MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Hizmet

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 37
1

Paylaşım siteleri Allah'a hizmet edecek şekilde kullanılmalı, gaflete hizmet edecek şekilde kullanılmamalı

İndir kapak
resmi büyüt
2

Allah'a Hizmet (http://www.allahahizmet.com/)

kapak
resmi büyüt
3

Bediüzzaman Said Nursi'nin dilinden ahir zaman -2-

İndir kapak
resmi büyüt
4

Tıbb-i nebevi

İndir kapak
resmi büyüt
5

Tegabün Suresi; 11-16 (Tevekkülü unutanın dünya üzerine çöker. Tevekkül edenin de bütün dünya hizmetine girer, çok rahat yaşar)

kapak
resmi büyüt
6

Sebe Suresi, 46-50 (Allah yolunda yapılan hizmetten para alınmaz, akıl hastalarıyla ilgili kanun maddesi numaralı ayet ve diğer konular)

kapak
resmi büyüt
7

Sebe Suresi, 46 - 50 (Allah yolunda yapılan hizmetten para alınmaz, akıl hastalarıyla ilgili kanun maddesi numaralı ayet ve diğer konular)

kapak
resmi büyüt
8

Her Kuş Tüyü Çeşidinin Bir Amaca Hizmet Ettiğini Biliyor Musunuz?

kapak
resmi büyüt
9

Komünistlerin iyi bir yönü idealisttirler. Kendilerini o davaya adayandırlar. Eğer bir komünist Müslüman hale gelirse ama o kişiliği ile mükemmel hizmet eder.

kapak
resmi büyüt
10

Dava adamının para karşılığı Allah yolunda hizmet etmesi haramdır. Dolayısıyla ücretsiz hatta kendisi üstüne ücret vererek davasına hizmet eder. Kitap alır dağıtır, kendi parasıyla insanlara imkan sağlar.

kapak
resmi büyüt
11

Milletimize yapılacak en büyük hizmet, Darwinist eğitimin kaldırılmasıdır.

kapak
resmi büyüt
12

Masonlar İslam ahlakının dünyaya hakimiyetinde çok büyük hizmet verecekler.

kapak
resmi büyüt
13

Müslümanlarda Mehdi (as)’a karşı bir hayranlık ve derin bir muhabbet vardır. O bizim İslam’a hizmetimizi engelleyen bir husus değil. Bilakis bizi coşturan, heyecanımızı artıran bir husus.

kapak
resmi büyüt
14

Biz kıyamet yarın bile kopacak olsa İslam’a hizmetle mükellefiz.

kapak
resmi büyüt
15

Başbakanlık çok zor bir hizmet. Başbakanımızın yaptığı faaliyeti yapabilecek çok az insan çıkar.

kapak
resmi büyüt
16

Hayır bereket için, İslam’a hizmet için Cenab-ı Allah’tan uzun ömür istenir ki bol hizmet edebilesin, çok fazla sevap alabilesin. Yaşamak için değil, Kuran’a, Allah’a hizmet etmek için, sevap almak için uzun ömür istenir.

kapak
resmi büyüt
17

Müslüman uzun ömür ister Allah’tan ki daha çok sevap kazanabilmek için, İslam’a daha çok hizmet edebilmek için.

kapak
resmi büyüt
18

Sayın Adnan Oktar'ın Yeni Açıklamaları (18 Şubat 2013; 21:00)

kapak
resmi büyüt
19

Türkiye olarak bir büyüklük iddiamız yok. Büyük olan Allah'tır. İşte, “Türkiye büyük ağabey” vs. Değil. Türkiye Allah rızası için hizmet etmeye, hadimliğe talip.

kapak
resmi büyüt
20

Türkiye bölgenin hadimidir Allah için, Allah rızası için. Biz bütün ülkeleri, bütün devletleri saygıyla baş tacı yapıyoruz. Hepsine ayrı ayrı çok değer veriyoruz. Halklarını çok seviyoruz, hürmet ediyoruz. Hadimlik iddiasıyla ortaya çıkıyoruz. Bizim unvanımız hadimlik. Hadim olmak yeterlidir.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
A, B, D, H, K, M, Ö, P, S, T
 
1-20 / Toplam: 37
Bu sayfada Hizmet etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Hizmet hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Hizmet ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Hizmet ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hizmet sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top