MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1465
1

Başarının tamamı Allah'tandır. Allah tüm insanların kalbine hem doğruyu hem yanlışı bildirir. Doğruya uyana Allah başarı verir.

2

Bazı insanların mazlum gördükleri birini ezmeye çalışmaları, ona kaba davranmaları dinsizliğin acı sonuçlarından biridir.

3

Ben Allah'ı seviyorum, Allah'tan korkuyorum. Bazı insanların Allah'ı fark edememesine ve Allah'ı unutmasına çok şaşırıyorum.

4

Ben Allah'ın delisiyim. İslam'a hizmet varsa, Allah'a aşıksan, müminleri seviyorsan sana her gün bayramdır.

5

Boğazdan geçen gemilerin herhangi bir atık madde bırakmalarına izin verilmemeli, buna karşı gerekli yaptırımlar olmalı.

6

Bazıları genç kızların eğlenmesini anormal görüyor ama kendileri diledikleri gibi eğleniyorlar. Asıl eğlence, neşe ve güzellik kadınların hakkıdır.

7

Bir insana güvenmek için onun aklına, imanına, derinliğine bakmak lazım. Güven olmadan sevgi olmaz, o sadece bir heves ve heyecandır.

8

Bir insan okumamış olabilir ama arif olur. Arif olan insan bir nevi alimdir, aklıyla olayları çok iyi değerlendirir.

9

Biz Darwinizm gençlere öğretilmesin demiyoruz, öğretilsin ama bilim konusu olarak değil eski devirlerin batıl inancı olarak öğretilebilir.

10

Benim için en iyi insan Allah'ın rızasına en çok uyan kişidir.

11

Bir insanın en değerli zamanı Allah'ı en çok sevdiği, tüm dikkatini Allah'a verdiği zamandır.

12

Bir hadisin doğru olması için Kuran'a mutabık olması veya hadiste bildirilen olayın gerçekleşmesi gerekir. O zaman bu hadise güvenebiliriz.

13

Bel ağrıları, cilt bozuklukları, saç dökülmesi gibi hastalıkların nedeni genellikle üzüntü ve strestir. İmana dayalı neşede vücut savunması güçlenir.

14

Benim en mutlu olduğum an Allah ile yoğun bağlantıda olduğum zamandır. Allah ile yakınlık insanı mutlu eder, diğerleri gelip geçicidir.

15

Bir insana haksızlık yapıldığında Allah mutlaka o haksızlığı yapana karşılık verir. Bu, Allah'ın Kuran'da bildirdiği kanunudur.

16

Bir ülkeye ambargo uygulamak orada yaşayan kadın, çocuk, yaşlı, hasta, sivil insanları mağdur ediyor. Bu vicdani bir uygulama değil.

17

Bediüzzaman, kendisi için yaşamayan samimi insan konusunda en güzel örneklerden biridir.

18

Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri, Hz. Mehdi’nin zuhur edeceği tarihten, çıkacağı yere kadar çok fazla detay bildirmiştir.

19

Bütün sahte Mehdilerin yolu kapalıdır, başarısız olurlar. Mehdiyetin delili başarıdır. İslam alemini birleştiren ve Hz. İsa ile namaz kılan kişiye 'Allah-u alem Mehdi' diyebiliriz.

20

Beynin dışında mutlak sessizlik ve simsiyah karanlık vardır. Işık ve ses beynin yani ruhun yorumudur. Kimileri maddenin gerçeği konusunu düşünmekten kaçınıyorlar ve bu konuda beyinlerini uyuşturuyorlar. Allah’ın ruhunu fark eden böyle yapmaz.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1465
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top