MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Donald Trump

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 279
1

Özgürlükler Beldesi Tehlikede Mi?

kapak
resmi büyüt
2

Donald Trump'ın Tehlikeli Söylemleri

kapak
resmi büyüt
3

Donald Trump Ayrımcılığı Değil, Radikal Terörü Kökten Bitirecek Çözümleri Hedeflemelidir

kapak
resmi büyüt
4

Trump'ın sakıncalı seçim propagandaları

kapak
resmi büyüt
5

Donald Trump’da kovboy kültürü var insanlara sevgiyle yaklaşmıyor bu çok büyük tehlike.

İndir kapak
resmi büyüt
6

Donald Trump'ın sevgisiz üslubu hem Amerika için hem dünya için tehlikeli.

İndir kapak
resmi büyüt
7

Donald Trump'ın sevgisiz üslubu güzel değil, bağnaz zihniyet de bu sevgisizliğe zemin hazırlıyor.

İndir kapak
resmi büyüt
8

Sayın Adnan Oktar'ın 12 Haziran 2016 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

kapak
resmi büyüt
9

Trump'ın eski Amerika'ya duyduğu özlem samimi, sıcak Amerikan ahlakını canlandırırsa güzel olur. Amerikan halkının dindarlıkları güzeldir. Bu eski ahlaklarından uzaklaşmışlardı. Trump yapabilirse dindar Amerika'yı inşa etmeye çalışmalı. Dindarlık güzelliktir, berekettir. Amerikan halkının yeniden dindar olması onları yeniden berekete kavuşturur.

10

Donald Trump'ın eski Amerika'ya duyduğu özlem samimi, dindar Amerikan ahlakını canlandırırsa güzel olur.

İndir kapak
resmi büyüt
11

Trump'ın seçilmesini olumsuzluk gibi lanse etmek doğru değil. Trump Amerika'ya eski ruhunu kazandırmayı başarabilir. Obama sosyalistti, İngiliz derin devletinin etkisiyle dünyada büyük tahribatlara sebep oldu. Trump’ın seçilmesi bunların giderilmesi için bir fırsat olabilir. Amerika'nın daha büyük iç çatışmalara sürüklenmemesi için Trump'ın korunmasına özen gösterilmesi iyi olur.

12

Soros zihniyeti kendi destekledikleri aday seçilmeyince ayaklanmalarla seçimleri geçersiz kılmaya çalışıyorlar.

13

Trump'ın İngiliz derin devletine yandaşlık yapmayacağını anladıkları için her zamanki karalama yöntemleriyle Trump'ın üzerine gidiyorlar.

14

ABD'deki karşı ayaklanmaları İngiliz derin devleti organize ediyor ve bir şekilde Trump'ı devirmeyi düşünüyorlar gibi görünüyor. ABD'yi son dönemde ekonomik ve ahlaki yönden çökerten de İngiliz derin devletidir.

15

Trump'ın çok iyi korunması gerekir. İngiliz derin devleti büyük eylem girişiminde de bulunabilir. İngiliz derin devletinin talimatıyla Trump'a suikast girişimi olabilir.

16

İngiliz derin devleti etkisindeki düşünce kuruluşlarına Trump itibar etmiyor, bu yüzden de Trump hedef alınıyor, suikaste karşı çok dikkatli olsun.

17

Trump'a oy verenleri anormal Clinton'a oy verenleri normal görmek saygıya uygun değildir. Hepsinin kararına saygı duymak gerekir.

18

Obama, Trump'la yaptığı görüşmede kendince değer vermediğini gösteren mimikler yaptıysa bu Obama'nın kendisini küçük düşürür. Her ne olursa olsun halkın seçtiği insana saygı duyulur. Saygısız, züppe, alaycı tavır ve üslup İngiliz derin devletinin ahlakıdır.

19

Trump'ın Amerikan rüyasını gerçekleştirme ideali güzel. Bu, Amerika'nın yeniden dindar olması demektir.

20

Amerikan seçimleri İngiliz derin devletinin planlarına bir tokat oldu. İslam alemi de İngiliz derin devletine karşı Trump'ı desteklesin.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, 1, A, B, C, D, E, H, İ, M, Ö, P, R, S, T, Y
 
1-20 / Toplam: 279
Bu sayfada Donald Trump etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın Donald Trump hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, Donald Trump ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Donald Trump ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Donald Trump sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top