HARUN-YAHYA.COMhttp://harun-yahya.comharun-yahya.com - Dünyada Dine Dönüş - Son EklenenlertrCopyright (C) 1994 harun-yahya.com 1HARUN-YAHYA.COMhttp://harun-yahya.comhttp://harunyahya.com/assets/images/hy_muhur.png11666Ünlü Basketbolcu Kerim Abdul Cabbar Nasıl Müslüman Olduğunu Anlatıyor

Tüm zamanların en çok sayı yapan NBA oyuncusu Kerim Abdul Cabbar altı şampiyonluk aldı ve altı defa en değerli oyuncu seçildi. Liglerde 20 sezon boyunca sevilen ve başarılı bir oyuncu olarak yerini aldı.

Kerim Abdul Cabbar nasıl müslüman olmaya karar verdiğini El-Cezire’ye verdiği röportajda anlattı: “Lew Alcindor iken Kerim Abdul Cabbar olmak bir ünlünün ismini değiştirmesi gibi değildi, bu kalbin, aklın ve ruhun bir değişimiydi. Ben bundan 40 yıl önce Müslüman oldum ve bu seçimimden çok memnunum.”

Kerim Abdul Cabbar Katolik bir aileye sahipti, rahip ve rahibelerin eğitim verdiği Katolik bir okula gitmişti. İslam’la ilk olarak üniversite yıllarında UCLA’de tanıştı, Kuran okumaya bu yıllarda başladı. 1971 yılında, 24 yaşındayken Müslüman olmaya karar verdi ve Kerim Abdul Cabbar ismini aldı.

Kerim Abdul Cabbar Müslüman olmaya karar verişinden her zaman sevinç ve mutluluk duyduğunu ifade ediyor ve şunları söylüyor: “Müslüman olmayı seçtiğimde aynı zamanda diğer insanlara dinimi anlatmaya da başladım, onları Müslüman yapmaya çalışmak değil fakat onlarla bir arada saygı, barış ve sevgi dolu bir ortamda bir arada olmaya çalıştım.”

 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201868/unlu-basketbolcu-kerim-abdul-cabbarhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201868/unlu-basketbolcu-kerim-abdul-cabbarWed, 22 Apr 2015 15:47:17 +0300
Amerikalı Futbolcu Dominique Easley Müslüman Oldu

The Americ

Amerikalı Futbolcu sosyal ağ hesaplarından Müslüman olduğunu açıkladı. Hayranları yorumlarıyla Easley’e desteklerini ve sevgilerini ifade ettiler.

Easley Müslümanlığı seçtiğini şöyle ifade etti: “Hayatımda pek çok şey oldu ve 22 yıldır bir boşluk içindeydim. Bugün cennete giden yolumu boldum. Allahu Ekber.”

1992 doğumlu Dominique Easley Amerikan Ulusal Futbol Ligi takımı New England Patriots’da oynuyor.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201866/amerikali-futbolcu-dominique-easley-muslumanhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201866/amerikali-futbolcu-dominique-easley-muslumanWed, 22 Apr 2015 15:38:08 +0300
Küba'da 56 yıl sonra dini mabet inşa ediliyor

Küba Komünist Partisi devrim sonrası 1959 yılında yasaklanan dini mabedlerin yeniden inşa edilmesini onayladı. Küba devrimi sonrası ilk dini mabet kilise olacak ve bunu takiben cami ve sinagog da inşa edilecek. İnşası onaylanan kilisenin Küba Hükümetinin Katolik Kilisesi ile ilişkilerinin iyileştiğinin bir sembolü olduğu düşünülüyor.

Ülkenin güneyinde yer alan Pınar del Rio kentinde 200 metre karelik bir alana inşa edilecek kilisenin adının “Parroquia del Sagrado Corazón de Jesus” olacağı belirtildi. Bu şehirde çoğunluğu Katolik olmak üzere 36,000 kişi yaşıyor.

Küba basınında Parroquia del Sagrado Corazón de Jesus Kilisesinin inşasını takiben diğer dini mabedlerin de inşa edileceğini duyurdu. Küba Komünist Partisi’nin masasında Türkiye, Rusya ve İsrail’den gelen talepler olduğu ve bunlara öncelik verileceği ifade ediliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika ülkelerini kapsayan turu çerçevesinde Küba’ya yaptığı ziyarette başkent Havana’da Devlet Başkanı Raul Castro ile bu konuyu görüşmüştü ve Castro cami projesine olumlu yaklaştığını ifade etmişti.

