MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
21-40 / Toplam: 15514
21

Allah'tan haşa ümidini kesen karamsarlık denizine düşer, simsiyah bir dünyada acı ve sıkıntı içinde çırpınır. Çözüm Allah'ı coşkuyla sevmektir.

22

Boğazdan geçen gemilerin herhangi bir atık madde bırakmalarına izin verilmemeli, buna karşı gerekli yaptırımlar olmalı.

23

İnsan her sözü her tavrı vicdanına başvurarak değerlendirmelidir. Vicdanının emrine uyan küsmeyi, öfkeyi, merhametsizliği ortadan kaldırır.

24

Allah'ı en çok seven insan dünyanın en mutlu insanıdır.

25

Mağazalarda çalışan insanlara saygıya uygun olmayan tavır göstermek hem çok çirkin hem de çok vicdansızlık.

26

Tayyip Hocam gençliğinin tamamını Allah rızası için hibe etmiş bir insandır. Böyle bir insanın dünyadan bir beklentisi olamaz.

27

Alkol insanları bedenen ve ruhen çökertir. Alkol insana bir şey kazandırmaz. Mutluluk Allah sevgisiyle Allah korkusuyla kazanılır.

28

Her şeyi tesadüfle açıklayan bir düşünce bilim değildir. Evrim tesadüf putuna inanan bir pagan inancıdır.

29

Evrim Sümerlerden gelen putperest bir düşüncedir. Bu pagan inancını bilim diye gençlere dayatmak kabul edilecek bir şey değildir.

30

Darwinist materyalist düşünce ilmen çökertilirse PKK'nın beyni dağıtılmış olur. PKK Darwinizm üzerine kurulu Stalinist bir harekettir.

31

İşverenler çalışanlarını kendi evlatları gibi görüp onlara şefkat gösterip merhametle yaklaşmalıdır.

32

Bazıları genç kızların eğlenmesini anormal görüyor ama kendileri diledikleri gibi eğleniyorlar. Asıl eğlence, neşe ve güzellik kadınların hakkıdır.

33

Kadının iffetine değer verip, dünyadaki en güzel varlık olduğunu hissettirip, saygı göstererek dilediğince özgür yaşayacağı ortam sağlanmalı.

34

Gençlerin rahat rahat sohbet edecekleri, eğlenecekleri, gülecekleri bir dünya istemeleri haklı. Saygı ve sevginin olduğu ortamda hür olurlar.

35

Rusya ile Türkiye'nin arasının bozulması için çok uğraştılar. Türkiye'nin Rusya ile de İsrail ile de ilişkileri hep iyi olacak inşaAllah.

36

Türkiye'de Suriyeli sorunu yok. Türkiye'de Suriyeli misafirlerimiz var, canını korumak amacıyla geleni korumak Müslüman için farzdır.

37

Kız arkadaşlarımın bana olan içten sevgileri Allah'ın özel bir lütfudur. İmandan kaynaklanan sevgi Allah'ın müminlere hediyesidir.

38

Her insan sadece kendi ekranında kendisine gösterilen görüntüyü bilir, diğer bir insanın ekranında ne gösterildiğini bilemez.

39

Sokak sanatçılarına hak ettikleri değerin verilmesi önemlidir. Sokakta icra edilen müzik gerçekten nefis oluyor, gereği gibi takdir edilmeli.

40

Gençlerin gerçekten eğlenebilmeleri için önce kalplerinin huzurlu olması lazım. İman ve sevgi olmadan eğlence yeri gerginlik vesilesi oluyor.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
21-40 / Toplam: 15514
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top