MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 15470
1

Bir insana güvenmek için onun aklına, imanına, derinliğine bakmak lazım. Güven olmadan sevgi olmaz, o sadece bir heves ve heyecandır.

2

Allah Hz. İsa'nın ölmediğini ve öldürülmediğini bildirmiş, diri olarak Allah Katı’na alındığını ve yeniden yeryüzüne geleceğini söylemiştir.

3

Homoseksüellik tüm dinlerde haramdır. Tüm dinlerin mensupları bu ahlaki dejenerasyona karşı ortak ilmi tedbir almalıdır.

4

Homoseksüellik Kuran'a göre haramdır. Bu çirkin eylemi savunanlar gençlerimizin nasıl bir ortamda yetişmesini istediklerini düşünmelidir. Homoseksüelliğin sebep olduğu toplumsal tahribatı ortadan kaldırmak varken bu çirkinliği teşvik etmek çok büyük bir vicdansızlık ve vebaldir.

5

Allah Kuran'da homoseksüelliğin iğrenç bir pislik olduğunu bildirmiştir. Biz toplumu bu ahlaksızlık konusunda uyarmakla sorumluyuz.

6

Kuran'ın kuralları dışında toplumun insanları ezen yapmacık kurallarını kaldırmak gerek. O zaman herkes çok özgür olur.

7

Her belanın altında Allah sevgisi ve Allah korkusunun olmaması vardır. Allah'ı seven bir insanın anlaşmazlık, aksilik, kavga yaşaması imkansızdır.

8

Katar ile Mısır'ı barıştıran da Türkiye olsun. Türkiye hiçbir ülkede tek bir kesimi savunan olmasın, tüm kesimleri kucaklayalım.

9

Türkiye, Mısır'da halkın tamamını kucaklayacak, hepsinin kurtuluşu için gayret edecek bir siyaset izlerse çok güzel olur. Mısır'da idam sırası bekleyen gençlerin kurtarılması Türkiye'nin önceliği olsun. Bu da Mısır'da tüm kesimlere sahip çıkarak mümkün olur.

10

Bir insan okumamış olabilir ama arif olur. Arif olan insan bir nevi alimdir, aklıyla olayları çok iyi değerlendirir.

11

İnsanlar akılla, sevgiyle, muhabbetle, bencillikten kurtulmakla mutlu olur.

12

Sevgiyi yasaklayan, kadınların özgürlüğünü, neşesini baskı altına alan bir sistemde sanat da gelişmez.

13

Sevginin, dostluğun, kardeşliğin yayıldığı bir toplumda hiçbir genç kız taciz edilmez, rahatsız edilmez.

14

"Çok iyi yere gelmek" Allah sevgisiyle, imanla mutluluk vesilesi olur. İyi dediğin yerde sevgiyle, imanla iyi hizmet yaparsan mutlu olursun. Mutluluk diğer insanları mutlu ettiğinde yaşanan bir duygudur. Bencil insan mutlu olamaz.

15

Hz. Mehdi devrinde dünyada silah kalmayacak, mevcut silahların tamamı sanayide kullanılacak.

16

Tatille, mekan değiştirmekle mutluluk olmaz, hayatın değişmesiyle mutluluk olur. İslam'a, dine hizmet eden en mükemmel tatili yapmış olur.

17

Peygamberimiz (sav) mühim konuları 3 kere tekrar ederdi. Tekrar konunun anlaşılması açısından önemlidir. Tebliğde de bu yöntem kullanılmalıdır.

18

Ülkücüler gerçek dava adamlarıdır. Asla kişisel veya ideolojik menfaate göre değil sadece devlet menfaatine göre hareket ederler. Başbuğ Türkeş ülkücüleri çok güzel bir devlet terbiyesiyle yetiştirdi. Onlar için öncelikli olan her zaman Devlet'in bekasıdır.

19

Muhalefetin sesinin gür çıkması Türkiye'de demokrasinin gürül gürül işlediğini gösterir, bundan rahatsız olmamak gerekir.

20

Evrim en ilkel pagan inancıdır. Her şeyi tesadüfle açıklayan batıl bir dindir.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 15470
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top