 

 

 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201863/kubada-56-yil-sonra-dinihttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201863/kubada-56-yil-sonra-diniWed, 22 Apr 2015 14:55:37 +0300
Almanya Ulusal Radyosu’nda Kuran

Almanya’nın ulusal radyosu Radio Deutschland, “Kuran açıklıyor” başlıklı bir program başlatarak her hafta düzenli olarak kanallarında Kuran okunacağını ifade etti.

Süddeutsche Zeitung’da yayınlanan habere göre önce Kuran okunup arkasından da bir Müslüman din adamı tarafından ayetlerin açıklaması yapılacak.

Almanya’da 4 milyon Müslüman yaşıyor, Türkler ülkedeki Müslüman azınlığın üçte ikisini oluşturuyor.

 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201858/almanya-ulusal-radyosunda-kuran-http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201858/almanya-ulusal-radyosunda-kuran-Wed, 22 Apr 2015 13:45:26 +0300
Finlandiya Ulusal Radyosu’nda Kuran

Finlandiya’nın ulusal radyosu ile 7 Mart 2015 tarihinden başlamak üzere 1 saatlik bölümler halinde olmak üzere kanallarında baştan sonra Kuran okunacağını duyurdu.           

Yle radyo kanalı nternet sitesinden yayınladığı haberle, bu kararı Finlandiya halkının Kuran ve Müslümanlar hakkında bilgisini artırmak amacıyla aldıklarını ifade etti. 

5.4 milyon nüfusa sahip olan Finlandiya’da 60 bin Müslüman yaşıyor. 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201856/finlandiya-ulusal-radyosunda-kuran-http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/201856/finlandiya-ulusal-radyosunda-kuran-Wed, 22 Apr 2015 13:29:06 +0300
Belçika Prensi Laurent: Kuran okuyorum

Belçika Prensi Laurent, La Dernière Heure gazetesine verdiği röportajda şunları söyledi: “Arapça büyüleyici bir dil. Kur’an okuyorum ve çocuklarıma da bu dili öğrenmeleri için teşvikte bulunuyorum.”

Laurent, Kur’an’a yönelmesinin nedenini; Arapça konuşan bütün toplumların ortak kitabı olmasına bağladı. Müslüman bir bayanla tanıştığına, onun mükemmel ve olağanüstü bir insan olduğuna dikkat çeken Belçika Prensi, konuştuğu dilin kendisini Kur’an’a yönlendirdiğini ifade etti.

Laurent, Arapçaya olan hayranlığını çocuklarına da aşılamak istediğinden onlara dil öğretmeni tuttuğunu; çocuklarının Arap dünyasından bir çok arkadaşları olduğunu ifade ederek çocuklarının hat dersi de aldığını anlattı. Eşi prenses Claire’in de çocuklarının Arapça öğrenmesinden hoşnut olduğunu dile getirdi. Laurent, çocuklarının Arapça öğrenmesiyle ilgili şunları ifade etti, “Arapça, büyüleyici ve çok zengin bir dil. Anlamadan okumasını öğrendim. Arapçanın benim için en etkileyici tarafı bu dili öğrendiğinizde o dili konuşan insanların düşünce yapısını daha iyi anlıyorsunuz. “Bir mektupla, kitaplar yazabileceğiniz kadar zengin bir dil, cahile de alime de hitap eden muhteşem bir dil” diye konuştu.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/199011/belcika-prensi-laurent-kuran-okuyorumhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/199011/belcika-prensi-laurent-kuran-okuyorumWed, 25 Feb 2015 14:31:40 +0200
Fransız RTL Radyosu: Charlie Hebdo sonrası Fransa’da İslam’ı seçenlerin sayısı arttı

Fransa’nın RTL Radyo kanalının yaptığı bir araştırmaya göre Ocak ayında gerçekleşen Charlie Hebdo saldırısının ardından ülkede İslam’ı seçenlerin sayısında bir artış görüldü.

2015 Ocak ayında, Paris Büyük Cami’si 40 kişinin Müslüman olduğunu ifade etti. Bu rakam, geçen sene aynı dönemdeki rakamın iki katı. Benzer rakamlar Strazburg, Aubervilliers ve Lyon’daki camiler için de geçerlilik gösteriyor.

