Adnan Oktar Diyor Ki...

 

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Temmuz 2018> Daha Fazla

İdam doğru bir yöntem değil. İran gibi en çok idam cezası uygulanan ülkelerde ahlaki suçlar son derece yüksek oluyor. İdam cezası getirilmesini destekleyen bazı kesimlerin Türkiye’yi kötü duruma düşürmek isteyen çok daha farklı bir planı olabilir. Meseleyi asıl halledecek olan doğru eğitimdir. Eğitimle bir insanı ıslah etmek varken, idamla yok etmek doğru bir yöntem olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Mayıs 2018> Daha Fazla

İran da İsrail de birbirine karşı sevecen ve barışçıl bir üslupla yaklaşsın. Gereksiz yere bir savaş yaşanmasın. Çok kan dökecek, çok can yakacak bir olaya sürüklenmekten şiddetle kaçınmak gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Nisan 2018> Daha Fazla

Suriye’de savaşın yeniden alevlenmemesi için İslam alemi ve ilgili ülkeler bir araya gelsin, konuşup bir çözüm üretilsin. Türkiye, İran ve Rusya’nın garantörlüğünde Suriye’de rejim değişsin. Yine bu ülkelerin garantörlüğünde seçim yapılsın. Halkın ülkesine dönebileceği bir ortam oluşmaya başlasın. Daha fazla kan akmaması için Türkiye olarak tüm gayreti gösterelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Nisan 2018> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya ittifakı çok önemli. Bu ittifaka Suudi Arabistan’ı da dahil edelim inşaAllah. İran’ın daha modernleşmesini sağlayalım. Ortadoğu’da barış ve huzur hakim olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Mart 2018> Daha Fazla

Türkiye’nin Rusya ile dostluğu ve işbirliği çok önemlidir. Türkiye ve İran, Rusya’ya tam anlamıyla sahip çıkarsa İngiliz derin devletinin tüm oyunları boşa çıkarılmış olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ocak 2018> Daha Fazla

İran haklı tertemizdir, merttir, dürüsttür. İran bizim can dostumuzdur, her zaman sevip her zaman destekleyeceğiz. Türkiye’de olduğu gibi İran’da da bağnaz bir kesim var. Ama bu durum tüm İran halkı için geçerli değil, küçük bir kesim. Bağnazlıkla mücadele için aydın ve ilerlemeci devlet adamları ittifak etmeliler. Sevgiyle, şefkatle, darwinist-materyalist eğitime son vererek, akılcı delillerle bu duruma son verilebilir. İran-Türkiye dosttur bunu kimse değiştiremez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye konusunda Türkiye, Suriye, İran ve Rusya’nın ittifak etmesi, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması ve Suriye devletiyle Türkiye’nin bağlantı kurması gerekir. Bu sağlanırsa İngiliz derin devletinin bölge üzerindeki tüm oyunları bozulmuş olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2018> Daha Fazla

Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması hayati bir konudur. Bunun için mutlaka öncelikle, Suriye devletini ve hükümetini tanıyalım. Suriye Hükümeti “Tüm yabancı unsurların çıkmasını” istesin ve Türkiye, Rusya ve İran’a bu konuda yardım için davette bulunsun. Türkiye de legal olarak müdahale etsin. Suriye konusunun bundan başka bir çözümü olması mümkün görülmüyor. Suriye’de şu anda sahipsiz bir devlet, sahipsiz bir millet, sahipsiz bir toprak var. PKK Amerikan bayraklarının ardına sığınmış durumda. Türkiye içeri girdiğinde yanlışlıkla Amerikan askerleri vurulsa Allah korusun çok büyük olay çıkar. Bölgeyi PKK’dan temizlemenin tek yolu Suriye devletini ve hükümetini tanımak ve Rusya ve İran ile birlikte hareket ederek ortak operasyon yapmaktır. Bu operasyon da ancak Suriye devletinin davetiyle olabilir. Dolayısıyla Türkiye bir an önce Suriye devletini ve hükümetini meşru gördüğünü açıklamak durumundadır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye’nin Suriye politikasının Suriye devletinin ve topraklarının bütünlüğünün korunmasından yana olması gerekir. Suriye’deki devletin tanınmasına ve bu devletle birlikte, Rusya, İran, Türkiye ittifak ederek ortak hareket etmeye ihtiyaç var yoksa PKK legal hale gelir. Suriye Hükümeti toplanacak, Devletin Başı yani Esad Meclisi toplayacak, “gelin bana yardım edin” diyecek. Rusya, İran ve Türkiye ortak yardım edecekler. O zaman PKK’nın Suriye’yi bölme planı tamamen ortadan kalkar. Suriye Devletinin talebiyle de bu gerçekleştiği için BM, ABD vs kimse itiraz edemez. Eğer Türkiye, Suriye Devleti’yle böyle bir ittifak içine girmezse bölgede –Allah korusun- Komünist PKK devleti kurulmasına istemeye istemeye yardımcı olmuş olur. Bu ihtimalin tamamen ortadan kalkması için Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması bu korunmanın sağlanması için de Suriye Devletiyle bağlantı kurulması şarttır. Bu konuda Rusya, Türkiye’ye aracı olabilir. İran, Türkiye, Rusya ve Suriye yönetimleri bir araya gelir ortak karar alır. Suriye devletiyle bu konuda iş birliği yapmak vicdani olarak da siyasi olarak da doğru karardır. Hükümetimiz bu konuda cesur olsun çekinmesin. Suriye’nin cinayet işlediği doğru, bir zulüm olduğu doğru, ancak bu görüşme yapılması için bir engel değil. ABD, Rusya, İngiltere, Suudi Arabistan, Irak vs her ülkenin işlediği cinayetler var. Bu mantıkla yaklaşırsa Türkiye kimse ile diyalog kuramaz. Akılcı davranıp -PKK’nın bölgeden tamamen kazınması için- Suriye, Rusya, İran ve Türkiye’nin işbirliği yapmasını desteklemek gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye öncelik olarak mutlaka Suriye Devletinin bütünlüğünü sağlamalı. Meşru legal devletin tam oluşturulması ve Suriye’nin bölünmesinin tam anlamıyla engellenmesi gerekir. Özgür Suriye Ordusu, Suriye ordusu ile iş birliği yapıp PKK ve tüm terör örgütleri bölgeden kazımalı. Türkiye, İran, Suriye ve Rusya ittifak ederek bölgenin daha fazla parçalanmasını mutlaka engellemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ocak 2018> Daha Fazla

