MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 298
1

Ermeniler, Rumlar, Museviler hepsi kardeşimiz, hepsi canımız. Her biri Türkiye'nin süsü, güzelliği, her biri çok değerli.

2

Evrim Sümerlerden gelen putperest bir düşüncedir. Bu pagan inancını bilim diye gençlere dayatmak kabul edilecek bir şey değildir.

3

Evrim en ilkel pagan inancıdır. Her şeyi tesadüfle açıklayan batıl bir dindir.

4

Eğlenceyi, güzelliği, özgürlüğü sadece erkeklere hak gören zihniyet çirkin. Bu zihniyet kadınları ikinci sınıf görüyor, biz buna müsaade etmeyeceğiz.

5

Evrim diye bir süreç yaşanmadı. Bulunan 700 milyon fosil var, hepsi bir anda yaratılışı gösteriyor, sözde evrimsel süreci gösteren tek bir fosil yok.

6

Erkeklere her şey serbest, kadınlara yasak mantığı yanlıştır. Haram ve gayri ahlaki bir durum varsa her ikisi için de yasaktır. Pagan geleneği olarak kadınları baskı altında tutuyor, erkeklere her şeyi hak, kadınlara yasak görüyorlar. Kadın kendi vicdanıyla doğruyu bilir.

7

En iyi öğretmen insanın kendi vicdanı ve aklıdır. Allah her insanın vicdanına doğruyu ilham eder.

8

En büyük ihtiyaç insanların imanlarını kazanmasına vesile olmaktır. Aklen ve kalben imana vesile olacak eserler dağıtılması çok hayatidir.

9

Elastiki ve rahat düşünmek güzel olandır. Doğru olana doğru demek gerekir. Katı, önyargılı olunmamalı.

10

En büyük israf silahlanmayla yapılıyor. Silahlanmaya ayrılan paranın onda biri bile fakirler için ayrılsa dünyada yokluk ve açlık kalmaz.

11

En muhteşem gerçek sanatçı Allah'tır. Allah sanatıyla dünyayı güzelleştirir, ruhumuzu da sanatla yaratmış bize sevmeyi öğretmiştir.

12

Evlilik Allah'ın rızasını arayarak olmalıdır. İnsan eşini seçerken bu insan Allah'a kendini teslim etmiş mi, İslam için neler yapmış, İslam'ı yaymak için ne yapıyor, egoistlikten kurtulmuş mu, güzel ahlaklı mı gibi ölçülere bakıp ahiret hayatı için eşini seçer.

13

Egoistlik bir insan için en çirkin haldir. Kadının da erkeğin de diğergam olması güzeldir. Kendisi için yaşayanı sevmek çok zordur.

14

Eleştiriden rahatsız olmak nefsin çirkin bir refleksidir. Oysa eleştiri röntgen gibi insanın kendi göremediklerini görüp düzeltmesini sağlar.

15

Engelli kardeşlerimizin tedavilerinden hiçbir şekilde para alınmaması gerekir.

16

Ekonominin kilitlenmesinin ve fakirliğin ana nedeni malı yığma tutkusudur. Allah sevgisi ve korkusuyla birlikte yığma tutkusu kalktığında zenginlik oluşur.

17

Egoistlik insana azap verir, insanı kirletir, çökertir ve insanı manen hasta eder.

18

Ekonomik kriz, yokluk ve darlık Allah'ın insanları Kendisine yaklaştırması için birer denemedir.

19

Enaniyetli, ekabir insanların yüzünde sıcak, sevgi dolu bir ifade oluşmaz.

20

Engellilere saygı ve sevgi gösterebilmesi için kişinin Allah'ı sevmeyi bilmesi gerekir. Allah'ı sevmeyen Allah'tan korkmayan kimseyi sevemez.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 298
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top