MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 41
1

2019-2020 yılları Mehdiyetin en güçlü ilmi faaliyette bulunacağı yıllar olacak Allah'ın izniyle.

2

2023’lere kadar önümüzdeki yıllar büyük olaylarla geçecektir. 2023 gibi Allahualem sakinleşme başlayıp 2029 gibi kamil anlamda güzellik oluşur.

3

2023'lerde inşaAllah Türkiye İslam aleminin lideri konumuna gelecektir.

4

2017 kilit yıllardan biri. 2023'ler İslam'ın zaferiyle sonuçlanacak inşaAllah. Bu zafer bağnazlığın değil Kuran'ın zaferi olacak. Dünya ilk defa şeytanın etkisinden kurtulacak ve dünyaya iyilik, güzellik, barış, kalite, sevgi, merhamet, nezaket hakim olacak. Bunu göreceğiz.

5

2017'de sadece Türkiye'de değil dünyada daha da büyük olaylar yaşanacak. Kardeşlerimiz hiç telaş etmesin, sonu hep hayır olacak.

6

2080'lerden sonra nesilde ciddi bozulma olacaktır. Homoseksüellik daha da yaygınlaşacağı için soyun devamı azalacaktır.

7

2017'de çok büyük olaylar göreceğiz. Tarihin önemli bir döneminden geçeceğiz inşaAllah.

8

2017'de daha büyük olaylar göreceğiz. Allah milletimizi muhafaza etsin. Güzel bir imtihanla imtihan oluyoruz, neticesi çok güzel olacak. Bir korku tüneli gibi tünelden geçeceğiz sonra apaydınlık bir dünya ile karşılaşacağız. Bu süreçte sarsılmak ve telaş Müslümana yakışmaz.

9

2016 münafıklarla mücadele yılı, en başında söylemiştim. 1916’dan 2016’ya kadar bir geçiş oldu. 2016’da nihayetlenecek. Yani münafıkların artık hayat sahası kalmayacak inşaAllah.

10

2016'nın münafıklıkla ilmi mücadele yılı olacağını söylemiştim. Tüm Türkiye bu ilmi mücadelenin ne kadar önemli olduğunu gördü.

11

2016’da büyük olayların olacağı, dehşet ve şiddetin tırmanacağı anlaşılıyor. Ama sevgi insanları birbirlerine kenetlenip sevgi çağını oluşturacaklar. Dehşeti, şiddeti, acımasızlığı, terörü savunanlar da mum gibi eriyip gidecekler. Bunu hep beraber göreceğiz.

kapak
resmi büyüt
12

2019’lar, 2021’ler artık deccaliyetin gerileyeceği, çökeceği yıllar. Ama bu aralar felaket ve helaket yıllarıdır. Ben masonlara da söyledim, “Kan durmaz” dedim. “Devam edecek” dedim. Duracak olsa söylerim. Ama bir süre sonra kesilecek. İnsanlar buna sabredecekler. Üzülerek değil, tevekkül ederek.

kapak
resmi büyüt
13

28 Şubat dönemindeki kararların bir gözden geçirilmesi gerekir. Orada bir algı operasyonu hakikaten oldu. O devirde insanları cezaevlerinde öldürdüler, onların hepsinin hesabı sorulsun.

kapak
resmi büyüt
14

2081’lerden sonra Firavun’un, deccal’ın kat kat daha azgınları dünyayı sarmaya başlayacak. Firavun görse şaşırır adamları. Deccal görse şaşırır. Nemrut görse şaşırır. Her biri ayrı bir nemrut olacak, her biri ayrı bir deccal olacak. Dünya adeta cehenneme dönecek, yaşanmayacak hale gelecek.

kapak
resmi büyüt
15

28 Şubat vesilesiyle Müslümanlarda büyük bir uyanış oldu.

kapak
resmi büyüt
16

2014’te daha hareketli, daha karmaşık bir dünya ortaya çıkacak.

kapak
resmi büyüt
17

28 şubat döneminde bize de binbir türlü komplo yapıldı, binbir türlü iftira atıldı, hakkımızda davalar açıldı.

kapak
resmi büyüt
18

2020’ler, 2021’de dünya öyle bir hale gelecek ki yani başka hiçbir çözüm düşünemeyecekler. Çar naçar kalacaklar. Tek yol olarak Mehdiyeti görecekler ve yalvara yalvara Mehdiyet’i kabul edecekler. Mehdi (as)’ın bir talebi olmaz. Yalvararak Mehdi (as)’ı başa getirecekler, inşaAllah.

kapak
resmi büyüt
19

2120 gibi kıyamet kopacak ve 15 milyar yıldır var olan dünya toz duman olacak.

kapak
resmi büyüt
20

2014’te çok acayip olaylar olacak. 2014 Türkiye’de dönüm noktası. Çok önemli yani. Birçok referandum yapılacak, seçim yapılacak. 2014 çok hayati.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 41
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top