Amerikan halkına PKK’nın ideolojisini ve yapısını iyi anlatmak gerekir. Amerikan halkının büyük çoğunlığu PKK’nın komünist, dinsiz, ateist bir örgüt olduğunu bilmiyor. Halka ulaşıp bu gerçeği kapsamlı anlatmak önemlidir. Türkiye bir an önce Suriye, Rusya, İran ile ittifak edip PKK’ya karşı bu ülkelerle ortak hareket etmesi gerekir.
Türkiye’yi parçalama planlarına karşı Türkiye, İran, Rusya ve Suriye’nin ittifak edip, Suriye’nin bütünlüğünün sağlanması ve bölgedeki tüm terör örgütlerinin temizlenmesi için ortak hareket edilmesi çok önemli. Bir an önce bu ittifak sağlansın ve Suriye’nin bütünlüğünün korunması konusunda Türkiye kararlılığını göstersin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2018> Daha Fazla

Türkiye, İran, Rusya ve Suriye ortak askeri bir güçle PKK başta olmak üzere Suriye’deki tüm terör örgütlerini temizlesinler. Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması Türkiye’nin temel siyaseti olmalı.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Ocak 2018> Daha Fazla

İran’a yapılan operasyonu diğer Müslüman ülkeler duyarsız karşılamasın. Başlangıçta durdurulması önemli. İran da özgürlük konusuna öncelik versin. Gençlerin ve kadınların rahat yaşayabileceği, saygı göreceği bir sistemi bir an önce yerleştirsin, Şii Sünni kardeşliğini esas alsın. İngiliz derin devletinin bir münafık örgütlenmesi var. Hem İran’ı hem Suudi Arabistan’ı karıştırmak istiyorlar. Buna seyirci kalmayalım. Müslüman kardeşlerimizi koruyup kollayalım.
İran göstericilere sert karşılık vermekten kaçınsın. Rusya ve Türkiye, İran’a desteğini güçlü tutarsa bu da caydırıcı ve etkili bir yöntem olur. Rusya ve Türkiye “İran dost ülkedir, destek için her an hazırda bekliyoruz” derse kargaşa çıkaranlar üzerinde caydırıcı etki yapar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ocak 2018> Daha Fazla

İran halkı güzel bir halk. İran’a yönelik anti demokratik oyunları dikkatlice izliyoruz ve İngiliz derin devletine karşı İran’ın yanındayız. Allah İran halkına ve devletine bereket versin, onları Mehdi’ye talebe kılsın. Allah bir an önce Mehdi’sini zahir etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2017> Daha Fazla

İran’ı parçalamaya yönelik her hareket İngiliz derin devletinin Ortadoğu’yu karıştırmak için uyguladığı planın bir parçasıdır. Halkın demokratik protesto hakkı vardır. Ancak anti demokratik yöntemlerle İran’a yönelik bir oyun oynanmasına ilimle irfanla müsaade etmeyiz. Hiçbir komşu ülkemizde oyun oynanmasını istemiyoruz. Türkiye, Rusya, İran ittifakı tüm bölgenin güvenliği için çok önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Aralık 2017> Daha Fazla

Demokratik gösteriye, hak talebine herkes saygı duyar. Ama İran’ı parçalamaya, yıkmaya yeltenen olursa buna kanunla hukukla müsaade etmeyiz. İngiliz derin devleti bölge ülkelerini tek tek parçalamak istiyor. İran’ın korunması için Türkiye ve Rusya garantör olsun. İran’ın yalnız olmadığını Tayyip Hocam da çok güçlü vurgulasın. Putin’le görüşsünler, İran’ın parçalanmasına müsaade edilmeyeceğini açıklasınlar.
Anti demokratik yollarla İran’ı yıkmaya kalkışan İngiliz derin devletine kanunla hukukla müsaade etmeyiz. Herkes fikrini ifade eder, Hükümetleri eleştirir. Ama Devleti milleti anti demokratik yoldan yıkmaya kalkana seyirci kalınmaz. İngiliz derin devletinin talimatıyla İran’ı yıkmaya kalkışanın başına dünyayı ilimle kanunla yıkarız. İran ve Türkiye kadim dost olan iki ülkedir. Birbirini her koşulda savunur ve destekler. İran’ın yanındayız, hep yanında olacağız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2017> Daha Fazla

İran dost ve can kardeşimiz. İran’a Allah hep hayır ve bereket versin. Mutluluk, sevinç içinde, İttihadı İslam’ın güzellikleri içinde yaşamalarını nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2017> Daha Fazla

Suriye konusunda, İran, Rusya, Irak ve Türkiye bir kanaat bildirsin ve bir orta yol bulunsun. Barış için asgari müşterekte buluşmak gerekir. İlla ben sen meselesi yapmadan, sevgiyi muhabbeti dostluğu esas alarak asgari müşterekte ittifak etmek önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Aralık 2017> Daha Fazla

İran halkı nur gibi tertemiz Müslümandır. Bizim öz kardeşimizdir. Hayatları, devletleri her şeyleri güzel. Allah Devletlerini baki kılsın. Türkiye ile ittifakları mübarek olsun. Allah dostluğumuzu pekiştirsin, birliğimizi güçlendirsin. Rusya, Azerbaycan, Ermenistan tüm ülkelerle ittifak ederek bölgede muazzam bir İslam medeniyeti inşa edeceğiz inşaAllah. Biz ne Müslüman ne Hristiyan ve Musevi kanı aksın istemiyoruz, tek damla kan akmayan bir dünya istiyoruz. Allah Mehdi’nin etrafında toplanmayı, İsa Mesih’in mübarek talebeleriyle bir araya gelmeyi, İslam Birliği’nin bayrağı altında toplanmayı bir an önce nasip etsin inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Aralık 2017> Daha Fazla

İran Türkiye’nin eski bir dostudur. İran’la hep barış, kardeşlik içinde yaşadık. Bundan sonra da böyle olacaktır. Allah kardeşliğimizi pekiştirsin, Hz. Mehdi’nin zuhurunda İran Türkiye hep birlikte hizmet edelim inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Kasım 2017> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya’nın ittifak etmesi uzun süredir gündeme getirdiğimiz bir konu. Bu ittifak İngiliz derin devletinin bölgedeki tüm planlarını bozacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Kasım 2017> Daha Fazla

Türkiye-Rusya dostluğu dünya barışı için çok önemli. Dünyanın çektiği ızdırabı sona erdirmekte en hayati adım Rusya, İran, Türkiye’nin ittifak etmesidir. O zaman bölgede İngiliz derin devleti hiçbir eylem yapamaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2017> Daha Fazla

