MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1040
1

Kuran Müslümanlığı sanatın, kalitenin, bilimin, güzelliğin, neşenin, özgürlüğün, demokrasinin, vicdanın en üst seviyede yaşanması demektir.

2

Kaderde Türkiye'nin sonu iyi ve güçlü olacak, zorlu günlerden geçsek bile sonuç mükemmel olacak inşaAllah.

3

Kitap dağıtımı, kitapla yapılan tebliğ çok değerli, kıymetli bir çalışmadır. Kuran'ı, İslam'ı anlatan kitap alim hükmündedir.

4

Küfrün içi hep nefret dolu olduğu için saygı hürmet bilmez. İğrenç ve itici konuları espri konusu yapar. Müslüman ise kaliteden zevk alır.

5

Kıbrıs bizim gönlümüzde, bizim parçamız. Kıbrıs'ta ilmi çalışmalarımız, kitap faaliyetlerimiz hep devam edecek inşaAllah.

6

Kaderde Türkiye'nin sonu iyi ve güçlü olacak. Arada yaşanan zorluklar bu gerçeği değiştirmez.

7

Kavgaya zemin hazırlayan ihtilafı teşvik etmek İslam'a uygun değildir. Kuran'a göre Müslümanlar arasında ihtilaf değil kardeşlik, birlik var.

8

Kuran'da Mehdiyet kapsamlı olarak anlatılır. Bir çok ayette Mehdiyet haber verilir.

9

Kız arkadaşlarımın güzelliği, nezaketi, tutkusu, nurları, temizlikleri, görgüleri ve imanları kıskanç insanları çok öfkelendiriyor. Müminlerin güzelliği kötü ahlaklı insanlar için bir nevi azaptır. Onlar kıskandıkça müminler üzerindeki nimet daha da artar.

10

Kimyasal silah büyük zulüm. Ancak öldürmenin türü yoktur. Kimyasal silahı suç görüp varil bombalarını, diğer silahları suç görmemek anormallik. Masum insanları hedef alan her saldırı zulümdür.

11

Kadın Allah'a kul olarak yaratılmış güzel bir varlıktır. Kadının eşya gibi kullanılmak üzere var olduğunu sananların mantığı çok çirkin. Kadın cennet arkadaşı olmak, Allah'ın rızasıyla aşkı yaşamak için evlenir. İlkel bir mantıkla hareket edenler kadını eşya gibi görüyor.

12

Kadınlar bakımla güzel oluyor. Bakımlı kadına düşmanlık duymak ya da tehlike olarak görmek çok ilkel ve yanlış bir bakış açısı.

13

Kürtler çok güzel insanlardır. Kürtlerle biz Hz. Adem'den bu yana kardeşiz. Bizim kardeşliğimizi kimse bozamaz.

14

Kuran'a göre dinde baskı yoktur. Kimseyi Müslüman olmak için zorlayamazsın, baskı ve zor insanları münafık yapar.

15

Kaliteli, modern, aydın bir Müslüman modeli hakimiyeti olsa Türkiye tüm dünya tarafından çok sevilir.

16

Kuran yeterli değil demek en büyük fitnelerden biridir. Kuran'da Allah her şeyi açıkladığını ve Kuran'ın yeterli olduğunu bildirmiştir.

17

Kuran’da recm cezası yok, özellikle Kuran’da var gibi göstertip Avrupa’da İslamofobi’yi yaygınlaştırmayı planlıyorlar.

18

Kitaplarımda samimi, akılcı, bilimsel anlatımlar olduğu için insanlarda çok olumlu etki yapıyor, bu da Allah'ın gücü ile oluyor.

19

Kuran'a uygun olmayan hadisler ne o döneme, ne bu döneme hiçbir döneme hitap etmiyor. Tamamen uydurma, hurafe izahlardır bunlar.

20

Kadının dövülmesini savunan, sanatın yasak olmasını, gülmenin, neşenin haram olduğunu söyleyen din Kuran'daki İslam değildir.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1040
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top