MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 372
1

CHP dindarlara sahip çıkma konusunda daha da cesur olsun. Bediüzzaman'a sahip çıkma konusunda güzel bir atak yapıp başlasınlar. CHP'nin önceliği temel ideolojisini değiştirip solun tam sağına geçmek, halkın her kesimini kucaklamak, sahabe dindarlığına sahip çıkmak olmalı.

2

CHP milletimizin tüm fertleri gibi kaliteli bir parti. Üst akıl yani İngiliz derin devletinin partiye kafayı taktığı görülüyor. Sayın Kılıçdaroğlu nezih ve aklı başında bir lider. Bazılarını kullanarak CHP’yi parçalamak istiyorlar. Parti Kılıçdaroğlu çevresinde birleşmeli.

3

CHP halkla iç içe olursa, solun en sağında yer alırsa, modern dindarlığı, Kuran Müslümanlığını savunursa başarılı bir parti olur.

4

CHP'nin solun en sağında olması gerekir. CHP modern İslam anlayışını savunursa başarılı olabilir. Bir lider için partiyi derli toplu sağlıklı tutması en hayati konudur. Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu yöndeki gayretleri kıymetli ve önemlidir.

5

Cehennem bizim tahayyül edebileceğimiz bir yer değildir, gerçek yüzü içine girildiğinde anlaşılır. Cehennemdeki bütün dehşete rağmen, bazıları cehennemde bile kötü ahlaklarını devam ettirip, tartışıyor, kavga ediyorlar, bu çok hayret verici.

6

Cennette hiç bilmediğimiz güzellikte renkler, hiç bilmediğimiz muhteşemlikte sesler vardır.

7

Cennette her şey istediği zaman dans eder. Dünyadaki dans ile bu dansın benzerliği yoktur, cennetteki danslar en mükemmeldir, büyüleyicidir.

8

Cennette müziğin en gelişmişi, en muhteşemi vardır. Cennet müziğini dünyada dinleme imkanı olsa kimse dünyadaki müziği dinlemek istemez.

9

Cennette her şey sevgi içindir, Allah'a şükretmemiz içindir, cennettekileri de Allah’ı sevdiğimiz için severiz.

10

Cennette bilinç keskinliği vardır, görüş keskindir, dünya ise bir rüya alemi gibidir.

11

Cennet dünyaya çok benzer fakat her şey daha düzgündür, dünyadaki negatif unsurlar cennette yoktur.

12

Cennet tamamen canlıdır, her şey şuurludur. Allah’ın aklıyla donanmıştır. Cennet her yönüyle gelenlere mutluluk verir.

13

Cennette hep güzel sözler vardır, sıkılma olmaz cennette.

14

Çocuklar dünyanın neşesidir, her yerde karşımıza çıkarlar, cennette de her yerde çocuklar olacaktır, cennetin de neşesi olacaklardır.

15

Cennetteki huriler kusursuz güzellikte daima temiz, güzel, hoş hanımlardır.

16

Cennette kadehler, en şık sofralar, en güzel müzik, en nefis sanat var. Bu güzelliklerin hepsi dünyada da Müslümanlar için nimettir. Resmi, heykeli, müziği, bilimi, zenginliği, ihtişamı, neşeyi Müslümanlar sahiplenmeli. Bu nimetleri terk etmelerine dinen hiçbir gerek yok.

17

Çalkantılı denizde gidiyor gibi zorlu günlerden geçeceğiz ama sonucu hep güzellik olacak. Kimse ümitsizliğe kapılmasın, Türkiye aydınlığa gidiyor. Çok zorlu günlerden geçeceğiz, pek çok insan "gittik, bittik" diyecek ama 2023'lere ulaştığımızda herkesin yüzü gülecek inşaAllah.

18

Çok harika bir dönemde yaşıyoruz. Türkiye'nin sonu güzel olacak, zorlu dönemlerden geçmemiz kardeşlerimizi şaşırtmasın.

19

Çarşaflı da olsa dekolte de olsa tüm kadınların saygı gördüğü bir dünya istiyoruz.

20

Churchill ırkçı ve faşistti. Türkleri, Kürtleri, Zencileri, Arapları, Hintleri aşağı ırk olarak görüyor ve yok edilmeleri gerektiğini savunuyordu.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 372
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top