Türkiye ile İran’ın birleşmesi demek İttihad-ı İslam’ın imzası demektir. İngiliz derin devletinin sonunun gelmesi demektir. İki aydın, iki modern, iki dindar ülkenin birliği güzelliktir. Bu güzelliğin bir an önce gerçekleşmesini istiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Kasım 2017> Daha Fazla

İran ve Suudi Arabistan kardeş olması gereken iki Müslüman ülke. Bu iki güzel ülkenin arasında gerilim olmasına hiç izin vermemeli, olduysa hemen telafi edilmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ve İsrail birbirini tehdit etmek yerine dost olsunlar. Bölgenin iki güçlü ülkesi dost olursa çok güzel gelişmeler olur. Hiçbir konuya katı yaklaşmamak gerekir. Düşmanlık değil dostluk, ahbaplık aramak lazım.
Barzani’yi bir tuzağın içine çekildiğine dair defalarca uyardık. Her yönüyle konuyu açıkladık, ama yanlış kararda ısrar etti. Türk Hükümeti’nin politikası doğru. Suriye, Irak, Türkiye, İran birleşsin bölgeden PKK tamamen silinsin. Bölgedeki tüm halklar çok rahat ederler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ve Türkiye’nin birleşmesi bölgenin huzuru ve güvenliği için hayatidir. PKK’ya karşı mücadelede de bu ittifak önemlidir. Bu iki büyük ülkenin ittifak etmesiyle, PKK çok kısa sürede etkisiz hale getirilebilir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye’nin ticarette kendi parasını kullanması çok doğru bir girişim. Türkiye, İran, Rusya, Çin aralarında hep kendi paralarıyla ticaret yapsınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2017> Daha Fazla

Türkiye'nin dış politikasındaki en akılcı atılımlardan biri İran ve Rusya ile ilişkilerin düzelmesidir. Şii, Sünni ayrımı inşaAllah bitecek.
Türkiye'nin bölgedeki tüm ülkelerle dost olması önemlidir. Irak, Suriye, İran ve Mısır Türkiye'nin mutlaka iyi ilişkisi olması gereken ülkeler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ekim 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye'nin ittifak etmesi demek tüm bölgenin kurtulması demektir. Rusya'nın desteğini almak çok doğru bir siyasettir.
İran ve Türkiye iki dost iki kardeş Müslüman ülkedir. Irkçı, mezhepçi bir anlayış iki tarafta da yoktur. Hep dost olacağız inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2017> Daha Fazla

İran ve Türkiye iki dost ülkedir. Aramızı bozmaya çalışanlar boşa uğraştılar. Şiiler nur gibi Müslümandır, İran'la hep dost olacağız.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Eylül 2017> Daha Fazla

İran, Azerbaycan, Türkiye ve Ermenistan'ın birleşmesi için hiçbir engel yok. Rusya'yı da yanımıza alıp bir an önce birleşelim. Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki anlaşmazlığı giderelim. Ermeni tarafında zulüm yapanlar hukuki cezayı alır ama halklar dosttur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Eylül 2017> Daha Fazla

Türkiye, İran, Pakistan, Suudi Arabistan ittifak eder Rusya'yı da yanlarına alırlarsa bölge ve dünya barışı hızla oluşur. Hemen birleşelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Ağustos 2017> Daha Fazla

İran, Suudi Arabistan, Pakistan, Türkiye bir araya gelse İslam aleminin karşısındaki tüm fitneler etkisiz hale gelir. Şii, Vahabi, Sünni hemen birleşelim. Kaybedecek vakit yok. Bir avuç kin dolu ahmak yüzünden milyonlarca Müslüman şehit ediliyor. İngiliz derin devletinin oyununu bozalım. Şiiler, Vahabiler, Sünniler biraraya gelelim. Kardeş olarak birbirimizi kucaklayalım.
İran ile Suudi Arabistan hiç uzatmadan dost olsunlar. İkisi de tertemiz Müslüman. İran, Suudi Arabistan, Türkiye birleşse İslam alemi kurtulur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Ağustos 2017> Daha Fazla

İran karşıtlığı doğru değil. Yanlış politikalar ve zihniyet uyarıp düzeltilir. Bunun için İran karşıtlığı yapıp İran yok olsun denilmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Ağustos 2017> Daha Fazla

İran ve Türkiye'nin ittifakı önemlidir. Hem askeri hem ekonomik alanda iki ülke mutlaka ittifak etmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 20 Ağustos 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti Trump'ı devirmek için oyun oynamaya çalışıyor, bunun için Trump'ı Türkiye, İran, Rusya, Pakistan, Çin desteklesin.
Türkiye, Rusya ve İran askeri ittifak yaparsa bölgede huzur ve güvenlik açısından çok güzel bir adım atılmış olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Temmuz 2017> Daha Fazla

Hz. Mehdi'yi, İsa Mesih'i, İslam ahlakının hakimiyetini, İslam Birliğini, Rusya, İsrail, İran, Ermenistan tüm ülkelerin dost olduğunu göreceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Temmuz 2017> Daha Fazla

İran, Türkiye'nin dostu olan bir ülke. İran ile Türkiye'nin arasının bozulmasını isteyenlere kimse itibar etmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Haziran 2017> Daha Fazla

Sünni-Şii karşıtlığı İngiliz derin devletinin oyunudur. Bölgenin iki güçlü ülkesi olan Türkiye ile İran’ı çatıştırmak istiyorlar. Kimse oyuna gelmesin. İran ve Türkiye çatışırsa Allah korusun İslam alemi mahvolur. İki ülke ittifak ederse çatışmalar ortadan kalkar, İslam Birliği oluşur.
İran ırk üstünlüğüne göre değil ümmet anlayışına göre yönetilen bir ülkedir. İran'ın ırkçı olduğu iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Şiilerin yanlış yönleri olabilir ama Ehli Beyt'e ve Hz. Ali'ye aşıktırlar. Ehli Beyt'e yapılan hainlikten dolayı yaşadıkları bir öfke var. O tarihi öfkenin acısıyla kendilerini korumak için çok güçlü olmaları gerektiğine inanıyorlar. Ama bu Pers ırkçılığı düşüncesi değildir. Şiileri, Sünnileri, Vahabileri çok seviyor, hepsini Müslüman kardeşimiz olarak görüyoruz. Müslümanlar birbirlerini ırkçılıkla itham etmemeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Haziran 2017> Daha Fazla

İngiliz derin devleti 100 sene öncesinin mantığıyla hareket ediyor. İran'a müdahaleye yeltenirse karşılığını çok fazlasıyla alır.
İran, Rusya ve Türkiye'nin birlikte hareket etmesi tüm bölgeye huzur ve barış gelmesine vesile olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Haziran 2017> Daha Fazla

