MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Silah

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 235
1

Silahlara değil, halkların refahına yatırım yapalım

kapak
resmi büyüt
2

Sosyal Darwinizm (http://www.sosyaldarwinizm.com/)

kapak
resmi büyüt
3

Sosyal Silah Darwinizm

İndir kapak
resmi büyüt
4

Şeytanın Bir Silahı: Romantizm

İndir kapak
resmi büyüt
5

Şeytanın bir silahı: Romantizm

İndir kapak
resmi büyüt
6

Akıllı silahlar: Antikor

İndir kapak
resmi büyüt
7

Bombardıman böceği

İndir kapak
resmi büyüt
8

Aşırı savunma giderlerinin düşündürdükleri

kapak
resmi büyüt
9

Duran Kalkan: Silahlı çözüm sürecindeyiz

kapak
resmi büyüt
10

Nükleer silah günahtır

kapak
resmi büyüt
11

Silah ve komünistlik iç içedir. Marksist Leninist olup da, Stalinist olup da, silahtan uzak kalmak diye bir şey olmaz. Yani BİR MARKSİST, LENİNİST, STALİNİST İÇİN SİLAH, ETLE KEMİK GİBİDİR. Birbirinden ayrılmaz.

kapak
resmi büyüt
12

Sonunda insansız silahlar sınıra yerleştirildi!

kapak
resmi büyüt
13

Şiddet ve terör komünizmin tek silahıdır.

kapak
resmi büyüt
14

PKK komünist örgüttür, asla silah bırakmaz. PKK'nın insafına sığınan bir üslup kullanmak çok çok yanlış olur. PKK ile bilimsel ve fikri mücadele dışında kesinlikle sonuç alınmaz.

kapak
resmi büyüt
15

PKK silahla şımarmış durumda, silahı bırakmaz.

kapak
resmi büyüt
16

PKK'nın elinden silahı ancak felsefesini çürüterek alabiliriz.

kapak
resmi büyüt
17

PKK’ya namluyla hiçbir şey anlatılmaz, bilimle anlatılır, felsefeyle anlatılır.

kapak
resmi büyüt
18

PKK şu ana kadar aldığı neticeyi silahla aldı. Bundan sonra da silahla almayı düşünecektir. Asla ve kesinlikle silah bırakmaz. Yani ölür yine bırakmazlar. Asla kabul etmezler. Adamlar iki seçenek için yaşıyorlar: Ölmek veya öldürmek. Üçüncü bir tercih kabul etmiyorlar.

kapak
resmi büyüt
19

PKK bu noktaya silahla geldi, bundan sonra da silahla devam eder. Örgüt asla silah bırakmaz. PKK, komünist devlet kurmadıktan sonra terörden vazgeçmez. Ancak fikri mücadele ile PKK’yı etkisiz hale getirmek mümkündür.

kapak
resmi büyüt
20

PKK’ya “silahı bırak” değil, “o fikri bırak” demek gerekir. PKK’lıların silahları; kafalarındaki komünist, Marksist fikirlerdir. Komünist katil fikirleri kafalarında durduktan sonra silah bıraktırmanın faydası olmaz. Zaten PKK mümkün değil silah bırakmaz. Buna karşı yapılacak en güçlü faaliyet, Darwinist eğitime son vermektir.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
", , A, B, C, D, E, F, G, H, İ, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y
 
1-20 / Toplam: 235
Bu sayfada Silah etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Silah hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Silah ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Silah ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Silah sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top