MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Depresyon

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-11 / Toplam: 11
1

Dinden uzak yaşamanın sonuçları: Stres ve Depresyon

İndir kapak
resmi büyüt
2

Dinden uzak yaşamanın sonuçları:Stres ve depresyon

kapak
resmi büyüt
3

Dinden uzak yaşamanın sonuçları: Stres ve depresyon

kapak
resmi büyüt
4

Uyuşturucu, antidepresan yiyecek içecek gibi kullanılıyor. Neden? Çünkü Mehdiyetin o güzel, sıcak iklimi oluşmadı. Sevgi oturmadı dünyaya, merhamet oturmadı, dostluk oturmadı. O öyle olunca antidepresanlar gıda haline geliyor.

kapak
resmi büyüt
5

Sevgisizlikten, sıkıntıdan, üzüntüden kanser oluyorlar, ülser oluyorlar. Binbir türlü hastalık gelişiyor ve ruh hastalıkları gelişiyor. Halkın büyük bir bölümü %70-80’ni sinir ilaçları kullanıyor. Halbuki sevgi hakim olsa hiçbir şeye gerek yok. O sinir ilaçlarının hiçbirine ihtiyaç kalmaz. Sevgisizlik insanın bedeninin kaldırabileceği bir şey değildir.

kapak
resmi büyüt
6

İnsanlar sıkıntıya zorluğa dayanamıyor. %60-70 insanlar antidepresan kullanıyorlar. Müthiş bir korku dünyayı sarmış vaziyette. Dost olalım, kardeş olalım, her dinden her inançtan insanla sevgiyle, dostluk içinde yaşayalım.

kapak
resmi büyüt
7

Merak Ettikleriniz - 03

İndir kapak
resmi büyüt
8

Dünyamızı tehdit eden ciddi bir tehlike: Bedavacılık kültürü

kapak
resmi büyüt
9

Milenyum Kuşağını Kazanmak Geleceği Kazanmaktır

kapak
resmi büyüt
10

Tevekkül en güçlü antidepresandır.

İndir kapak
resmi büyüt
11

Depresyona Karşı En Güçlü İlaç Sevgidir

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
D, İ, M, S, T, U
 
1-11 / Toplam: 11
Bu sayfada Depresyon etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Depresyon hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Depresyon ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Depresyon ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Depresyon sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top