MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Eser listesi

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 65584
1

Kıbrıs'ta toprak verilmesi gibi bir durum hiçbir zaman olmayacaktır.

2

Peygamberimiz ve sahabe Ehl-i Kuran'dı. Peygamberimiz zamanında hiçbir mezhep yoktu. Biz Peygamberimiz dönemi İslamı yaşansın istiyoruz.

3

Savaşlara, kavgalara, tanklara, toplara ayrılan paralar halkın refahına ayrılmış olsa dünyanın hiçbir yerinde açlık, fakirlik kalmaz.

4

Yaşlılara, büyüklere hizmet çok büyük bir sevaptır. Hep sabırla, sevgiyle, şefkatle yaklaşmak gerekir.

5

İttihad-ı İslam'a, Mehdiyet güzelliğine doğru hızla ilerliyoruz. Dünyanın cennet gibi olacağı günlere gidiyoruz inşaAllah.

6

İnsanların şık ve bakımlı olması diğer insanlara saygısını gösteren bir ölçüdür. Sadece işlevsel kıyafet olması, bakımsızlık güzel değil.

7

Azerbaycan'ı kendi ülkemiz kendi canımız gibi seviyoruz. Allah bizleri Azeri canlarımızla cennette de kardeş kılsın inşaAllah.

8

İngiliz derin devletinin kendini gizleme tekniğine hiç kimse aldanmamalı.

9

Bediüzzaman'ın anlatımlarına göre Hz. Mehdi şu an görev başında. Mehdiyet devri Hicri 1400'ler yani içinde bulunduğumuz dönemdir.

10

15 Temmuz alçak darbe girişiminin başarılı olmamasının sebebi Türkiye'nin Mehdiyetin manevi koruması altında olmasıdır.

11

Hz. Mehdi'nin mücadelesi ilmi ve fikri olacaktır. Silahlı bir mücadelesi asla olmayacaktır.

12

Hayvancılık ve ziraat, Türkiye'nin en üzerinde durması gereken iki konudur. Bu alanlardan yüzlerce iş kolu çıkar, istihdam artar.

13

İstanbul'un yer altının örümcek ağı gibi yollarla donatılması gerekir. Trafik yer altına alınırsa müthiş bir rahatlama olur.

14

İyilerle kötülerin ilmi mücadelesi hep olacak ve Allah'ın sevdiği iyiler galip gelecek.

15

Namaz, Allah'a sevgimizi ve saygımızı gösterdiğimiz çok güzel bir ibadettir.

16

Hz. Hızır devletlerin kurulması ve yıkılması dönemlerinde görev başında olur.

17

Topluma ruh kazandıran sevgidir. İşte bu coşkulu sevgiyi insanlara yaşatacak olan Mehdiyettir.

18

Mehdiyet devrinde çok büyük bir bolluk olacak. Mehdiyet siyasi bir hareket değildir. Sevgi hareketidir ve sosyal adalet sağlayacaktır.

19

Güzel ahlakın yükselmesi sağlanırsa turizm de yükselir. Sevgisiz, kalitesiz, güzellik karşıtı anlayış olduğunda bu sadece nefreti geliştirir.

20

Müslümanın gün boyu aklında tutması gereken sadece Allah ve samimiyettir. Allah gün boyunca müminin vicdanına doğruyu ilka eder.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, , , , (, &, #, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, Q, R, Ş, T, U, V, W, X, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 65584
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top