MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 14818
1

Kadınların toplum içinde rahat etmesi için kadına saygının öğretilmesi gerekir. Toplu taşıma araçlarında kadınlara saygı çok önemlidir.

2

Türkiye'nin PKK'ya karşı yapacağı en etkili çalışma Darwinist materyalist sistemi çökertecek bir eğitim sistemidir. Bunun darbesi büyük olur.

3

Mülteci kardeşlerimiz bu vatanda kendi evinde gibi olmalı. Bir misafir kardeşimize saldırı olduğunda tüm vatandaşlar birlik olup onu korusun. Suriyeli misafirlerimizi sevmeyenlere sorsak sevdikleri bir kişi bile olmuyor. Tüm dünyaya nefretle ve öfkeyle bakıyorlar.

4

Tayyip Hocam'ı desteklemek siyasi parti meselesi değildir. Tayyip Hocam'ın şevki, gayreti, samimiyeti açık, milletçe destekleyelim. Sevgisiz insanların çirkin sözleri her zaman kendilerine döner. Tayyip Hocam hakkında çirkin konuşanlar sadece kendilerini kirletiyorlar.

5

Allah İstanbul'u Mehdiyet için özel hazırlamıştır. İstanbul tarihi ve çok özel bir şehirdir.

6

Tayyip Hocam modern delikanlıdır. Kendisine iyi destek verilirse Türkiye'yi güzel modern bir çizgide geliştirecektir.

7

Bazı kişiler kadının bakımlı olmasını kendine özen göstermesini güzel olmasını suç olarak görüyorlar. Oysa bu kadının en doğal hakkı. Avrupa'da kadının bakımlı olmasıyla iftihar ediyorlar. Burada ise bakımlı olan kadın eziliyor.

8

Kaliteyi bilmeyen bir insana içinde bulunduğu durumun vahimliğini ve ne kadar itici olduğunu anlatmak çok zor oluyor. Kalitesizlik felakettir.

9

Her yer resimlerle, heykellerle süslense bina çirkinliği ortadan kalksa sokaklar tertemiz olsa Avrupa Türkiye'ye niye karşı çıksın? Çıkmaz.

10

Resme, heykele nefretle bakan, kadının gülmesine dahi tahammül edemeyen bir zihniyeti Avrupa kendi içine almak istememekte haksız değil.

11

Bazı insanlar hayatın neredeyse hiçbir alanında kalite aramıyor, sadece yaşamaya çalışıyorlar. Bu çok vahim bir durumdur. Hayatın çökmesi demektir.

12

Avrupa'yı asıl rahatsız eden kalitesizliktir. Heykele, resme, müziğe düşman insanları kendi hayatlarının içinde görmek istemiyorlar. Bazı gerçekleri anlamazdan gelme vakit kaybına sebep oluyor. Türkiye'de aciliyetle Kalite Bakanlığı kurulmalı. Devlet kaliteyi teşvik etmeli.

13

Aynı ses aynı konuşma aynı yüzün milyonlarca insanın evinde aynı anda yaratılması mucizevidir, uydu, televizyon gibi sebepler insanı aldatıyor.

14

Müslüman tebliğ yapmakla yükümlüdür. Karşı taraf dinlese de dinlemese de Müslüman tebliğ yapmış olmanın sevabını alır.

15

Allah'ı samimi sevmek önemlidir. Hep Allah'tan yana düşünmek lazım.

16

İngiliz derin devleti PKK'yı İslam celladı olarak görüyor ve katil olarak kullanmak istiyor. Yakında Barzani'ye karşı da saldırabilirler. Barzani PKK'yı hafife almamalı. Hem kültürel olarak gençleri PKK'ya karşı iyi bilinçlendirmeli hem de çok güçlü askeri tedbir alınmalı.

17

Müslümanların birbirine sevgisini Allah yaratır. Allah'ın yarattığı sevgiye kimse engel olamaz.

18

Nur Suresi'nde başörtüsü yoktur. Ahzab Suresi’nde ise çarşaf vardır. Kadın gerekli gördüğü durumda kendini korumak için çarşaf giyer.

19

Peygamberler, devrinin en modern insanıdır. Bir insanın hayalinde canlandırdığı en iyi en vicdanlı en kaliteli en güzel insanlardır.

20

Engellilere saygı ve sevgi gösterebilmesi için kişinin Allah'ı sevmeyi bilmesi gerekir. Allah'ı sevmeyen Allah'tan korkmayan kimseyi sevemez.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 14818
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top