İran'daki terör saldırısında şehit olan Şii kardeşlerimizin ailelerine Allah sabrı cemil nasip etsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mayıs 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye'yi çatıştırmak isteyen İngiliz derin devletidir. İki ülke tarih boyunca dost olmuştur ve dost kalacaktır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Mayıs 2017> Daha Fazla

Medyada çıkan sevgisizliği telkin eden haberlere kimse itibar etmesin. İran temiz bir Müslüman ülkesidir, Türkiye'nin dostudur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Mayıs 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye'nin karşı karşıya gelmesi diye bir şey olmaz. Boş yere uğraşıyorlar. Sünniler de Şiiler de nur gibi Müslümanlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 7 Mayıs 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran kenetlenmiş güçlü bir blok olmalı. Ermenistan'a da sahip çıkalım, boş yere orada yalnız yaşamalarına seyirci kalmayalım. Azerbaycan da bizim canımız, Ermenistan ile arasındaki anlaşmazlığı kaldıralım. Bölgede güçlü bir dostluk birliği kuralım.
Ruslar da İranlılar gibi kanaatkar, güzel ahlaklı insanlardır. İngiliz derin devleti Rusya'yı da dışlıyor, biz sahiplenip dostça yaşayalım.
İran halkı nezihtir, efendidir ve delikanlıdır. İran temiz Müslüman bir ülkedir. Türkiye ile İran'ın arasını bozmak isteyenlere aldanılmamalı. Türkiye'de de İran'da da düşmanlığı körükleyen çevreler var. Bunlar İngiliz derin devletinin yönlendirmesinde olan kişiler. İngiliz derin devletinin körüklediği İran karşıtlığına verilecek en güzel cevap uç fikirlerden arınıp iki tarafın dostluğunu pekiştirmektir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Mayıs 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran'ın Suriye'nin bütünlüğünü esas alan bir politikada birleşmesi çok güzel oldu.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mayıs 2017> Daha Fazla

Rusya ve Türkiye ittifakı İngiliz derin devletine karşı güçlü bir set olacaktır. Amerika, İran ve Çin'i de yanlarına alsınlar.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Mayıs 2017> Daha Fazla

Türkiye ve İran tertemiz ülkelerdir. Dost ve kardeş olmamaları için hiçbir geçerli sebep yoktur. Zorlamalarla Türkiye ve İran'ın arasını bozmaya çalışıyorlar ama Hükümet bu oyunu bozuyor biz de destek oluyoruz.
İran ve Türkiye'nin arasını bozmaya çalışanlara Tehran Times'daki makalelerimizle gereken cevabı verip, oyunlarını bozuyoruz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2017> Daha Fazla

İran kardeş ülkedir, dosttur. Şiiler bizim can kardeşimizdir. Müslümanların kardeş olması Allah'ın hükmüdür.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Nisan 2017> Daha Fazla

Biz İran ile kardeşiz. İran ile Türkiye birleşse Ortadoğu'da bir çok konu çözüme kavuşur. İki ülkenin dostluğunu daha da pekiştireceğiz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Mart 2017> Daha Fazla

İran dost ülkedir. Yüzlerce yıldır dost olduğumuz bir ülkeyi karşımıza alacak bir üsluptan kaçınıp hep şefkatle yaklaşmak gerekir.
İran ile Türkiye'nin arasını bozmak isteyenlerin oyununa gelmemek gerekir. İran tertemiz bir Müslüman ülkesidir, ırkçılık ithamı doğru olmaz.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Mart 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye dosttur. İran'dan misafirlerimiz sık sık Türkiye'ye gelsinler, hepsini en güzel şekilde ağırlayalım.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Mart 2017> Daha Fazla

İran dost ve kardeş ülkedir. İngiliz derin devletinin tahriklerine gelip İran karşıtlığı yapmak hiç akılcı olmaz. Bu oyuna kimse gelmesin.
Türkiye'ye karşı yapılan oyunlara verilecek en güzel cevap İslam Birliği'dir. Rusya, İran, İsrail ve tüm İslam alemi dostlukta birleşelim.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Mart 2017> Daha Fazla

Pakistan, Türkiye ve İran'ın bir araya gelmesi çok güzel olmuş. Tayyip Hocam'ın İran'a gösterdiği dostluk çok güzel maşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Mart 2017> Daha Fazla

Trump, İran'a karşı Mehdiyetin şefkat, merhamet yönünü anlatarak netice alabilir. Silahlanma ile çözüm oluşması mümkün olmaz. Amerika Rusya ile ortak hareket ettiğinde İran’la arasındaki anlaşmazlıkları da çözebilir. İngiliz derin devletinin çatışma oyununa gelmesinler.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Şubat 2017> Daha Fazla

İran ile Türkiye'nin arasını bozmayı amaçlayanların oyununa gelmeyelim. İran ve Türkiye dostluğu bölgeye huzur, güzellik getirir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Şubat 2017> Daha Fazla

Türkiye ile İran'ı çatıştırmak tiyatrosunun asıl mimarı İngiliz derin devletidir, sakın kimse bu oyuna gelmesin.
Müslüman İran'ın bizim komşumuz olması güzel bir nimettir. İngiliz derin devletinin oyununa gelip iki ülkenin dostluğunu bozmayız.
Şii ve Sünni kardeştir. İran ve Türkiye fitne çıkarmak isteyenlere karşı hemen bir araya gelip kardeşce kucaklaşmalı.
İngiliz Şiiliği denilen akım mezhep çatışması oluşturmak istiyor. İran'ın içindeki bir avuç insanın yanlışı İran ile dostluğumuzu zedelemez.
İran ile Türkiye iki dost ülke. Bu dostluğa zarar gelmesini İngiliz derin devleti heyecanla bekliyor, onları sevindirecek bir şey yapmayalım.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Şubat 2017> Daha Fazla

İran halkı da Anadolu insanı gibidir, sevgi şefkat doludur. İran ile Amerika'nın dost olmasını sağlamak için uğraşacağız inşaAllah.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Şubat 2017> Daha Fazla

İsrail ile İran, İran ile Amerika arasındaki gerilim de suni. Türkiye ile İran, İsrail ile İran, İran ile Amerika ilişkilerini düzelteceğiz.
İran'ın Türkiye'ye karşı çok dostane açıklamaları olması gerekir. İran ile Türkiye'nin dost olması bölge için ferahlık olur. Türkiye ile İran'ın dost olmasını isteyen insanlardan biri Tayyip Hocam'dır. İran'ın da bu dostluk talebine coşkuyla karşılık vermesi gerekir.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Şubat 2017> Daha Fazla

İran ve Amerika'nın arasını düzeltmek mümkün. Gereksiz, suni bir gurur oluşmuş. Bunu kırmak, barışı sağlamak mümkün.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Şubat 2017> Daha Fazla

Klasik siyaset üslubu, soğuk savaş dönemi kavgacı üslup artık tüm dünyadan kalkmalı. İran ve Amerika'nın arasını da mutlaka düzeltelim.
Amerika'nın İran'la savaştan bahsetmesi büyük bir hata olur. İran'la karşıtlaşmak Rusya'yla da karşıtlaşmak olur. Hep barıştan yana olunmalı. Tüm ülkelerin dostluk, kardeşliği esas alması gerekir. Amerika da İran da gerginlikten uzak, dostane bir üslubu tercih etmeli.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 31 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye'ye yakınlaşan ülkelere peş peşe oyun oynanıyor. İsrail, Rusya, Azerbaycan, İran gibi ülkeler bir anda hedef haline geldi.

 Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ocak 2017> Daha Fazla

Netanyahu'nun İran halkına dostluk çağrısında bulunması güzel olmuş. Ancak gerçek barış ve dostluk Mehdi (Moşiyah) ile mümkün olacaktır. Netanyahu İran halkına seslenirken, "Beklenen Mehdi ve Moşiyah aynı kişi, hepimizi onu bekliyoruz" dese halkın müthiş sevgisini kazanır.
Trump tek başına İngiliz derin devletine güç yetiremez, ama iyi desteklenirse güzel netice alır. Rusya, Türkiye, İran ve Çin destek olsun.
Türkiye, İran, İsrail, Rusya, Çin ve Amerika birlikte hareket ederse İngiliz derin devletinin tüm gücü kırılır. Tek tek ise mücadele edilemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Ocak 2017> Daha Fazla

Obama da yakın çevresi de komünist eğilimliydi. Obama'nın yaptığı tahribatı Trump'ın düzeltmesini temenni ediyoruz. Trump anti komünist anti Darwinist bir insan. Rusya, Türkiye, İran, Çin ve tüm Türki devletler Trump'a destek olsunlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Ocak 2017> Daha Fazla

İsrail, Rusya, Çin, İran ile çok sıkı dost olalım. Hep birlikte İngiliz derin devletinin oyunlarını bozalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Ocak 2017> Daha Fazla

Trump'a, Türkiye, Rusya, İran ve Çin en yüksek seviyede destek versin. O zaman Trump'a karşı olanlar dünyanın kendisine vermiş olduğu desteği görmüş olurlar.
İngiliz derin devletine karşı İslam aleminin birleşmesi dışında yol yok. Türkiye, Rusya, İsrail, İran, Çin'in de dahil olduğu bir İslam Birliği’nin acilen kurulması gerekiyor. İngiliz derin devleti ancak böyle durur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran, Pakistan ve Çin birlik olursa İttihad-ı İslam hemen kurulur. Çin'de çok fazla sayıda müslüman var.
Rusya, Türkiye, İran ve Pakistan birleşerek, Çin'le de ittifak edilerek hemen İslam birliği kurulmalı.
İngiliz derin devleti sistemi kan ve şiddet üzerine kurulmuştur ama İngiliz terbiyesi, İngiliz nezaketi güzeldir, bunu dışlamak olmaz. Biz ingiliz centilmenliğini, Fransız nezaketini, İtalyan sanatının estetiğini ve güzelliğini örnek alalım, Rusya da alsın, İran da alsın.
Tayyip Hocam Çin’e, Rusya’ya ve İran’a sahip çıksın. Türkiye hep mütevazi, sevecen, alttan alan olsun, biz menfaat peşinde bir ülke değiliz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ocak 2017> Daha Fazla

Türkiye ve Rusya, Çin'e de sahip çıksın. Türkiye, İsrail, Rusya, Çin ve İran birleşirse çok etkili bir ittifak olur.
Türkiye Rusya, İsrail, İran ve Çin ile tam ittifak yaparsa son derece güçlü olur. Türkiye aleyhine oynanan hiçbir oyun etkili olmaz.
Türkiye, Rusya, İran tam ittifak etse hiç kimse bu güçlü ittifakı sarsacak bir şey yapamaz. İngiliz derin devleti tam felç olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2017> Daha Fazla

İran'ı uzun süre tehdit olarak gösterdiler, bu oyunu Türkiye bozdu. İran ile Türkiye'nin dost olması için biz de ilmi çalışma yaptık.

Adnan Oktar Diyor Ki... 30 Aralık 2016> Daha Fazla

İran, Rusya ve Azerbaycan ile ittifakımızı güçlendirelim. Doğal gaz ve enerji kaynakları konusunda tam bir işbirliği olsun.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Aralık 2016> Daha Fazla

Rusya, İran, Türkiye ve İsrail ittifakı kurulur, buna Suudi Arabistan ve Katar da katılırsa hem bölge hem dünya huzura kavuşur.
Rusya, İsrail, İran ve Türkiye mutlaka ittifak etsin. Bu konuda hiç gecikme olmasın. Bölgede İngiliz derin devletinin tüm oyunlarını bozalım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Aralık 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ettiğinde hem bu ülkeler hem de tüm bölge huzurlu ve rahat olur. İsrail ve İslam ülkeleri de bu ittifaka dahil olacak.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Aralık 2016> Daha Fazla

İran, Rusya ve Türkiye'nin ittifakı İngiliz derin devletini felç eder. Pakistan, Mısır ve Suudi Arabistan da katılırsa çok etkili güç olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Aralık 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti İran, Rusya ve İsrail ile aramızın açık olmasını istiyordu. Hepsini ilimle, bilgiyle engelledik. Rusya ve İran ile aramızı açacaklardı, düşmanlık isteyenlerin sesi bizim kardeşlik ve dostluk isteyen seslerimiz altında boğulup gitti.

Adnan Oktar Diyor Ki... 22 Aralık 2016> Daha Fazla

İran ile Türkiye dosttur. İki ülkenin çatışmaya sürüklenmesini isteyenlerin bu amaçlarına ulaşmasına ilimle irfanla izin vermeyiz. Şiilere ve İran'a karşı düşmanlık İngiliz derin devletinin bir oyunu. Biz milletçe bu oyuna gelmeyeceğiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 21 Aralık 2016> Daha Fazla

Ruslar temiz insanlar. Türkiye ile Rusya düşman olsun diye uğraştılar, müsaade etmedik. İran ile de düşmanlığa müsaade etmeyiz.
Türkiye, Rusya, Pakistan ve İran birleşirse İngiliz derin devletinin böyle bir güçle baş etmesi mümkün olmaz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Aralık 2016> Daha Fazla

Ağır siyaset anlayışıyla değil de çok seri hareket ederek hem İran ile hem Rusya ile çok güçlü ittifak kuralım, her alanda işbirliği yapalım.
İngiliz derin devleti Türkiye ve İran'ın dost olmasını, ittifak etmesini istemiyor. Türkiye ve İran'ı sömüremedikleri için olay çıkarıyorlar.
İran ve Rusya İngiliz derin devletini eleştirdikleri için bu ülkelere karşı saldırılar başladı. Türkiye, Rusya ve İran'ın ittifak etmesi şart.

