MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1466
1

İngiliz derin devletinin yönlendirdiği tarih, sanat ve siyaset anlayışını ortadan kaldıralım. İngiliz derin devleti Türk siyasetinden elini çeksin. O eli ilimle irfanla etkisiz hale getirelim.

2

İran kardeş ülkedir, dosttur. Şiiler bizim can kardeşimizdir. Müslümanların kardeş olması Allah'ın hükmüdür.

3

İngiliz derin devletinin Türkiye'yi parçalamayı düşünen haritasını ilimle irfanla katlayıp ceplerine geri koyarız. Bunu tahayyül etmesinler.

4

İngiliz derin devletinin nasıl büyük bir tehlike olduğunun herkes tarafından iyi bilinmesi önemli.

5

İngiliz derin devletinin etkisi altında olan kişilerin zihniyetinin Türkiye'de etki sahibi olmasına ilimle irfanla müsaade etmeyiz.

6

İngiliz derin devleti sürekli faaliyet halinde. İdlib'deki saldırının ardında da onlar var.

7

İhtilafta rahmet var diyenler bu mantık yüzünden Müslümanların birbirini kırıp geçirdiğini görmüyorlar. Kuran'a göre ihtilaf felakettir. İhtilaf Müslümanlara kan, savaş, çatışma getiriyor. Bu yüzden İngiliz derin devleti de ihtilafı silah olarak kullanıyor. Müslümanlar bir olmalı.

8

İngiliz derin devletinin bir çok İslam ülkesinde alim görünüşlü yancı adamları var. Bunlar Müslümanların aleyhine faaliyet gösteriyor.

9

İngiliz derin devletini biz deşifre ettikçe tüm dünyada uyanma başladı. Amerika da felaketin farkına vardı.

10

İngiliz derin devletine karşı tüm İslam aleminin birleşip fikren karşı mücadele yapması lazım. Aksinde deccaliyet tüm dünyayı mahvedecek.

11

İslam ahlakının hakim olması demek tüm çatışmaların, savaşların bitmesi, sevginin, kardeşliğin, barışın, güzelliğin dünyaya yerleşmesi demektir.

kapak
resmi büyüt
12

İnsanların çoğunluğu Darwinizm yüzünden imanlarını kaybediyor. Alimlerin asıl üzerinde durması gereken konu bu, hakiki imanı anlatsınlar.

13

İslam alemi kan içinde, bazıları "pilav yemek sünnet mi, deodorant helal mi" gibi konularla ilgileniyor. Mümkün olduğunca hiçbir konuya girmeden kendi rahatlarını koruyacak şekilde yaşamak istiyorlar. Tüm bunlara karşı biz hiçbir menfaat ummadan burada her zaman münafıklara, İngiliz derin devletine, Darwinizme, dinsizliğe karşı var gücümüzle fikren mücadele etmeye devam edeceğiz.

14

İngiliz derin devletinin baskısı, münafıklar, Darwinizm bazı Müslümanları hiç ilgilendirmiyor, tek dertleri kendi gelecekleri oluyor. Darwinizm, materyalizm gibi Müslümanların üzerindeki baskının sebebi olan konuları hiç anlatmadıkları için bir çok imkana sahip oluyorlar. Ana hayati konuları anlatsalar menfaatleri zarar göreceği için Mehdiyet, İslam Birliği, İngiliz derin devleti gibi konulara hiç girmiyorlar.

15

İslam Birliği oluşacak, İslam ahlakı dünyaya hakim olacak, her yer barış ve kardeşlikle dolacak.

16

İsa Mesih'in ve Mehdi (as)'ın bir an önce zahir olmasını Allah'tan istiyoruz inşaAllah.

17

İslam alemini mahvedenler münafıklardır. İngiliz derin devleti de münafıkları kullanır, yancı, aşağılık adamları kandırır ve hizmet ettirir.

18

İngiliz derin devletinin hareketlendiği bir çok olayla görülüyor. Allah müminlere ve ülkemize yönelik kurdukları tüm tuzakları etkisiz hale getirir.

19

İran dost ülkedir. Yüzlerce yıldır dost olduğumuz bir ülkeyi karşımıza alacak bir üsluptan kaçınıp hep şefkatle yaklaşmak gerekir.

20

İran ile Türkiye'nin arasını bozmak isteyenlerin oyununa gelmemek gerekir. İran tertemiz bir Müslüman ülkesidir, ırkçılık ithamı doğru olmaz.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1466
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top