MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 13204
1

Türkiye ve Rusya, Çin'e de sahip çıksın. Türkiye, İsrail, Rusya, Çin ve İran birleşirse çok etkili bir ittifak olur.

2

Çingene kardeşlerimizi kendilerince küçük görenler ahlaksızlık yapıyorlar. Çingene demek sanatçı, neşeli, kalender, güzel insan demektir.

3

Trump İngiliz derin devletinin alçaklıklarından hiç yılmasın. İstedikleri tuzağı kursunlar geri adım atmasın. İftiraları kaale almasın.

4

İslam Birliği bağnazlığa dayalı olmayacak. Modern, kaliteli, aydın, sanata dayalı bir İslam anlayışı hakim olacak.

5

İttihadı İslam olmadan bereket gelmez, bela kalkmaz. Allah'ın emri yapılsın, Müslümanlar birleşsin.

6

Tayyip Hocam'ı desteklemek bir siyasi mesele değildir. Milli bir meseledir. İngiliz derin devletinin isteğine asla boyun eğmeyeceğiz.

7

İttihadı İslam mutlaka kurulacak, İngiliz derin devleti de fikren yerle yeksan olacak.

8

Dünyadaki felaketlerin çözümü İttihadı İslam'dır. Tek başına ne Türkiye'nin ne Mısır'ın ne İran'ın gücü yeter. Birlik olursak felaket kalkar.

9

Fitneye karşı İslam aleminin birlik olması, Türkiye'nin de İslam alemiyle birleşmesi gerekiyor. İyilik isteyen İttihadı İslam'ı savunmalı.

10

İngiliz derin devletinin en önemli taktiklerinden biri farklı hedefler, ülkeler, kurumlar göstererek kendinden dikkati uzaklaştırmaktır.

11

Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.

12

İnsanların çoğu kadına saygıyı bilmiyorlar. Kadın dilediği gibi özgür olacak ama herkes kusursuz hürmet gösterecek.

13

Türkiye, Rusya, İran tam ittifak etse hiç kimse bu güçlü ittifakı sarsacak bir şey yapamaz. İngiliz derin devleti tam felç olur.

14

Kıbrıs'ta toprak vermek diye bir şey asla söz konusu olamaz. Bunu kabul etmeyiz.

15

İslam'ı tebliğ etme amacında olan bir Müslümanın sosyal medya sayfalarını çok faydalı kullanması önemlidir.

16

Yaşananları eleştirirken küresel güç diye genel bir eleştiri yapmak değil doğrudan İngiliz derin devletinin oyunu olduğunu söylemek önemlidir.

17

Anayasa değişikliği konusunda halkın iyi bilgilendirilmesi çok önemlidir. Halk değişen her maddeyi ve ne anlama geldiğini bilmeli. Sistem değişikliğine neden ihtiyaç duyuluyor, nerelerde tıkanıklık yaşanıyor, bu halka çok detaylı anlatılsın. Halk referandumda neyi oylayacağını çok iyi bilmeli.

18

Münafık müminlerle tartışmak için, kendi düşük aklınca müminlerin açığını bulmak için Kuran'ı öğrenir.

19

Münafık çok nankör olur, yapılan iyilikleri görmez. Sadece şikayet edeceği konuları gündeme getirir, hep kusur bulmaya çalışır.

20

Münafığın içi fokur fokur lağım kaynar, Müslümanları sevmez. İçindeki fesat ve pislik hiç ölmez, fırsat bulduğunda yine alçaklık yapar.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 13204
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top