Adnan Oktar Diyor Ki... 17 Aralık 2016> Daha Fazla

İran devleti İngiliz Şiiliğinden bizar olmuş durumda. İngiliz derin devleti bu yapıyı kullanarak Şiilerle Sünnileri çatıştırmak istiyor.
İngiliz derin devleti Müslümanı Müslümana kırdırmak istiyor. İran ve Türkiye orduları dünyanın güçlü ordularından, bunlar savaşsın istiyorlar. İslam dünyasının iki büyük gücü olan Türkiye ve İran çatışmayacak, tam tersine inşaAllah birleşecek. Rusya'yı da yanımıza alacağız.
İran ve Türkiye dost iki Müslüman ülkedir. IŞİD nasıl Sünni Müslümanlığını temsil etmiyorsa Şii milisler de İran'ı temsil etmez. IŞİD de Şii milisler de İngiliz derin devleti tarafından yönlendirilen örgütlerdir. Bölgedeki tüm örgütler İngiliz derin devletinin koludur.
Bizim açıklamalarımızın ardından Hamaney'in bugünkü konuşmasında ‘Müslümanları birbirine karşı kışkırtan İngiliz Şiiliğidir’ demesi önemli. Hamaney tıpkı bizim dikkat çektiğimiz gibi İngiliz derin devletine karşı kurtuluşun ancak İslam Birliği'yle mümkün olduğunu söyledi.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Aralık 2016> Daha Fazla

Halep'in de Musul'un da kurtuluşu ancak İslam Birliği'dir. İran, Türkiye ve Pakistan birleşmiş olsa Halep'in H'sine dokunamazdı kimse. İttihadı İslam oluşsa hiçbir terör örgütü olmaz. İttihadı İslam'a karşı olanlar bilerek veya bilmeyerek bu zulmün kapısını açıyorlar.
Halep'te, Irak'ta Müslümanları katleden Şiiler İngiliz derin devletinin yönlendirdiği zalimlerdir, MI6 Şiileridir. İran halkını, Şii kardeşlerimizi seviyoruz. Halep'te Irak'ta cinayet işleyen milislerin zulümlerini, katliamlarını lanetliyoruz.
İran Sünni Müslümanları sever. Müslüman Müslümana düşman olmaz, kin de duymaz. Müslümanlar birbirlerinin arasını bulmalıdır. Şu an Müslümanı Müslümana kırdırma oyunu oynanıyor, bazıları istemeden de olsa bu oyuna düşüyorlar.
İran halkına toptan hakaret eden bir üslup çok çirkin. İran ile Türkiye'yi savaştırmak için provokasyon yapmak istiyorlar. İran ve Türkiye'nin ittifak etmesi İngiliz derin devletinin ağırına gittiği, Müslümanların faydasına olacağı için engellemeye çalışıyorlar.
İran ve Türkiye kardeş iki ülke. Şii Sünni kardeştir. Şiiler de Sünniler de Hz Ali aşığıdır. Kimse düşmanlık ifadelerine itibar etmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Aralık 2016> Daha Fazla

Irak ve Suriye'ye Şii adı altında gönderilen katiller İngiliz derin devletinin emri altında Allah'sız dinsiz, komünist katillerdir. Bu azılı katiller yüzünden tüm Şiilere karşı olmak akılsızlık olur. İran ve Türkiye dosttur. İki ülkenin dostluğu İttihadı İslam demektir.
İran ile Türkiye'nin arasını açmaya çalışıyorlar. İstedikleri kadar uğraşsınlar İran ile dost kalacağız. Ortadoğu'da İran ile Türkiye'yi düşman yapıp tüm Müslümanları yok etmeyi planlıyorlar. Böyle bir oyuna karşı İran ile daha iyi dost olacağız.
İngiliz derin devletinin oyunlarına inat Türkiye ve İran kardeş kalacak. Şiilerle Sünniler arasında savaşa izin vermeyiz.
İran ile Türkiye çatışsın istiyorlar. İki dev güç birbirine düşerse tüm İslam alemi zarar görür, birleşirse tüm Müslümanlar rahat ederler. İran ile Türkiye'yi çatıştırmak İngiliz derin devletinin planıdır. Bu oyuna kimse gelmesin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Aralık 2016> Daha Fazla

İran düşmanlığının körüklenmesi çok tehlikeli. İran binlerce yıllık dost ülke, bir ülkeyi toptan kötü ilan etmek doğru olmaz.
İran'da zulme vesile olanlar bir avuç İngiliz derin devletinin etkisinde olan münafıklar ve komünistler. Müslüman herkesin ıslahını ister.
İran'la Türkiye, Sünnilerle Şiiler kavga etsin istiyorlar. Bunu isteyen İngiliz derin devleti, biz bu pis fitneye itibar etmiyoruz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Kasım 2016> Daha Fazla

İran, Türkiye ve Rusya ittifak halinde hareket etse Irak ve Suriye'deki savaş hemen son bulur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 25 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye İran, Çin ve Rusya ile ticaretini güçlendirirse çok faydalı olur. Ekonomik sıkıntı geçici oluşabilir ama Türkiye asla devrilmez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Kasım 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam, Trump, Putin ve İran bir araya gelirse İslam Birliği çok kolay sağlanır ve Mehdiyet ruhu tüm dünyaya hemen hakim olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 18 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye'nin yapması gereken tüm komşularıyla iyi geçinmektir. İran, Yunanistan, İsrail ve Suriye ile sınırları, pasaportu vizeyi kaldıralım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran ve Rusya ittifak ederse İngiliz derin devletinin etkisini tamamen ortadan kaldırabilirler. Akılcı ve dengeli davranmak önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Kasım 2016> Daha Fazla

Türkiye İran ve Rusya ile mutlaka ittifak etmelidir. Suriye ve Irak'ın toprak bütünlüğünün korunması önemlidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Ekim 2016> Daha Fazla

İran da Şiiler de Vahabiler de bizim canımız. Hepsi bizim tertemiz Müslüman kardeşimiz.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ekim 2016> Daha Fazla

