MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 14653
1

2023'lerde inşaAllah Türkiye İslam aleminin lideri konumuna gelecektir.

2

Türkiye ultramodern olsa, kaliteye, sanata, kadın haklarına en üst değeri verse Avrupa'daki Türkiye karşıtlığı ve PKK desteği sona erer.

3

Nisa Suresi'nin 75. ayetinde belirtildiği gibi Müslümanlar büyük bir sıkıntıyla karşılaştıklarında Allah'tan bir kurtarıcı, Mehdi istiyorlar.

4

Sevgisiz çok fazla insan var. Sevgisiz insanların peşin aldığı karşılık ruhlarının çirkinliğinin yüzlerine yansıması oluyor. Sevgisiz insanların öfke dolu sözleri sadece kendi canlarını yakıyor. Bu tiplerin uğraştığı Müslümanlar daha da dinçleşiyor ve güzelleşiyor.

5

Deccaliyetin oluşturduğu kadın düşmanlığı ve nefretini Mehdiyet ortadan kaldıracaktır. Mehdi devrinde kadınlar alabildiğine özgür olacak.

6

Deccaliyet kadınlar konusunda büyük bir oyun oynamış. Dünyanın en güzel nimeti olan kadınları nefret edilmesi gereken varlık olarak göstermiş.

7

Müslümanların çoğu Kuran'a tam uymadıkları için İslam alemi paramparça. Mezhep taassubu yüzünden akıl almaz çatışmalar yaşanıyor. Kuran'a tam uyulduğunda kavga sebebi olarak görülen her şey ortadan kalkar. Dünyaya büyük bir ferahlık ve huzur gelir.

8

Dünyanın güzel olmaması için sebep yok. İnsanlara mayın tarlaları, tel örgüler, sınırlar olması çok normal geliyor. Boş yere kavgalar var. Her dinin mensubu, her ırk çok güzel, herkes dostça birlikte yaşayabilecekken suni sebepler yüzünden birbirleriyle kavga ediyorlar.

9

Şu anda dünya genelinde ateist masonlarla Allah'a iman eden masonlar arasında çok güçlü bir ilmi mücadele devam ediyor.

10

Deccaliyet filmlerle, kitaplarla, fiili savaşlarla sürekli öfke, nefret eğitimi veriyor. Bu negatif elektriğe karşı pozitif elektrik gerekiyor. O yüzden ısrarla sevgiyi anlatmak önemlidir. Bir avuç insanın samimi anlatımı, samimi pozitif elektriği tüm dünyayı değiştirmeye yeter.

11

Bazı insanlar Kürt denildiğinde sanki bir hakaretmiş gibi algılıyor. Oysa Kürt demek delikanlı, fedakar, asil, yiğit, onurlu demektir. Çingene olmayı da bir tür aşağılama gibi görüyorlar. Bu da çok ahlaksızca. Çingene demek samimi, candan, tevazulu, neşeli demektir. Irkçılığın hastalıklı telkinleri yüzünden insanların kıymetini bilmiyorlar. Rus, Ermeni, Rum, Arap, Çingene, Kürt hepsi çok değerlidir.

12

Samimiyet ruhun ve aklın gıdasıdır. Allah samimi kullarının kurtulacağını bildirmiştir.

13

Samimiyet çok önemli bir konudur. Samimiyet bazen insana pahalıya mal olur, nefsine zor gelir ama samimiyette direnmek gerekir.

14

Hz. Hızır'ın olayları yönlendirmesi aklın ihtiyarı kalkacak şekilde olmaz. Sezdirmeden olaylarda görev alır.

15

Mehdi ve İsa Mesih'in hemen ardından çok hızlı bir bozulma başlayacak. Şu an doğan çocuklar hem Mehdi'yi hem bozulma dönemini göreceklerdir.

16

İmtihanın kusursuz ve nefis bir sistemi vardır. Ne olursa olsun aklın ihtiyarı alınmaz.

17

Mehdiyet dalgalı bir denizde yol alan muhkem bir gemi gibi ilerliyor ve durdurulamıyor. Mehdiyet dünyanın kaderinde var.

18

Tarihin evrimi diye bir şey yoktur. Hepimiz belirlenmiş bir kaderi izliyoruz. Tüm olaylar kader içerisinde yaratılmıştır.

19

"Yetiş ya Mehdi, yetiş ya İsa Mesih" diyoruz. İmam Mehdi ve Hz. İsa zuhur etmeden bölgedeki kan bitmez. Mehdi'nin zuhuru kıyametin alametidir, kıyamet çok yakın.

20

Birilerinin hoşuna gitsin diye hayvanları sevimli göstermeye çalışırken, eziyet verici işlemler yapanlara engel olunması gerekir.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 14653
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top