MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 15457
1

"Çok iyi yere gelmek" Allah sevgisiyle, imanla mutluluk vesilesi olur. İyi dediğin yerde sevgiyle, imanla iyi hizmet yaparsan mutlu olursun. Mutluluk diğer insanları mutlu ettiğinde yaşanan bir duygudur. Bencil insan mutlu olamaz.

2

Hz. Mehdi devrinde dünyada silah kalmayacak, mevcut silahların tamamı sanayide kullanılacak.

3

Tatille, mekan değiştirmekle mutluluk olmaz, hayatın değişmesiyle mutluluk olur. İslam'a, dine hizmet eden en mükemmel tatili yapmış olur.

4

Peygamberimiz (sav) mühim konuları 3 kere tekrar ederdi. Tekrar konunun anlaşılması açısından önemlidir. Tebliğde de bu yöntem kullanılmalıdır.

5

Ülkücüler gerçek dava adamlarıdır. Asla kişisel veya ideolojik menfaate göre değil sadece devlet menfaatine göre hareket ederler. Başbuğ Türkeş ülkücüleri çok güzel bir devlet terbiyesiyle yetiştirdi. Onlar için öncelikli olan her zaman Devlet'in bekasıdır.

6

Muhalefetin sesinin gür çıkması Türkiye'de demokrasinin gürül gürül işlediğini gösterir, bundan rahatsız olmamak gerekir.

7

Evrim en ilkel pagan inancıdır. Her şeyi tesadüfle açıklayan batıl bir dindir.

8

Biz Darwinizm gençlere öğretilmesin demiyoruz, öğretilsin ama bilim konusu olarak değil eski devirlerin batıl inancı olarak öğretilebilir.

9

Darwinizm bir hurafedir, pagan inancıdır. Darwinizm gençlere tarih dersinde ‘eski dönemlerin batıl dinleri’ başlığında anlatılabilir.

10

İslam aleminin Kadir gecesi mübarek olsun, Allah tekrarlarına kavuştursun inşaAllah.

11

Kimse kimsenin yemeğine, kıyafetine karışma hakkına sahip değildir. İnsanlar bir çok sebeple oruç tutmuyor olabilir, buna kimse karışamaz.

12

Tüm insanlar sevgiyi, dostluğu, kaliteyi arayacak bir eğitimle yetişir, böyle bir ruh kazanırlarsa dünya cennet gibi olur.

13

Avrupa'da sanat, kalite ve temizliği gördükleri için akın akın Avrupa'ya gitmek istiyorlar. Türkiye sanatın ve kalitenin merkezi olmalı.

14

Güzel ahlaklı bir kadının sevgisi ve sadakati çok güçlüdür, sevdiği için her fedakarlığı göze alır.

15

Kadın düşmanlığı, kadınların istediği gibi yaşayamaması çok korkunç. Tüm insanların özgür ve rahat yaşaması esas olmalı. Kadına bakan bir insan bir çiçeğe, bir sanat eserine bakar gibi koruma hissiyle, sevgiyle ve saygıyla bakmalıdır.

16

Eğlenceyi, güzelliği, özgürlüğü sadece erkeklere hak gören zihniyet çirkin. Bu zihniyet kadınları ikinci sınıf görüyor, biz buna müsaade etmeyeceğiz.

17

Araplar, Türkmenler, Kürtler bizim için hepsi bir. Hepsi bizim kardeşimiz.

18

Tekfir Müslümanları ezmek için şeytanın ortaya attığı bir tuzaktır. Allah birdir, Hz. Muhammed O'nun Resulüdür diyen her insan Müslümandır.

19

İnsanlara hep şefkatle yaklaşmak lazım, hepsine doğruyu akılcı şekilde anlatmak gerekir. O zaman bir çok insan doğruya severek gelir.

20

Kuran'a göre Allah'ın inkar edilmesi büyük bir zulüm ve nankörlüktür.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 15457
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top