RTL Radyosu Paris’de yaşayan 18 yaşındaki yeni Müslüman olmuş Eloise ile bir röportaj yaptı. Yaşanan terörist saldırıdan bir ay sonra Müslüman olmuş olan genç Eloise şöyle diyor, “Müslüman olmak ve dünyaya İslam’ın onların düşündükleri gibi olmadığını göstermek istedim.”

Fransa’daki camilerin İmamları müslümanlığı seçen kişilerin hem sayılarından hem de gösterdikleri çeşitlilikten de etkilendiklerini söylüyorlar. Bir doktor, bir okul müdürü, bir polis memuru Paris Büyük Camii’nin kapısından İslam’ı seçtiklerini söyleyerek giriyor.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/199008/fransiz-rtl-radyosu-charlie-hebdohttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/199008/fransiz-rtl-radyosu-charlie-hebdoWed, 25 Feb 2015 13:37:32 +0200
Putin: «Allah Kendisine yardım edenlere yardım eder»

Rusya Devleti resmi radyo kanalı RadioMayak, Rusya Cumhurbaşkanı Vladimir Putin'in Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ve Almanya Başbakanı Merkel ile yaptığı toplantı sonrası konuşmalarında şunları söyledi:

«Allah’a şükür, savaş durumunda değiliz... Rusya’da tek Allah’a inanan tüm farklı mezheplerden kardeşlerimiz diyorlar ki: 'Allah’a yönelirsek tüm vesveseler, sıkıntılar kaybolur.' Allah Kendisine yardım edenlere yardım eder. Allah’a dua edip kendimiz de gayret ediyoruz. Hep birlikte ülkemiz için gayret edersek herşeyi başarabiliriz.»

 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198155/putin-«allah-kendisine-yardim-edenlerehttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198155/putin-«allah-kendisine-yardim-edenlereTue, 10 Feb 2015 22:59:24 +0200
İngiltere Kilisesi Piskoposu: Prens Charles’ın taç giyme töreninde Kuran okunsun.

İngiltere Kilisesinin üst düzey Piskoposu Lord Harries, “Prens Charles’ın taç giyme töreni Kuran okunarak başlatılsın” dedi.

Lordlar Kamarasında konuşma yapan Lord Harries bu uygulama ile Müslümanların bu ülke tarafından kucaklandıklarını hissedeceklerini ifade etti. Lord Harries Oxford eski Piskoposudur ve aynı zamanda ülkede önde gelen bir liberal düşünürüdür.

Lord Harries ayrıca konuşmasında şu ifadelere de yer verdi: “Geçen sene Bristol Katedrali yetkilileri düzenledikleri bir toplantıya Kuran’dan bir sayfa okuyarak başladılar. Bu, Müslümanların toplum tarafından kabul gördüklerini ortaya koyan önemli bir uygulamaydı.”

 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198154/ingiltere-kilisesi-piskoposu-prens-charlesinhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198154/ingiltere-kilisesi-piskoposu-prens-charlesinTue, 10 Feb 2015 22:55:35 +0200
İslam'ın Amerika'da yaygınlaştığını gösteren bir araştırma yapıldı.Amerika’da İslam’ın Yükselişi

Bu kuruluşun yaptığı araştırma sonucunda Amerika’da yaşayan Müslüman nüfusu gösteren harita.

 

Amerika’daki nüfusun büyük çoğunluğu Hıristiyandır, İslam ise Hıristiyan inanışından hemen sonra geliyor.

Çoğunluğu orta-batı ve güney olmak üzere Amerika’nın 20 eyaletinde, Hıristiyanlıktan sonra en geniş inanan kitlesine sahip olan din İslam’dır. Amerikan Dini Toplulukları İstatistikleri Birliği’nin yaptığı araştırmalar bunu gösteriyor. Bu kuruluş her 10 yılda bir yeni anket yapıyor ve yapılan son anket bizlere bu bilgiyi gösteriyor.  

