya karşı mücadelede meşru her türlü çalışma helaldir.
(A9 TV; 18 Ağustos 2015)

PKK vahşi sürüsü gibi adamlar, halkı huzursuz ediyorlar, rahatsız ediyorlar. Dükkanına saldırıyor. Eşyalarını yakıp yıkıyor. Malını yakıp yıkıyor. Devlet gereğini hemen yapsın. En az 2 milyon yedeği hemen askere çağırsınlar. Yetmezse 2 milyon daha asker alırız, 4 milyon. 600 bin de hazır var. 4 milyon 600 bin kişi, dünyanın en büyük ordusu olur. Caydırıcı olması bakımından hepsine de otomatik silahlar verilsin. Yeri göğü inletirler.
(A9 TV; 18 Ağustos 2015)

Ben her Müslüman’ı severim. “La ilahe illallah Muhammeden Resulullah” diyor. Hatası varsa konuşarak düzeltirim. Bombalayarak değil, öldürerek değil. Peygamberimiz (sav) Ukaz Panayırı’nda öldürerek mi hakkı anlatıyordu? Tek tek gidip anlatıyordu adamlara. Müşrikler vardı, Budistler vardı, kafirler vardı, masonlar vardı. Hepsine gidip anlatıyordu.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

PKK’lıların çoğu tutuklandıktan sonra serbest bırakılıyor. Bu konuda yargıda hemen acil bir düzenleme yapılsın. PKK’lı olanın bir daha dışarı çıkamayacağı şekilde bir düzenleme yapılsın, cezalar ağırlaştırılsın.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

Deccalin kırk yıllık ömrü bitti. PKK’nın ortadan kaldırılması farz-ı ayn’dır. Yani her Müslüman’a, onlarla mücahede vaciptir. Aksi haram olur. Gereği yapılacaktır. PKK kanunla hukukla ortadan kaldırılacaktır.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

Derin devletin ahlaksızları, zamanında Kürt kardeşlerimizi çok ezdiler, mahvettiler. Cinnet getirttiler adeta. “Bölüneceğiz, ayrılacağız. Yeter artık” dedirttiler. Zaten derin devletin amacı oydu, onları bölüp ayırmaktı. Komünist devlet kurup, Kürtleri mahvetmekti. Onlar da oyuna geliyorlar. Derin devletin tam tersi hareket etsinler.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

Kürtler nurdur. Birçok ahir zaman müctehitleri, müceddidleri hep Kürt’tür. Kürt dindar, Kürt efendi, Kürt dürüst, Kürt delikanlıdır, merttir, temizdir. Müslüman’ın bütün vasıfları üzerinde, o zaman ben canımdan çok severim onları. Ben PKK’nın düşmanıyım. Kürt’ün dostuyum. PKK pisliktir, Kürt nurdur.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

Terörle Mücadele Kanunu’nda değişiklik yapılsın; vatandaşın PKK’ya karşı kendini koruması durumunda hiçbir cezai müeyyide olmasın.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

HDP eğer samimi olarak düşünülürse sanal bir parti. Gerçek bir oy tabanı olan yerleşik bir parti değil. PKK tehdidiyle oy toplayan, ayakta duran bir parti. PKK tehdidi olmasa HDP diye bir parti de olmaz.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

Amerika, komünist terör örgütlerini dünyanın her yerinde önce desteklemiştir, sonra da feci şekilde katletmiştir. Hepsinde ama, istisnasız. Aynısını PKK’ya da yapacaktır.
(A9 TV; 17 Ağustos 2015)

Biz helaller nelerdir diye Kuran’da arayamayız. Kuran’da haram aranır. Çünkü haramların sayısı çok azdır. Bir şeyin haram olduğuna dair Kuran’dan hüküm-delil getirildiğinde konu biter. Ama Kuran’da haram olduğuna dair bir hüküm yoksa uydurmalarla, hurafelerle yasaklama olmaz.
(A9 TV; 16 Ağustos 2015)

Şehide ağlamak İslam terbiyesine uygun değildir. Peygamberimiz (sav) bunu yasaklıyor. Ağlamak, matem tutmak Eski Sümer’de, Akatlarda, Hititler’de, Eski Mısır’da, Eski Yunan’da bir pagan adetiydi. Dövünürler, ağlarlar. İslam’da gazilik de, şehitlik de şereftir.
(A9 TV; 16 Ağustos 2015)

Nerede görülmüş şehide ağlamak? Ne kadar büyük şeref, sevinsenize. Dünyaya sen niye geliyorsun kardeşim? Amacın cennet değil mi, Allah’ın rızası, rahmeti değil mi? İşte şehit de bir anda cennete geçmiş oluyor, daha ne istiyorsun?
(A9 TV; 16 Ağustos 2015)

Bir manevi boşluk var. Eğitim verilmesi lazım. Yoksa köprüyü yaparsın ama köprüyü ele geçirir adam; köprü PKK’nın köprüsü olur. Adam Stalin Köprüsü diye isim verir köprüye. Atatürk Köprüsü’nün adını Lenin Köprüsü yapar. Sen emek verirsin, adam el koyar. Önce maneviyat. Önce iman.
(A9 TV; 16 Ağustos 2015)

Gezi olaylarında üç beş ağaç kesildi diye ayağa kaldırdılar ortalığı. PKK her gün bizim genç fidanlarımızı, aslanlarımızı şehit ediyor. Adamların umurunda dahi değil. Muhatap dahi olmuyorlar. Şehitler için gıklarını çıkarmıyorlar.
(A9 TV; 16 Ağustos 2015)

Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top