MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

İman hakikatleri

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-11 / Toplam: 11
1

Örümceklerin tavanda yürüyebilmelerinin sırrı

İndir kapak
resmi büyüt
2

Örümcekteki Mucize

İndir kapak
resmi büyüt
3

Örümcek Mucizesi (http://orumcekmucizesi.imanisiteler.com/)

kapak
resmi büyüt
4

Okyanuslardaki eşsiz sanat

İndir kapak
resmi büyüt
5

Okyanusta tek sıra halinde göç eden istakozlar

kapak
resmi büyüt
6

Özenle korunan kale: İnsan Vücudu

İndir kapak
resmi büyüt
7

Oltacı balığı

İndir kapak
resmi büyüt
8

ÖNCE MATERYALİST, DARWİNİST PUT SİSTEMİNİN BİLİMLE, MANTIKLA, AKILLA, FELSEFEYLE ORTADAN KALDIRILMASI GEREKİYOR, bizim yaptığımız gibi. İman hakikatlerinin anlatılması lazım. İnsanların imanlarının takviye edilmesi, güçlendirilmesi lazım. Kuran mucizelerinin anlatılması lazım. KURAN’IN HAK OLDUĞUNUN KALPLERE NAKŞEDİLMESİ GEREKİYOR. ONDAN SONRA ALLAH’IN HÜKÜMLERİNİ TEKLİF EDERSİN. Yorucu olmadan, akılcı ve Kuran’daki şekliyle.

kapak
resmi büyüt
9

Olağanüstü bir taşıyıcı Hemoglobin

İndir kapak
resmi büyüt
10

Önce deccalin putunu ortadan kaldıracaksın. Darwinizm’i, materyalizmi ortadan kaldıracaksın. Ne ile? İlimle irfanla, akılla fikirle. Sonra iman hakikatleri, Kuran mucizelerini anlatacaksın. O zaman iman eder insanlar.

kapak
resmi büyüt
11

Okullarda haftada 3 gün iman hakikatlerinin de anlatıldığı milli şuur dersi verilse gençlerin bütün motivasyonu, ruh hali, psikolojisi değişir. Çok faydalı olur.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
', 1, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, K, L, M, N, Ö, P, R, S, T, Ü, V, Y, Z
 
1-11 / Toplam: 11
Bu sayfada İman hakikatleri etiketi ile belirlenmiş olan konuları bulabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar'ın İman hakikatleri hakkındaki yazılarını, yorumlarını, düşüncelerini okuyabilir, İman hakikatleri ile ilgili videolarını, belgesel filmlerini izleyebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca İman hakikatleri ile ilgili önemli makaleleri okuyabilir ve dilerseniz bu konuları, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İman hakikatleri sayfalarındaki tüm materyali ödev ve tezlerinizde kullanabilir ve siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin site ve bloglarınızda yayınlayabilir ve kopyalayıp, çoğaltabilirsiniz.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top