İngiliz derin devleti göz göre göre Müslüman ülkeler arasında kışkırtıcılık yapıyor. Türkiye'yi Irak'ın, Suriye'nin ve İran'ın düşmanı konumuna getirmek istiyor. Üç ülkenin de halkları bizim dostumuz. Müslümanlar kardeştir.
İngiliz derin devleti Müslümanı Müslümana karşı kışkırtmak istiyor. İran da Irak da Türkiye'nin dostudur, kardeşidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Ekim 2016> Daha Fazla

İran ile Barzani'nin arasının bozuk olması doğru olmaz. İran, Barzani ve Türkiye bölgede dostane bir ittifak kurabilir.
Türkiye, İran ve Rusya'nın mutlaka ittifak içinde hareket etmeli. Bu, bölgeye güç, barış ve huzur getirir.
Türkiye, İran, Pakistan, Rusya ve tüm İslam ülkelerinin mutlaka birleşmesi, ittifak etmesi lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Ekim 2016> Daha Fazla

Türkiye, İran'a hep dost gözüyle sevgi ve şefkatle bakmalı. Bu dostluk bereket getirir. Türkiye, Suriye'nin bölünmesine kesin olarak karşı olsun. Bu konuda Türkiye İran ve Rusya ile ortak hareket edebilir.
Putin delikanlı bir insandır. Türkiye'nin Rusya ile ittifakı önemlidir. Bölgede İran, Türkiye, Rusya ve Azerbaycan ittifakı çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ekim 2016> Daha Fazla

İranlılar da Museviler de dindar insanlardır ama yoğun bir İran ve Musevi karşıtlığı yapılıyor, bu çok yanlış.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ekim 2016> Daha Fazla

İran, Suriye, Irak, Hindistan, Pakistan hepsi eziliyor ama hiçbiri de çıkıp İngiliz derin devletine karşı birleşelim demiyorlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 28 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Suudi Arabistan, İran, Pakistan ve Rusya "Biz ittifak ediyoruz, birleştik" dese İslam Birliği oluşmuş olur. Kimse bir şey diyemez.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2016> Daha Fazla

Eğer İngiliz derin devleti tam deşifre edilmezse Suriye ve Irak gibi Türkiye, İran ve Rusya'yı da parçalamak istiyorlar. Bölge ittifak etmeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran ile ittifak içinde olursa tüm bölge halkları için çok faydalı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2016> Daha Fazla

Türkiye, Rusya ve İran ile güçlü dostluk kursun. Şiiler tertemiz Müslümanlar. İran ve Rusya ile iyi dost olursak bölge için faydalı olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Eylül 2016  > Daha Fazla

Türkiye, Rusya, İran ve Pakistan bir araya gelip karar verseler İttihadı İslam oldu demektir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2016> Daha Fazla

İran İslam Birliği'ni aşkla bekleyen bir ülkedir. Türkiye ile İran'ın ittifak etmesi önemli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 26 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rusya, Türkiye ve İran birlikte hareket ederse çok güzel gelişmeler olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 19 Ağustos 2016> Daha Fazla

Tayyip Hocam'dan istirham ediyoruz, İran'a çok candan yaklaşsın. Şii kardeşlerimize şefkatimizi çok candan ifade etsin. Mezhep farklılıklarımız önemli değil. Biz Şiiler ile Kuran'da ittifak ediyoruz. İran, Rusya ve Pakistan ile güçlü ittifak kuralım.
Türkiye NATO'ya da AB'ne de karşı değil. Ama Rusya ve İran ile mutlaka dost ve müttefik olacağız. Boş yere rahatsız olmasınlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Ağustos 2016> Daha Fazla

İttihad-ı İslam'ın oluşması için Putin'le özel görüşme yapılabilir. İran-Türkiye-Rusya Pakistan birleşirse ilk etapta bu yeterli olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 9 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rusya ile Türkiye'nin ortak savunma paktı oluşturması çok güzel. İran ve Azerbaycan da bu ittifaka katılırsa bölge için çok güzel olur.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Ağustos 2016> Daha Fazla

Rusya, İran, Pakistan, Türkiye hemen birleşsin. Hemen askeri, siyasi, sosyal ittifak yapalım. Bunlar bizim kardeşlerimiz, canlarımız, komşularımız, bütünüz biriz. Hiç beklemeden hemen.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Ağustos 2016> Daha Fazla

İran ve Rusya ile ortak savunma anlaşması yapalım. Çok güçlü bir ittifak inşa edelim.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Mayıs 2015> Daha Fazla

İran Türkiye’nin ivedilikle dost olması gereken bir ülkedir. Ne güzel Müslümanlar, ne güzel takvalar. Ne güzel askeri kuvvetleri bölgenin en güçlü ordularından birisi. Ne güzel oturmuş bir devlet yapısı var.

Adnan Oktar Diyor Ki... 15 Nisan 2015> Daha Fazla

İran’ı da kurtaracak olan Mehdi (as)’dır. Allah Şiilere bu kadar sevdirmiş, Mehdi (as)’ın kıymetini en iyi bilenler yine onlardır. Mehdi (as)’a sarılsınlar. Ayda yılda bir kere Mehdi (as)’dan bahsediyorlar, bu çok kötü. Özellikle devlet başkanlarının ‘Mehdi’ ismiyle yeri göğü inletmeleri lazım.
İran Allah için Mehdiyete sarılsın, Mehdiyeti gündeme getirsin. Bu ismi çok fazla gündeme getirsin, İran kurtulur. Ama hurafe tarzında değil, akılcı olarak, samimi ve bilimsel olarak. Dediğimi yapsınlar, neticeyi görürler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 4 Ocak 2015> Daha Fazla

İran zaten şu an bölgede güçlü ve etkili. Çünkü dinden kaynaklanan, Mehdiyetten kaynaklanan bir heyecan içindeler.

Adnan Oktar Diyor Ki... 5 Kasım 2014> Daha Fazla

İran’daki yönetim aslında komünist bir yönetim, PKK’yı destekliyor olması muhtemel. Çünkü bütün komünist ülkelerle iç içe İran. İslami bir rejim varmış gibi görünüyor ama gerçekte zemininde komünist bir rejim var. Fakat kendilerini halka makul göstermek için Müslüman gibi gösteriyorlar. Yani devlet aslında komünist, halk dindar.
İran sevecen olsun, Avrupai bir toplum olsun. İran’a korkusuzca gidelim. Bütün kadınlar korkuyla yaşıyor. Niye başörtüsü zorunluluğu getiriyorsun? İsteyen örtsün, isteyen açsın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 27 Eylül 2013> Daha Fazla

İran'da komünist rejim var. İslam kılıfı oluşturulmuş üstüne, Müslüman kılıfı oluşturulmuş. Adeta dinle de alay ediyorlar. Hayalet bir mehdi beklentisi var. Komünist sistemi gürül gürül yaşatıyorlar. Çin'le, Rusya'yla komünist birlik oluşturmuşlar.

