MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Diyalektik

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 25
1

Komünizm gizleniyor

kapak
resmi büyüt
2

Materyalizm'in kanlı yüzyılı

kapak
resmi büyüt
3

Terörizmi besleyen ideolojiler

kapak
resmi büyüt
4

Arap Aleminde Darwinist Fitne (http://www.arapalemindedarwinistfitne.com)

İndir kapak
resmi büyüt
5

Nazi ideolojisi: Komünizm'in gerçek temelleri

İndir kapak
resmi büyüt
6

Komünist ideolojilerin temeli 2

İndir kapak
resmi büyüt
7

Komünist ideolojilerin temeli 1

İndir kapak
resmi büyüt
8

Devletin diyalektik felsefeyle ilmi olarak hesaplaşması zaruri ve hayatidir. Ya Marksist, Leninist, Darwinist, materyalist felsefe yenilecek ya devlet ona uyacak.

kapak
resmi büyüt
9

Marksist-Leninist felsefeye, diyalektik felsefeye inanıyorlar ve dünyanın en modern felsefesi olduğuna inanıyorlar. Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük dinidir. En büyük ümmet topluluğu bu dindedir dünyada.

kapak
resmi büyüt
10

Komünistse nedir çözümü? Diyalektik felsefenin geçersizliğinin anlatılması, Darwinist, materyalist sistemin bilimle ortadan kaldırılması gerekiyor.

kapak
resmi büyüt
11

Sosyal Darwinizmi ve Darwinizmi felsefe olarak var gücünle desteklersen diyalektik felsefeyi her yönüyle kabul etmiş oluyorsun. Diyalektik felsefeyi sen savunuyorsan o zaman tarihin diyalektiğini de kabul etmek durumundasın. Tarihin diyalektiğini kabul ediyorsan Marksist, komünist olursun. Stalinist, Leninist olursun.

kapak
resmi büyüt
12

Gece gündüz gençlere Darwinist, materyalist eğitim yaparsan, diyalektik felsefeyi anlatırsan onlar da diyalektik felsefeye uyuyorlar. Diyalektik felsefeye uyan adam da Marksist, Leninist oluyor. Leninist olunca da işte böyle terörist, anarşist olur. Darwinizmin, materyalizmin geçersizliğinin anlatılması lazım.

kapak
resmi büyüt
13

Darwinist, materyalist bir insan Allah’ı inkar ediyorsa zaten komünist olmuş oluyor. Yani diyalektik felsefeyi kabul ediyorsa, doğanın diyalektiğini, canlıların diyalektiğini, tarihin diyalektiğini kabul ediyorsa zaten Marksist, komünist olmuş oluyor.

kapak
resmi büyüt
14

Marksizm’in kökenidir diyalektik felsefe. Hastalık kökünden düzeltilmesi gerekiyor. Darwinizm, materyalizm hastalığının tedavi edilmesi gerekiyor.

kapak
resmi büyüt
15

Diyalektik felsefe savunulduğu müddetçe, Marksist felsefe diyalektiğin üstüne oturduğu için, dünyayı sarmaya devam edecektir.

kapak
resmi büyüt
16

Sosyalist enternasyonalin temel inancı ne? Darwinizm, materyalizm. Dini odur. Diyalektik felsefeyi savunur, Marksist düşünceyi savunur. PKK neyi savunuyor? Marksizmi savunuyor, diyalektik felsefeyi savunuyor; Darwinist ve materyalist.

kapak
resmi büyüt
17

Devlet, diyalektik felsefeyi resmi olarak anlatmaktan vazgeçmeli.

kapak
resmi büyüt
18

Devletimiz Darwinist, materyalist eğitime son versin. Diyalektik felsefeyi resmi felsefe olmaktan çıkarsın.

kapak
resmi büyüt
19

Terör örgütü diyalektik felsefeye inanıyor. Devlet,anti diyalektik felsefe anlatımı yapması gerekiyor. Terör örgütü Darwinizme inanıyor. Anti Darwinist çalışma yapılması gerekiyor. Terör örgütü materyalist. Anti materyalist çalışma yapılması gerekiyor.

kapak
resmi büyüt
20

Darwinist-materyalist düşünce kalktığında çatışma ruhu da kalkacaktır. Çünkü Marksist düşünce hep çatışmayı esas alır.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
A, D, G, İ, K, M, N, P, S, T
 
1-20 / Toplam: 25
Bu sayfada Diyalektik etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Diyalektik hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Diyalektik ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Diyalektik ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diyalektik sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top