MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 101
1

Faşizmin de komünizmin de kurucusu İngiliz derin devletidir. Dolayısıyla Nazizm'i kurup besleyen de İngiliz derin devletidir.

2

Fosil kayıtları canlıların bir anda ortaya çıktığını, kademeli gelişme diye bir şey olmadığını gösteriyor. Bunun anlamı evrim yok demektir.

3

Federasyon yaklaşık 200 yıl önce İngiliz derin devletinin planıydı. İstanbul'u, İzmir'i ayırıp Türkleri İç Anadolu'ya hapsetmek istiyorlardı. İngiliz arşivlerinde yer alan harita 1920'lerde İstanbul'u ayrı bir devlet olarak gösteriyor. Amaçları topraklarımızı paramparça etmekti.

4

Fizik, kimya, fen, biyoloji bilimdir. Ama evrim kainatı tamamen tesadüflerle açıklayan eski Sümer dinidir, putperest bir inançtır. Evrim okullarda eski putperest inançlardan biri olarak okutulabilir ama bilimsel cevabı da verilmesi şartıyla. Fosilleri, proteinin yapısını okullarda mutlaka öğretmek gerekir. Her şeye tesadüf diyen, bilimsel dayanağı olmayan hurafenin bilim gibi dayatılmasını kabul etmeyiz.

5

Fosiller bilimsel delildir. Bilimsel delilden korkan teori hurafedir, bilimsel değildir. Evrim Sümerlerden kalma bir hurafedir.

6

Fitneye karşı İslam aleminin birlik olması, Türkiye'nin de İslam alemiyle birleşmesi gerekiyor. İyilik isteyen İttihadı İslam'ı savunmalı.

7

Federasyona kapı açacak hiçbir sistemi milletçe kabul etmeyiz. Federasyon getirecek bir Başkanlık İngiliz derin devletinin planıdır.

8

Fil Suresi’nde kuşların fil ordularını yerle bir etmesi az bir topluluğun İngiliz derin devletini fikren yıkmasına işaret etmektedir.

9

Fikir hırsızlığı münafıkların özelliğidir. Samiri de Musa'nın bilgisini kendi fikri gibi sunmuş ve halkı böyle etkilemiştir.

10

Fitne, ahlaksızlık, hainlik söz konusu olduğunda aşırı yetenekli olan münafıklar İslam'a hizmet olunca beceriksiz ve bilgisiz olduklarını söylerler.

11

Fitne ve küfri konularda muazzam yeteneği olan münafık konu İslam'a hizmet olduğunda bilgisiz olduğunu ima eder, bu vicdansızlığındandır.

12

Firavun'a Nemrut'a olduğu gibi masonlara da tebliğ yapılır. Ateist masonluğa eleştirimiz devam ediyor, İslam'a yönelmelerine vesile oluyoruz.

13

Faşizmde milli egoizm vardır ve kendi ırkını esas alır, münafıklar da kendi çocuklarını, mallarını, ailesini esas görürler.

14

Federasyonu, bölünmeyi asla kabul etmeyiz. Türkiye'de böyle birşey mümkün değil, biz büyük Türkiye istiyoruz, küçülmüş Türkiye istemiyoruz.

15

Filistin'de devlet kuracak sayıda Musevi ve toprak yoktu ama Abdülhamit kanun çıkarttı ve 36 yerleşim bölgesine Musevileri yerleştirdi. Abdülhamit döneminde Filistin'de yaşayan Musevilerin sayısı 3 kat arttı ki bu gayet güzel.

16

Filmlerde, şiirlerde, romanlarda, heykellerde, resimlerde insanların bilinçaltı homoseksüellik ve cinayete alıştırılmaya çalışılıyor. İnsanları ahlaksızlık cinayet ve zulme alıştırmaya çalışan bu zihniyete karşı ilimle irfanla mücadele etmeye devam edeceğiz inşaAllah.

17

Fil, köstebek ve zürafa gibi hayvanları İngiliz derin devleti yandaşları gizli haberleşmelerinde birer sembol ve şifre olarak kullanıyorlar.

18

Fil de İngiliz derin devletinin kullandığı sembollerinden biridir. İkinci Dünya Savaşı’nda yaptıkları katliamlarda filleri kullanmışlardır.

19

Firavun kendisinin çok kaliteli, üstün olduğunu düşünüyor ve küçük aklınca Müslümanları küçük görüyordu.

20

Fasıktan bir haber geldiğinde mümin onu, doğrusu nedir diye araştırıp soruşturacak. Körü körüne inanmayacak. Velev ki varsa bir yanlışlık onu da yine Kuran’la, İslam’la izale edecek.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 101
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top