Adnan Oktar Diyor Ki... 24 Eylül 2013> Daha Fazla

İran'dakilerin Mehdi'yi haşa Allah gibi gören inançları çok tehlikeli.

Adnan Oktar Diyor Ki... 13 Eylül 2013> Daha Fazla

İşin doğrusu fitnenin başı İran, bölgede komünizmin hamiliğini o yapıyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 2 Eylül 2013> Daha Fazla

İran’ın yapacağı; şu hayalet mehdi anlayışını kaldırıp, müşrikçe olan mehdi anlayışını kaldırıp; Kurani mehdi anlayışını, doğru mehdi anlayışını kabul edip İslam ülkeleriyle kardeş olmasıdır. Enaniyeti, taassubu da bırakması gerekir İran’ın.

Adnan Oktar Diyor Ki... 23 Şubat 2013> Daha Fazla

İran'la bir kavgamız olmaz. Biz İran'la ittifak edeceğiz, inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 8 Ocak 2013> Daha Fazla

İran’ı şeriat devleti sanıyorlar. Halbuki klasik komünist bir devlet İran. Dinsizliğin en yaygın olduğu ülkelerden biridir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 6 Ocak 2013> Daha Fazla

İran Darwinizm’in en güçlü anlatıldığı ülkelerin başında geliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Kasım 2012> Daha Fazla

İran’la savaşa müsaade yok. Hiç boş yere heveslenmesinler. Kimse heyecanlanmasın, öyle bir olay yok. Geniş çaplı bir savaş olmayacak inşaAllah.

Adnan Oktar Diyor Ki... 16 Ekim 2012> Daha Fazla

Zaman varken, geç olmadan Türkiye İran’la birleşsin.

Adnan Oktar Diyor Ki... 1 Ekim 2012> Daha Fazla

Komünist olan İran derin devletidir. Sayın Ahmedinejad bu komünist yapının içinde olan bir insan değil.
Sayın Ahmedinejad'ın Birleşmiş Milletler toplantısındaki Hz. Mehdi (as) ile ilgili konuşması çok güzel olmuş maşaAllah. Kendisini tebrik ediyoruz. Sayın Ahmedinejad'ın bu konuşmasının her yerde duyulması lazım.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Eylül 2012> Daha Fazla

Sayın Ahmedinejad'ın BM toplantısında Hz. Mehdi (as)’dan bahsetmesi çok güzel. Fakat Hz. Mehdi (as)’dan ruh olarak bahsetmesi yanlış. Kaybolan Mehdi yoktur, gerçek Mehdi (as) vardır, o da şu an dünyadadır.
Türkiye ile İran'ın, iş birliği için gizli, özel sohbetleri olması lazım. Hayır için gizli görüşmeler yapmak Hz. Nuh (as)'ın yöntemidir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 10 Eylül 2012> Daha Fazla

İran’da Darwinist, materyalist kafayı bıraksınlar. Bütün İslam alemini bağırlarına bassınlar. Şii, Sünni, Alevi hep kardeşiz. Yani bilmişlik, “En iyisini biz biliriz” kafasını bıraksınlar,inşaAllah.
İran, komünistlerle değil, Türkiye ile ittifak etmesi lazım.
İran, İslam alemine yakınlık göstermelidir.
İran, komünistlerle değil İslam alemiyle birlik olmalıdır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 14 Eylül 2012> Daha Fazla

İran'ın ‘ışık Mehdi’ inancı yanlış. Hz. Mehdi (as) anneden babadan doğma bir insandır.

Adnan Oktar Diyor Ki... 11 Eylül 2012> Daha Fazla

İran çok gururlu. Bu gururu bırakıp daha halim olmaları gerekir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 3 Eylül 2012> Daha Fazla

İran Komünist Partisi en güçlü komünist partilerden biridir.
İran'da halkın büyük çoğunluğu ateist.
İran'da Darwinizm, materyalizm resmi olarak öğretiliyor.

Adnan Oktar Diyor Ki... 12 Haziran 2012> Daha Fazla

İran’daki hayalet Mehdi (as) anlayışı, Şia’daki Mehdi (as) anlayışı Mehdiyet’i yok etmek için şeytanın ortaya attığı müthiş bir oyundur.

A9 TV, 8 Nisan 2012> Daha Fazla

İran’ı komünistlerin elinden kurtarmak lazım. Darwinist, materyalistlerin elinden kurtarmak lazım. İran esir alınmış. İran, Şanghay ekibinin, komünist bloğun eline geçmiş.
Askeri gücü kaldırınca İran birbirine girer. Çünkü iman bağıyla bağlı değiller. Halbuki iman bağı ile bağlanması çok önemli.
İran devrimine aslında müsaade etmezlerdi ama komünist devrim olduğu için müsaade etti devletler. Fransa’nın teşvik etmesinin nedeni budur. Şah rejiminin yıkılmasını istemesinin nedeni budur.
İran’da öğrencilerin stilinde bile komünistlik hakimdir, hissedilir. Metotlar, yöntemler, üslup, stil tam klasik komünist üslubudur. Böyle Osmanlı’da alıştığımız, Ehl-i Sünnette alıştığımız sıcak, sevecen, munis üslup yerine, saldırgan ve kan dökmeyi isteyen komünist üslup hakimdir.
İran'da Şii, Caferi sistem varmış gibi görünmekle beraber, komünist düşünce hakimdir. Devlet Darwinizmi, materyalizmi dayatmayla öğretir öğrencilere.
İran'da İslam varmış gibi görünmekle beraber, geri planda komünizm hakimdir, komünist düşünce hakimdir.

Adnan Oktar Diyor Ki... 29 Mart 2012> Daha Fazla

SONUNDA MECBUR OLACAKLAR MEHDİ (AS)’A, BUNU GÖRECEKSİNİZ. İran da en sonunda öyle bir açmaza girecek ki görünmez Mehdi inancından sıyrılıp, gerçek Mehdi (as)’ı aramak ve Mehdi (as)’ı kabul etmek zorunda kalacak ve hurafeden vazgeçecek.
İran’ı tehlikeli görmelerinin nedeni görünmez Mehdi inançları. Bizde çaput bağlama neyse İran’daki görünmez Mehdi inancı da o.
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, Sayın Adnan Oktar’ı referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top