MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 14843
1

Hz. Mehdi'ye zer aleminde Allah'a söz vermiş kişiler talebe olacaktır. Bir kişi zer aleminde Allah'a söz vermişse ne olursa olsun o söz yerine gelir.

2

Hayatın tek sırrı Allah'ı sevmektir. Kainatın amacı sevgidir. Din de sevgi içindir.

3

Güzellik sevginin istediği bedendir. Yapraklar, çiçekler, kediler, tavşanlar, insanlar Allah'ın bize sevdirdiği güzelliklerdir. Güzellik ve sevgi birliktedir. Allah hem güzel yaratır hem sevdirir. Allah sevgiyi vermese güzelliğin anlamı olmazdı.

4

Trump'ı hem İslam ülkeleri hem Çin, Rusya gibi ülkeler tam desteklesin. İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

5

Amerika ve Rusya'nın ittifak etmesi son derece doğaldır. Trump'ı bu dostluğu istiyor diye eleştirmek çok mantıksız.

6

Bir kadını korumak, bir kadına saygı duyup sevmek, kadına asil varlık olduğunu hissettirmek hem nimet hem zevktir. Kadınları sözle veya gözle rahatsız etmemek önemlidir.

7

Kadınlar kendini özgür hissediyorsa, bakımlı ve güzel olması suç haline getirilmiyorsa o zaman hayat güzel, kaliteli ve aydınlık olur.

8

Gece kulüplerinde gerçek eğlence olması için kadınların özgürce huzur içinde eğlenebilecekleri ortam olması lazım. Kadınların onuruna zarar gelmesinin tamamen engellenmesi önemli olandır. O zaman gerçek eğlence olur.

9

Peygamberimiz (sav) Ukaz Panayırında her görüşten insana, tüm kadınlara tebliğ yapıyordu. Kıyafetine göre kimseyi ayırmıyordu.

10

Gençlerin hepsinin canının yandığı konu sevgisizlik. Güzelliği görememeleri, aradıkları kaliteyi bulamamaları çok canlarını yakıyor.

11

Kalite için bol paraya ihtiyaç yoktur. Kalite gönül meselesidir. İnsan köyde yaşar ama evin önüne gül eker, temizler, ortam mis gibi kaliteli olur.

12

Müminin zamanı çok iyi değerlendirmesi, zaman mühendisi gibi davranması gerekir. İyi plan yapmak gerek. Plan yapılmadığında zaman insanı yutar.

13

Allah insanlardan samimiyet istiyor. Duada da samimiyet önemlidir. Allah samimi duayı kabul eder.

14

İman olmadan sevginin, kalitenin ve güzelliğin bir anlamı olmaz. İman da iman hakikatlerinin anlatılması, Darwinizmin yıkılmasıyla oluşur.

15

Kader sonsuz uzun zamanın sonsuz kısa zaman içinde yaşanıp bitmesidir.

16

PKK'ya karşı en etkili mücadele dinini yok etmektir. PKK'nın dini materyalizm, Darwinizm'dir. Darwinizmi ortadan kaldırmak en güçlü darbe olur.

17

Kader elips bir ekranda önümüzde sürekli akar. Önce dünyadaki kaderimizi izleriz sonra sonsuz hayatımızı izleriz.

18

İnsanlara önce güzelliğe karşı eğilimi öğretmek, güzelliğin sevginin bir gereği olduğunu anlatmak gerekir. Güzellik sevginin elbisesidir.

19

Mutluluk parayla olmaz. İnsan sarayda yaşar ama mutlu olamaz. Mutluluk imanla, Allah aşkıyla ve Allah korkusuyladır.

20

İçki içeni dinsiz olarak görmek olmaz. Uyarırız, anlatırız, Müslüman olarak yanlışını anlatırız ama o kişiye kardeşce yaklaşırız.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 14843
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top