MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

İran-Türkiye-Rusya

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-13 / Toplam: 13
1

Hayır, Türkiye ve Rusya bu sefer tuzağa düşmeyecek

İndir kapak
resmi büyüt
2

Ağır siyaset anlayışıyla değil de çok seri hareket ederek hem İran ile hem Rusya ile çok güçlü ittifak kuralım, her alanda işbirliği yapalım.

3

İslam dünyasının iki büyük gücü olan Türkiye ve İran çatışmayacak, Rusya ve Pakistan’ı da yanımıza alıp, birleşeceğiz.

İndir kapak
resmi büyüt
4

Moskova Zirvesi ve Büyük İttifak

İndir kapak
resmi büyüt
5

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ettiğinde tüm bölge huzurlu ve rahat olur.

İndir kapak
resmi büyüt
6

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ettiğinde hem bu ülkeler hem de tüm bölge huzurlu ve rahat olur. İsrail ve İslam ülkeleri de bu ittifaka dahil olacak.

7

Rusya'nın karşı karşıya kaldığı saldırıların bir etkisi olmayacaktır. Özellikle Türkiye, İran, Rusya ittifak ederse çok sağlam bir güç olur.

8

Rusya, İsrail, İran ve Türkiye gecikmeden ittifak etmeli. Bölgede İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozalım.

İndir kapak
resmi büyüt
9

Türkiye, Rusya, İran tam ittifak etse hiç kimse bu güçlü ittifakı sarsacak bir şey yapamaz. İngiliz derin devleti tam felç olur.

10

Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.

11

Türkiye ve Rusya, Çin'e de sahip çıksın. Türkiye, İsrail, Rusya, Çin ve İran birleşirse çok etkili bir ittifak olur.

12

Suriye için yeni dönem

kapak
resmi büyüt
13

Devir teslim töreninde Donald Trump'a Türkiye, Rusya, İran ve Çin en yüksek seviyede destek vermeli.

İndir kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
A, D, H, İ, M, R, S, T
 
1-13 / Toplam: 13
Bu sayfada İran-Türkiye-Rusya etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın İran-Türkiye-Rusya hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, İran-Türkiye-Rusya ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca İran-Türkiye-Rusya ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İran-Türkiye-Rusya sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top