MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Modern

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 226
1

Tıbb-i nebevi

İndir kapak
resmi büyüt
2

Modern çağda batıl bir din: New Age

İndir kapak
resmi büyüt
3

Avrupa Birliği, batılılaşma ve modernleşme

kapak
resmi büyüt
4

BENİM ANLATIMLARIMLA MİLYONLARCA İNSAN HİDAYETE KAVUŞTU. Mason localarını siz dışladınız. Ben onlara sahip çıktım. 100’e yakın mason Müslüman oldu, maşaAllah. Yabancılardan çok çok fazla insan Müslüman oldu. Dünyada ilk defa oluyor. Aydın tabakada, modern gençlik arasında İslam çığ gibi yayıldı.

kapak
resmi büyüt
5

Dediklerimin doğru olduğunu Darwinizmin tamamen yenilmesiyle göreceksiniz. İslam dünyaya modern İslam olarak, bizim tarif ettiğimiz İslam anlamında hakim olacak.

kapak
resmi büyüt
6

Yobazlık tarzında İslam hakim olmayacak. Benim tarif ettiğim, bizim tarif ettiğimiz tarzda. Başbakan da söylüyor ya, “Modern İslam”. O tarzda İslam hakim olacak.

kapak
resmi büyüt
7

Sahabe dönemi gibi modern dindarlık dünyanın kurtuluşudur.

İndir kapak
resmi büyüt
8

Modernliği, modern İslam anlayışını Türkiye’ye, İslam alemine ilk getiren Bediüzzaman Said Nursi’dir. Mehdiyet’in kapısını açmıştır.

kapak
resmi büyüt
9

İslam’ın modern yüzünü, temiz yüzünü, kaliteli yüzünü, yapmacık olmayan dürüst yüzünü gösterirsek, Mehdi (as) gibi özlü konuşursak, Kuran’la konuşursak, hurafeleri temizlersek, bilime, sanata, estetiğe, güzelliğe, özgürlüğe, demokrasiye gereken değeri verirsek, sanatı ve bilimi yüceltirsek İslam dünyaya hakim olacak.

kapak
resmi büyüt
10

Bağnaz insanların çoğu küt oluyorlar, çok sıkıcı. Bağnazların çocuklarının çoğu modern yaşıyor. Mesela kızları hep açık. Birçoğu da namaz kılmıyor. Dindar arkadaşları pek olmuyor onların. Bu işte kalitesizliğe tepkiden oluyor. Hâlbuki kaliteli bir çevre görmüş olsalar öyle anormal bir tavrın içine hiç girmezler.

kapak
resmi büyüt
11

Bilimi ve sanatı esas alan, Allah'tan korkan, Kuran'ı samimi yorumlayıp, uygulayan modern ve kaliteli Müslüman modeli yayılıyor.

İndir kapak
resmi büyüt
12

Türkiye’de ve dünyada Müslümanlara modern İslam modelini biz gösterdik.

kapak
resmi büyüt
13

Ürdün Başbakanı: Siz İslam’ın Modern Dünyadaki Örneğisiniz

kapak
resmi büyüt
14

Fakire fukaraya ücretsiz bilgisayar, internete ücretsiz havadan erişim, kotanın kalkması, bunlar hayati. O zaman gerçek modern Türkiye’ye hızla ilerleriz, inşaAllah.

kapak
resmi büyüt
15

İnsanlar bağnazlıkla iman etmez ama modernlikle iman eder.

kapak
resmi büyüt
16

Gençlerimizde dindarlığa ciddi bir eğilim var, bu çok güzel. Modernlik aşama aşamadır, alt modernlik vardır, orta modernlik vardır. Bizim istediğimiz ultra modern ve dindar bir modeldir.

kapak
resmi büyüt
17

Ultra modern Müslümanlık, sanata-estetiğe müthiş bir eğilim ve bilimi en üst seviyeye çıkartmaktır. Üslup güzelliğidir. En güzel tavrı, en güzel görünümü kısacası her şeyin en güzelini hedeflemektir. Vicdanımıza tam uyduğumuzda ultra modern Müslüman oluruz.

kapak
resmi büyüt
18

İslam'ın özü ultra moderndir, müşriklerin hurafeleri ve yaşam tarzları da ultra bağnazdır.

kapak
resmi büyüt
19

Ultra modern dindarlık sevginin en yüksek derecede yaşanmasıdır. Peygamberimiz (sav) ultra modern ve yakışıklıydı.

kapak
resmi büyüt
20

Ultra modern Müslüman ne demektir?

İndir kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, A, B, C, D, E, F, G, H, İ, K, M, O, P, R, S, T, Ü, Y
 
1-20 / Toplam: 226
Bu sayfada Modern etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Modern hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Modern ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Modern ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Modern sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top