MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Vatan

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 127
1

Dindar bir vatan evladı: Mustafa Kemal Atatürk

İndir kapak
resmi büyüt
2

Türkiye Cumhuriyeti 80 yaşında - 4

kapak
resmi büyüt
3

Yenilginin adı Darwin

İndir kapak
resmi büyüt
4

Dindar Bir Vatan Evladı: Mustafa Kemal Atatürk

İndir kapak
resmi büyüt
5

Atatürk’ün Vatan Ve Millet Sevgisi

İndir kapak
resmi büyüt
6

Devlete Bağlılığın Önemi

İndir kapak
resmi büyüt
7

Milli davamız Kıbrıs

İndir kapak
resmi büyüt
8

Unutulan vatan Doğu Türkistan

İndir kapak
resmi büyüt
9

Ahıska Türklerinin vatan hasreti

İndir kapak
resmi büyüt
10

Şuara Suresi; 29-35 (Deccalin düşüncesini savunmayan müminler her devirde hapse konmaya, vatan haini gibi gösterilmeye çalışılmıştır.)

kapak
resmi büyüt
11

Vatan bölünmez. Vatanını sen böldürdüğünde, dinini, imanını, haysiyetini, şerefini, namusunu beş paralık ettin demektir.

kapak
resmi büyüt
12

Şehit almak serbest. Alabiliyorlarsa alsınlar ama vatanımızı vermeyiz, bayrağımızı vermeyiz.

kapak
resmi büyüt
13

Hangi ülke, kim saldırırsa saldırsın, topraklarımızı, dinimizi, imanımızı, haysiyetimizi, şerefimizi elimizden almaya kalkarsa ölüm pahasına karşılık veririz. O kadar. Hiç lafı uzatmaya gerek yok. Şöyle böyle yaparız, tehditler, hikayeler falan. Lafı uzatmaları yersiz.

kapak
resmi büyüt
14

Şehit ailesini fakir tutmak, insanlara muhtaç hale getirmek çok onur kırıcı ve çok küçük düşürücü olur. Şehit aileleri öncelikle girsin, çalışsınlar. Rahat etsinler onlar. Onlar Allah rızası için, din için, iman için, vatan için, millet için, bayrak için, namus için hepsinin üstünde Allah rızası için canlarını vermişler. Toprak altına girmiş ve cennete gitmiş. O AİLELERE BAKMAK NAMUS BORCUDUR. AKSİ NAMUSU KİRLETİR.

kapak
resmi büyüt
15

Vatanı bölmek isteyenler zaten haysiyetsiz, namussuz, karaktersiz iblis takımıdır. Dünyanın en aşağılık, en şerefsiz adamlarıdır. Böyle bir şeye ılık bakan da aynı kafaya yaklaşır. Çok çok çirkin olur, çok yakışıksız olur.

kapak
resmi büyüt
16

Vatanın muhafazası için yapılan mücadele hiçbir zaman bitmez.

İndir kapak
resmi büyüt
17

Başkanımız bir kez daha “Tek vatan, tek bayrak, tek millet” dedi

kapak
resmi büyüt
18

NEFES ALMAKTAN NASIL BIKMIYORSAK, YEMEK YEMEKTEN NASIL BIKMIYORSAK; HAYSİYETİMİZİ, NAMUSUMUZU, ŞEREFİMİZİ, BAYRAĞIMIZI, VATANIMIZI, MİLLETİMİZİ KORUMAKTAN DA BIKMAYIZ.

kapak
resmi büyüt
19

Gül'den Aleviler'e: Hepimiz asli vatandaşız

kapak
resmi büyüt
20

Şahsa sevgi ayrıdır, vatanın menfaatlerine sevgi ayrıdır. Hem vatanın menfaatlerini sevsin, hem şahsını sevsin. Bu yönde bir politika izlenmesi lazım.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
2, A, B, C, D, E, G, H, İ, K, M, N, P, Ş, T, U, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 127
Bu sayfada Vatan etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Vatan hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Vatan ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Vatan ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Vatan sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top