MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

kalite

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 460
1

Kaliteli insanlar oluşması için Kalite Bakanlığı kurulabilir.

İndir kapak
resmi büyüt
2

Kalitesizlik tehlikesi var. Buna karşı devletin özel önlem alması lazım. Özel politika üretmesi lazım. Çok tehlikeli olur kalitesizlik. Bir süre sonra yozlaştırıcı ve yıkıcı etkisi olabilir.

kapak
resmi büyüt
3

Bütün Avrupa’da kalite arayışı vardır. Amerika’da kalite arayışı vardır. HER ŞEYİN EN YÜKSEK KALİTESİNİ ELDE ETMEYE ÇALIŞMAK LAZIM.

kapak
resmi büyüt
4

Çok çok tehlikelidir kalite düşüklüğü. Yobazlığa zemin hazırlar. KALİTELİ BİR ORTAMDA YOBAZLIK KALMAZ.

kapak
resmi büyüt
5

Yobazların en rahatsız olduğu şey, kalitedir. Yobazlığın ana özelliği de kalitesizliktir.

kapak
resmi büyüt
6

En yüksek kaliteyi hedeflemek lazım. Avrupa kalitesinin üstünü hedeflemek lazım. Kalitenin, milli politika olması gerekiyor.

kapak
resmi büyüt
7

Kalitesiz tiyatro, kalitesiz parklar, mesela kalitesiz eğlence, kalitesiz müzik, kalitesiz kıyafet çok çok tehlikedir. Kalitesiz konuşmalar, kalitesiz evler, kalitesiz sokaklar yani ortalık cehenneme döner. Allah esirgesin. KALİTE BİR DÜŞMEYE BAŞLADI MI, ÇIĞ GİBİ GELİŞİR.

kapak
resmi büyüt
8

Pejmürde insan olmaması lazım, pejmürde ortam olmaması lazım. Ortadoğu’da bu büyük bir beladır, muazzam bir kalitesizlik hakimdir. BÜTÜN İSLAM ÜLKELERİNDE KALİTENİN EN YÜKSEK DERECESİ HEDEFLENMESİ LAZIM.

kapak
resmi büyüt
9

Avrupa tarzı bir demokrasi ve Avrupa tarzı bir kalite Türkiye’ye yakışır. Hatta onların üstünde bir kalite anlayışı Türkiye’ye yakışır. Hiç gecikmeden bunun yapılması lazım.

kapak
resmi büyüt
10

MEDENİYETİN, ZENGİNLİĞİN, MÜREFFEH OLMANIN ÖLÇÜSÜ KALİTEDİR. KALİTE GİTTİĞİNDE CEHENNEM ÖZELLİKLERİ BAŞLAR. O da zincirleme bozukluğa sebep olur. Sanayiye de, sanata da, bilime de, insanların ruh dünyasına da etki eder.

kapak
resmi büyüt
11

Kalite çok hayatidir, en yüksek kaliteyi hedeflemek lazım. Kalitenin, devlet politikası olması lazım.

kapak
resmi büyüt
12

Cennet kalitelidir, Resulullah (sav) çok kaliteliydi. Sahabe dönemi kaliteliydi. KURAN BİZDEN KALİTEYİ İSTER. Müslüman’ın gönlü kaliteden yanadır. Kaliteye çok önem verelim. Kılıkta, kıyafette, üslupta her şeyde kalite.

kapak
resmi büyüt
13

KALİTE EKSİKLİĞİ BÜYÜK BİR BELADIR. Bütün Ortadoğu’nun belası. HER YERDE ONUN ACISI HİSSEDİLİYOR. Mısır’da, Ürdün’de, Lübnan’da, Filistin’de muazzam bir kalitesizlik bütün İslam alemini sarmış vaziyette.

kapak
resmi büyüt
14

Kalitenin devlet politikası olarak ortaya konması lazım.

kapak
resmi büyüt
15

Kalite çok hayatidir. Resulullah (s.a.v) zamanında kalite vardı. Davranışta kalite, üslupta kalite, giyimde kalite, temizlikte kalite, her yere kalite hakim oldu.

kapak
resmi büyüt
16

Sanatta en yüksek noktanın oluşması lazım. Kalitede en yüksek noktanın oluşması lazım. O zaman dünya teknik anlamda güzel olur.

kapak
resmi büyüt
17

ÇOK FAZLA PARA İSTEMEZ KALİTE. KAFA İSTER, ZEVK İSTER, SANAT EĞİLİMİ İSTER. Mesela bir kadın çok pahalı malzeme ile de çok kalitesiz olabilir. Mesela çok ucuz malzeme ile çok kaliteli olabilir. Kafa, vicdan işi bu. SANAT GÜCÜNÜN RUHU KAPLAMASI İLE İLGİLİ. BU DA İMAN VE AKILLA BAĞLANTILI. Hepsi iç içeler.

kapak
resmi büyüt
18

Müslüman’ın her yeri tertemiz olur, öyle olacak, nur gibi olacak. Kalitesizlikte temizlik de olmuyor.

kapak
resmi büyüt
19

Her yer güzel, kaliteli olacak, çiçek gibi olacak. Köyleri, kasabaları güzelleştireceğiz. Avrupa’yı bağrımıza basacağız, Musevileri, Hıristiyanları, Masonları hepsini bağrımıza basacağız. Hepsi Muhammedi olacak.

kapak
resmi büyüt
20

Müslümanlık dünyanın en kaliteli insanlarının yaşam şeklidir.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, , A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, K, L, M, N, O, P, S, T, U, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 460
Bu sayfada kalite etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın kalite hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, kalite ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca kalite ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. kalite sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top