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198152/islamin-amerikada-yayginlastigini-gosteren-birhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198152/islamin-amerikada-yayginlastigini-gosteren-birTue, 10 Feb 2015 22:48:57 +0200
Alman Futbolcu Danny Blum Müslüman Oldu 24 yaşındaki Alman futbolcu Danny Blum Müslüman olmaya karar verdi. Tanınmış futbolcu Blum, “İslam bana umut ve güç veriyor. Dua etmek ruhuma huzur veriyor. Şimdi çok daha rahatım ve geleceğe olumlu bakıyorum” dedi. Blum sözlerine şöyle devam etti, “Bunlar benim önceden sahip olmadığım özelliklerdi. Asabiydim, bir günüm diğerine uymuyordu, bir boşluk içindeydim. Oturup ne yapıyorum, gerçek olan bu mu diye düşünürdüm. Hafta sonlarının benim için bir anlamı yoktu, hiç bir amacım yoktu.”

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198134/alman-futbolcu-danny-blum-muslumanhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198134/alman-futbolcu-danny-blum-muslumanTue, 10 Feb 2015 17:52:11 +0200
Rus Ortodoks Kilisesi Patriği ilk defa Parlementoda konuşma yaptı Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Krill Parlementonun alt kanadı olan Devlet Duma’sında tarihi bir ilk olarak konuşma yaptı. Bu konuşma Sovyet Rusya’sı sonrası Rus Ortodoks Kilisesi Lideri’nin Parlemento’ya hitap etmesi açısından önemli bir gelişme olarak tarihe geçti.

Rus Ortodoks Kilisesi komünist dönemde büyük baskı altındayken, Sovyet Rusya’sı sonrası ülkenin en güçlü kurumlarından biri haline geldi.

 

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198132/rus-ortodoks-kilisesi-patrigi-ilkhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198132/rus-ortodoks-kilisesi-patrigi-ilkTue, 10 Feb 2015 17:46:34 +0200
Duke Üniversitesi’nde Ezan Sesi  16 Ocak 2015 tarihinde Amerika’nın önde gelen ve saygın üniversitelerinden Duke Üniversitesi’nin meydanında ezan sesi yankılandı. Yüzlerce öğrenci ve fakülte görevlileri birlikte katıldıkları bu barışçıl toplantıda ezan dinlediler ve Müslüman öğrencilere destek verdiler, ellerinde “Birlikte ibadet edelim” yazan posterler taşıyorlardı. Bu program sırasında Hıristiyanlık, Yahudilik ve İslamiyete ait sembolleri bir arada görmek mümkündü. Bir konuşmacı ezanın tarihini anlattı ve kelimelerin anlamları açıklandı.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198130/duke-universitesinde-ezan-sesihttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/198130/duke-universitesinde-ezan-sesiTue, 10 Feb 2015 17:41:38 +0200
Fransız direktör Isabelle Matic Müslüman Oldu Fransız direktör ve senarist Isabelle Matic İslam’ı seçme kararını Charlie Hebdo saldırısının gerçekleşmesinden birkaç gün sonra kendi faceobook sayfasından yazdığı bir mesajla duyurdu. Matic 11 Ocak tarihinde facebook sayfasına şunları yazdı: “Bugün İslam’ın ilk şartını uyguladım. Allah’tan başka ilah yoktur ve Hz Muhammed O’nun Peygamberidir.” Bu kararı nasıl aldığıyla ilgili olarak ise şöyle söyledi, Charlie Hebdo saldırısının arkasından ben Müslüman oldum.” Matic’in Müslüman olduğuyla ilgili haberler ayrıca Fas’ın günlük gazetelerinde de yer aldı.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197602/fransiz-direktor-isabelle-matic-muslumanhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197602/fransiz-direktor-isabelle-matic-muslumanSun, 01 Feb 2015 03:37:11 +0200
İngiliz Hükümetinde İkinci Müslüman Bakan David Cameron hükümetinde Kültür Bakanlığı görevine Müslüman parlemento üyesi Sajid Javid getirildi. Javid Cameron hükümetinde Barones Warsi’den sonra ikinci Müslüman bakan oldu.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197600/ingiliz-hukumetinde-ikinci-musluman-bakanhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197600/ingiliz-hukumetinde-ikinci-musluman-bakanSun, 01 Feb 2015 03:31:50 +0200
Almanya’nın ilk Müslüman Sözcüsü Sawsan Chebli Alman Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier tarafından Sözcü Yardımcısı olarak atandı. Filistin kökenli Almanya doğumlu Chebli’in bu göreve gelmesi, hiçbir batı Avrupa ülkesinde de daha önce olmamış olması nedeniyle tarihi bir gelişmedir. Sawsan Chebli kendisini dindar bir Müslüman olarak tanımlıyor, “Namaz kılıyorum, oruç tutuyorum, domuz eti yemiyorum, alkol kullanmıyorum” diyor. Almanya, Avrupa’da Fransa’dan sonra Müslüman nüfusun en yoğun olduğu ülke.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197599/almanyanin-ilk-musluman-sozcusuhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197599/almanyanin-ilk-musluman-sozcusuSun, 01 Feb 2015 03:29:54 +0200
Prens Charles: “Dünyayı kurtarmak için İslam’ı takip edin” Oxford İslami Çalışmalar Merkezi’nin 25. Yıldönümünde konuşma yapan Prens Charles “Dünyayı kurtarmak için İslamı takip edin” diyerek çevrecileri teşvik etti. Prens Charles aynı zamanda insanların doğaya zarar vermesinin İslam’a aykırı olduğunu ifade etti.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197597/prens-charles-“dunyayi-kurtarmak-icinhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/197597/prens-charles-“dunyayi-kurtarmak-icinSun, 01 Feb 2015 03:26:20 +0200
Washington Ulusal Katedrali’nde İlk Kez Namaz

