MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 13270
1

Deccaliyet öyle bir oyun oynuyor ki Müslüman ülkeler Müslüman öldürmek için deccaliyete para verip silah alıyor, Müslümanlar şehit ediliyorlar.

2

Her şey tesadüfle oldu diyen Darwinizm dünya tarihinin insan aklıyla alay eden en berbat felsefesidir.

3

İngiliz derin devleti lobisinin çok yerde etkili olduğu görülüyor. Avrupa Birliği’nin Türkiye'ye karşı para konusunu gündeme getirmesi de bunun göstergesi.

4

Kıbrıs'ın Abdülhamit döneminde İngiltere'ye verilmiş olması utançla hatırlanması gereken bir durumken bazıları bundan adeta sevinç duyuyor.

5

Kırgızistan'da düşen uçak sebebiyle hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyoruz. Allah ailelerine sabır nasip etsin.

6

Ürdün, Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Pakistan da daha cesur olsun. İngiliz derin devletine karşı kararlı davransınlar.

7

Mehdiyetin bereketiyle Allah deccalin elini kolunu bağlıyor. Deccaliyet neye yeltense ayağına dolanıyor.

8

İslam ülkelerinin liderleri İngiliz derin devletinden çekinmesinler, cesur ve yiğit olsunlar. Cesur olurlarsa kimse kendilerine zarar veremez.

9

İsrail, Rusya, Çin, İran ile çok sıkı dost olalım. Hep birlikte İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

10

İyi insanlar da var ama kötüler çok fazla. Güvenilmez, dengesiz insan çok fazla. Böyle bir ortamda çoğu insan sevgiyi yaşama imkanı bulamıyor.

11

İngiliz derin devleti özünde korkaktır, adı deşifre edildiğinde dehşete kapılır.

12

Güzel ahlak çok zor ve karışık değildir. Mümin sadece samimi olacak, samimi vicdanını kullanacak. Allah güç yetiremeyeceğimiz bir imtihan vermez. Karmaşık ve zor olan, yorucu ve sıkıcı olan ahlaksız olmaktır. Ahlaksızlığın vereceği yorgunluk dehşettir. Samimi olmakta insan hiç zorlanmaz.

13

Kardeşlerimiz "hamdolsun" değil "Allah'a hamd olsun" şeklinde söylerse daha doğru ve güzel olur.

14

Zahiren öyle gibi görünse bile hiçbir mümin sıkıntı içinde ölmez, canını sevinç ve neşe içinde verir.

15

En önemli konu Allah'ın sevilmesi. Allah sevgiyi çok lezzetli yaratmış, tüm güzellikler, cennetteki tüm nimetler sevgi için yaratılmıştır.

16

Bir insanın iman etmemesi çok şaşırtıcı bir durum. Tek bir molekül tüm insanlardan daha akıllı, ama bunu anlamazdan geliyorlar.

17

Tutku Allah'ın müminlere özel verdiği bir nimettir, bir nurdur. Saygı olmadan sevgi olmaz. Bir kadının karşısındaki saygı duyulacak vasıflara sahip değilse o kişiye saygı duyamadığı gibi tutku da duyamaz.

18

Evrim teorisi şu an müfredattan kaldırılmış değil, sadece adı değiştirilmiş durumda. Hala “evrim yok, protein tesadüfen oluşamaz” denilemiyor. 700 milyon fosilin olduğu, bu fosillerin evrim olmadığını gösterdiği gençlere anlatılamıyor. Evrim her şeyi tesadüfle açıklayan hurafedir. Tek bir proteinin dahi tesadüfen oluşması bilimsel olarak mümkün değil. Canlıların tesadüf eseri olduğunu söylemek insan aklıyla alaydır.

19

Kuran'da evrim yoktur. Allah her şeyi "Ol" emriyle yaratmıştır. Aşama aşama evrimle yaratılış yoktur. Musa'nın asası bir anda yılana dönüşüyor. İsa'nın çamurdan yaptığı kuş canlanıp uçuyor. Bunlar evrimle değil Allah'ın ol emriyle yaratılıyor.

20

Enaniyet insan bedenini çürütür. Enaniyetli insan makul konuşamaz, makul mantık akışı yok olur, sevgi gücünü ve derin düşünmeyi kaybeder.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 13270
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top