MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1059
1

Sanat, kültür ve kalite eksikliği Türkiye'nin en önemli sorunlarından biridir. Kültürün ve sanatın gelişmesi ancak kaliteyle olur. Kalite müminin cennet özleminden kaynaklanır. Sanat ve kalite iman aşkıyla gelişir.

2

Sevgi güzelliğin ruhudur. Allah sonsuz güzeldir. Tecellileri de sonsuz güzeldir. Müslüman her şeyi güzelleştirmekle yükümlüdür.

3

Sevgisizlik adeta bir taun gibi dünyayı kaplamış durumda. Dünyayı bu hastalıktan kurtarıp sevgiyi dünyaya hakim edeceğiz inşaAllah.

4

Sevgi Allah'tan bir nurdur. Kainatın ve imtihanın yaratılmasının amacı sevgidir. Deccaliyet ise sevgiyi yok edeceğim diye ortaya çıktı.

5

Samimi olan tüm kullar kurtulur. Samimi olan Allah'ın varlığını tüm ihtişamıyla görür ve Allah'ın yaratma amacına göre yaşar.

6

Sevgisizliği milli bir sorun olarak ele alınıp, aciliyetle çözüm oluşturmak için gayret etmek lazım. Sevgi seferberliği ilan edelim.

7

Sevgisizlik milli bir felakettir. Devletin sevgisizliğin nasıl bir bela olduğunu görüp buna göre kültürel tedbir alması gerekiyor. Devletimiz sevgi seferberliği başlatsın. Herkesin birbirine sevgi, merhamet göstermesi gerekir. İnsanları, bitkileri, hayvanları sevmek önemli.

8

Şeytan Darwinizm kanalıyla insanlarla adeta alay ediyor. Herşeyi tesadüfle açıklamak bilim değil, mantık çöküntüsüdür.

9

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu değerli bir insan. Muhalefet lideri olarak vatan, bayrak, devlet için samimiyetle gayret ediyor. Lider olmak zor bir görevdir.

10

Sanat kalktığında sevgi de kalkıyor. Sevgi kalkınca güzellik ve merhamet de kalkıyor, yerine acımasız, bencil, kalitesiz bir hayat yayılıyor.

11

Süs ve güzelliğin hepsi Allah'ın sanatıdır. Tüm çiçekler süslüdür ve göz alıcıdır. Kelebekler, kuşlar hepsi cazibelidir, göz alıcıdır.

12

Sevgi için Allah'ı çok sevmek Allah'tan korkmak lazım. Ondan sonra sevginin kapısı açılır ve tutku derecesi gelişir.

13

Sevgisiz çok fazla insan var. Sevgisiz insanların peşin aldığı karşılık ruhlarının çirkinliğinin yüzlerine yansıması oluyor. Sevgisiz insanların öfke dolu sözleri sadece kendi canlarını yakıyor. Bu tiplerin uğraştığı Müslümanlar daha da dinçleşiyor ve güzelleşiyor.

14

Şu anda dünya genelinde ateist masonlarla Allah'a iman eden masonlar arasında çok güçlü bir ilmi mücadele devam ediyor.

15

Samimiyet ruhun ve aklın gıdasıdır. Allah samimi kullarının kurtulacağını bildirmiştir.

16

Samimiyet çok önemli bir konudur. Samimiyet bazen insana pahalıya mal olur, nefsine zor gelir ama samimiyette direnmek gerekir.

17

Siyasete fiilen katılmayı hiçbir zaman düşünmüyorum. Üstadım Bediüzzaman da "siyasetten Allah'a sığınırım" demistir.

18

Sayın Devlet Bahçeli'nin en güzel özelliklerinden biri tıpkı Başbuğ gibi gerçek bir devlet adamı olması ve çok güçlü devleti koruma refleksine sahip olmasıdır.

19

Suriye'de zulme karışmamış kişilerle bir teknokrat hükümeti kurulsun ve Suriye bölünmeden artık bir çözüm oluşturulsun.

20

Sayın Devlet Bahçeli’nin hitabeti çok güçlüdür, konuşmaları vatanseverlerin gönlünde ferahlığa vesile olur.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1059
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top