Amerika’nın başkentinde yer alan Washington Ulusal Katedrali’nde 14 Kasım 2014 tarihinde düzenlenen toplantı sırasında ilk kez Müslüman bir topluluk namaz kıldı. Rahibe Gina Campbell Amerika’daki çeşitli İslami organizasyonların verdiği destekle düzenlediği bu organizasyonda yaptığı konuşmada Washington Ulusal Katedrali’nin tüm insanlar için bir ibadet yeri olduğunu söyledi. Ayrıca konuşmasına şöyle devam etti: “Kalplerimizi açalım ve merhamet anlayışımızı derinleştirelim, aynı Allah’a inanıyoruz.” Önde gelen bir Hıristiyan merkezi olan Ulusal Katedral’de daha önce de dinlerarası birlik toplantıları düzenleniyordu fakat bu toplantı Müslümanlar’a ilk kez kendi ibadetlerini uygulama imkanı verdiği için Müslüman-Hıristiyan ilişkilerinde önemli bir yere sahip oldu.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/194812/washington-ulusal-katedralinde-ilk-kezhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/194812/washington-ulusal-katedralinde-ilk-kezWed, 03 Dec 2014 13:58:09 +0200
Japonya’daki cami sayısında büyük artış

Japonya’da yaşayan Müslümanlar Türkiye’nin inşa ettiği, Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan ve ülkenin en büyük camisi olan Tokyo Cami’nde ve diğer camilerde bir araya geliyorlar. Ülkede 1970 yılında yalnızca 2 cami varken, günümüzde 200’den fazla cami bulunuyor.

Tokyo Cami Türk hükümetinin de sağladığı destek ile müslümanların dini bir toplanma yeri olmasının yanı sıra aynı zamanda müslümanların sergi, konferanslar, sanat etkinlikleri, kültürel çeşitli etkinlikler gbi farklı amaçlarla da bir araya geldikleri bir mekan. Japonya’daki müslüman nüfus ülkenin yüzde onunu oluşturuyor.

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/193816/japonyadaki-cami-sayisinda-buyuk-artishttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/193816/japonyadaki-cami-sayisinda-buyuk-artisFri, 14 Nov 2014 15:23:19 +0200
Rus Başrahip Dmitri Smirnov: “Gelecek müslümanlara ait”

Moskova’da bir kilisede 7 Eylül 2014 tarihinde verdiği vaaz sırasında Rus ortodoks başrahip Dmitri Smirnov geleceğin müslümanlara ait olduğunu söyledi.

Yaşlı bir kadının başından geçen bir olayı kendisiyle paylaşması üzerine, Allah’a daha yakın olanların, Allah’ı razı edecek davranışlarda bulunanların medeni Müslümanlar olduğunu, bu nedenle de geleceğin Müslümanlara ait olduğunu, yeryüzüne varies olup onu refaha çıkartacak olanların da Müslümanlar olduğunu ifade etti.”

]]>
http://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/193774/rus-basrahip-dmitri-smirnov-“gelecekhttp://www.harunyahya.org/tr/Dunyada-Dine-Donus/193774/rus-basrahip-dmitri-smirnov-“gelecekThu, 13 Nov 2014 15:02:48 +0200
iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."